Škola Futbalu

Často kladené otázky (FAQ)

Otázky k registrácií

Účasť dieťaťa na kempe si viete zabezpečiť rýchlo a pohodlne cez prihlasovací elektronický formulár. Stačí si len vybrať ten správny kemp a ideálny termín. Treba mať pri sebe všetky potrebné údaje o dieťati a vedieť aj veľkosť oblečenia.

Vzhľadom na skutočnosť, že kempy potrebujeme v dostatočnom čase pripraviť, zakúpiť a objednať balíčky priamo na dieťa, cenová relácia je rozdelená na 3 položky: TOP cenu, ZĽAVNENÚ cenu a BEŽNÚ cenu za kemp.

TOP CENA
(do 31.03.2023)
ZĽAVNENÁ CENA
(do 31.04.2023)
BEŽNÁ CENA
(od 31.05.2023)

Štandardne je možné uhradiť len celu sumu za kemp. Po vyplnení prihlášky a uhradení poplatku Vám príde na mail notifikácia o platbe. V prípade potreby rozdeliť platbu na dve splátky prosím napíšte nám na info@skolafutbalu.sk.

Každý kemp je svojim programom viac-mennej rovnaký, avšak zároveň špecifický vzhľadom k lokalite a možnostiam využitia jednotlivých mimošportových atrakcií. Preto je denný režim orientačný. V každom kempe dbáme na adekvátne tréningové zaťaženie, ktoré je nastavené podľa veku a výkonnostných parametrov detí. Vzhľadom na tréningové zaťaženie mu samozrejme následne prispôsobujeme aj dostatočný priestor na hygienu a odpočinok. Harmonogram si môžete pozriet tu. Veľký dôraz kladieme na pestrosť programu a striedanie náročných pohybových aktivít s ľahšími, zábavných činností s dostatočným relaxom.

Aj vzhľadom k bezproblémovej organizácií kempu je vekový limit pre jednotlivé kempy pre nás smerodajný. Avšak vieme, že keďže každé dieťa je iné, preto je možná osobná konzultácia, na základe ktorej sa snažíme vyhovieť, prípadne zladiť predstavu rodiča s tou našou.

Je už bežná prax, že veľa detí má rôzne stravovacie obmedzenia. V každej lokalite a mieste vieme zabezpečiť bezlepkovú, bezlaktózovú, či iný typ stravy. V prípade takejto požiadavky je potrebné, aby ste nám ju vypísali priamo v prihláške a konzultovali ju s nami aj tesne pred kempom (PRI REGISTRÁCII). Pri náročnejších diétach sa vždy dohodneme s rodičmi na konkrétnom jedálničku, prípadne si za týchto okolností môžu deti priniesť vlastné jedlo a doplnky stravy. Na dodržiavanie výnimiek v strave na tábore dohliada náš koordinátor / dozor.

V rámci skvalitnenia celkového zážitku a väčšej bezpečnosti sa snažíme deti počas pohybových aktivít a súťaží rozdeľovať do skupín tak, že na každého trénera pripadá najviac 8 -12 účastníkov. Rozdelenie robíme veľmi starostlivo v prvý deň kempu tak, aby sme nenarušili aj prípadné vzťahy medzi deťmi. Keďže na športových akciách sa veľmi ľahko môže stať zranenie, každý člen ŠKOLY FUTBALU tímu prechádza školením bezpečnosti, prvej pomoci a má skúsenosti s podobnými podujatiami. V tomto tíme máme vždy osobu (v podobe koordinátorky), ktorá je zodpovedná za starostlivosť o dieťa.

Na kempoch bez ubytovania je zabezpečená strava 3x denne (desiata, obed, olovrant), plus pitný režim počas celého dňa. Počas pobytového kempu s ubytovaním je zabezpečená strava formou plnej penzie - strava 5x denne, plus pitný režim počas celého dňa. Kvalita a kvantita stravy je ďalším dôležitým kritériom pre výber areálu.

