Miesta a termíny kempov 2021

PLAGÁT  „VI. ročník ŠF 2021“:


Miesta a termíny kempov:  

kemp bez ubytovania

 kemp s ubytovaním

Bratislava: 


Západné Slovensko:


Stredné Slovensko:

Futbalové kempy v spolupráci s MŠK Žilina 


Východné Slovensko:


VSTUPNÝ BALÍK

Pre každé zaregistrované dieťa máme prichystaný krásny VSTUPNÝ BALÍK, ktoré dostane dieťa pri registrácii. Vstupný balík obsahuje krásne športové oblečenie a pomôcky, ktoré už sú započítané v cene kempu! Čiže rodičia už nemusia doplácať ani euro 🙂Vstupný balík ŠKOLA FUTBALU 2021


Profesionálne FOTO na všetkých kempoch aj v roku 2021

Po veľmi pozitívnom tohtoročnom ohlase zo strany detí a ich rodičov sme sa aj pre VI. ročník ŠKOLY FUTBALU 2021 dohodli na spolupráci s profesionálnym fotografom Igorom Kupčom www.fotkyzturnajov.sk  ktorý , ktorý bude osobne prítomný na všetkých kempoch, aby pre vás pripravil fotografie vašich ratolestí 🙂

Tento rok prichádza s novými /akčnými fotografiami detí !

Výber „FOTOSLUŽBY“ za sumu 13,- € si zvolíte v registračnom procese pri prihlasovaní svojich detí na kempy!