Miesta a termíny kempov 2022

PLAGÁT  „VII. ročník ŠF 2022“:

Plagát ŠF2022


Miesta a termíny kempov:  

* Mapu priebežne ešte doplníme o potvrdené lokality.

LEGENDA:

kemp bez ubytovania

 kemp s ubytovaním

Bratislava: 


Západné Slovensko:

Futbalový kemp v spolupráci s AS Trenčín

 

Futbalové kempy v spolupráci s MŠK Žilina 


Stredné Slovensko:

Futbalové kempy v spolupráci s MŠK Žilina 

STARÁ BYSTRICA ( +01.07.2022 – 05.07.202 špecializovaný (výkonnostný) kemp pre hráčov vo veku 11-16 r. = U12- U17)


Východné Slovensko:


VSTUPNÝ BALÍK

Už je tradíciou, že každé zaregistrované dieťa má v cene kempu zahrnutý aj krásny VSTUPNÝ BALÍK, ktoré dostane každý účastník kempu v prvý deň konania kempu pri registrácii. Vstupný balík obsahuje krásne športové oblečenie a pomôcky, ktoré už sú započítané v cene kempu! Čiže rodičia už nemusia doplácať ani euro 🙂. Pre rok 2022 je tento vstupný balík v hodnote 40 € a pre rok 2022 aj so skvelou novinkou – lopta ADIDAS pre každého !

Vstupný balík 2022


Profesionálne FOTO na všetkých kempoch aj v roku 2022

Profesionálne akčné fotografie z futbalových kempov sú veľmi milou spomienkou pre každé dieťa, či jeho rodičov.

Preto sme vzhľadom na veľký dopyt  a pozitívnu reakciu zo strany detí a ich rodičov aj pre VII. ročník ŠKOLY FUTBALU 2022, prichystali profesionálne fotografie pre všetkých, ktorí o nich prejavia záujem.

Výber „FOTOSLUŽBY“ za cenu 15,- € v predpredaji (resp. 18,- € v deň konania kempu) si zvolíte v registračnom procese pri prihlasovaní svojich detí na kempy!