Storno podmienky máme zverejnené tu

Výlety, vstupné na atrakcie sú hradené z ceny kempu. Odporúčame však dať deťom so sebou malý obnos peňazí na vlastné výdavky, spomienkové predmety a nákupy počas výletov.

Neodporúčame dávať účastníkom so sebou cenné veci (väčší obnos peňazí, mobilné telefóny a iné cennosti), organizátor pobytu nepreberá zodpovednosť za ich stratu alebo poškodenie.

Na dennom kempe sa mobilné telefóny neodporúčajú z bezpečnostných dôvodov a tiež kvôli narúšaniu priebehu kempu. V prípade akýchkoľvek nečakaných situácii bude rodiča promptne kontaktovať animátor Na kempy s ubytovaním si deti mobily môžu zobrať, avšak počas spoločného programu ich nepoužívajú. Na telefonovanie, fotenie cez mobil, či ich všeobecné používanie je vyhradený čas, zvyčajne cez poobedňajšiu prestávku a večer mimo programu do večierky. Fotky z celého tábora sú zabezpečené našimi trénermi a môžete si ich pozrieť denne na Facebooku už aj v priebehu kempu.

Pre deti na dennom kempe takýto čas nie je vyhradený. Pre deti s ubytovaním je možné volať, poprípade ich navštíviť. Pri nástupe na tábor vám hlavný tréner oznámi, kedy sú “volacie hodiny”, počas ktorých sa môžete svojim deťom dovolať. V prípade, že ide o súrnu vec, viete sa dovolať priamo hlavnému trénerovi / koordinátorovi na kempe. Všetky potrebné čísla vám oznámime pred kempom v deň jeho začiatku pri registrácii.
Návštevy sú samozrejme možné, treba si ich dohodnúť s hlavným trénerom a vopred oznámiť, aby sa napr. nestalo, že deti budú na výlete alebo mimo areálu a nikoho nezastihnete. Návštevy však veľmi neodporúčame najmä pri mladších deťoch, ktoré by mohol kontakt rozrušiť. Stáva sa, že keď dieťa vidí rodičov počas kempu, cnie sa mu za domovom, čo môže ohroziť úspešné ukončenie kempu.

Deti na kempe pri registrácii dostanú VSTUPNÝ BALÍK, ktorý obsahuje:

 • dres + šortky,
 • bavlnené vychádzkové tričko,
 • športové futbalové ponožky,
 • šiltovka,
 • športová fľaša,
 • futbalová lopta Erima SENZOR TRAINING,
 • športový vak / vrecko na všetky veci,
 • spoločná tímová fotografia A5 s rámikom – odovzdaná v posledný deň kempu.

Keďže je rozdiel ísť na kemp s ubytovaním a bez ubytovania, aj zoznam vecí sa pri každom z nich líši. Konkrétny zoznam vecí spolu s organizačnými pokynmi vám pošleme včas pred nástupom do kempu.

Základom pre kempu „BEZ“ ubytovania je: - pokrývka hlavy (čiapka, šiltovka alebo šatka), -fľaša na vodu, - tepláková súprava, - náhradné spodného prádlo, - ponožky, - tričká, krátke nohavice a pod., - športová obuv do haly a aj von, - domáca obuv (prezuvky), - uterák, - krém na opaľovanie, - repelent proti hmyzu.
Podľa programu sa rodičom dopredu oznamuje čo ďalšie si majú deti priniesť v konkrétny deň (napr. - obuv do prírody, - teplé oblečenie v prípade chladnejšieho počasia, - plavky, -atď.).

Základom pre kempu „S“ ubytovaním je: - pokrývka hlavy (čiapka, šiltovka alebo šatka), -fľaša na vodu, - tepláková súprava, - náhradné spodného prádlo (6ks), - ponožky (6 párov), - tričká (4ks), krátke nohavice (3ks), - športová obuv do haly a aj von, - domáca obuv (prezuvky), - uterák (2ks), - krém na opaľovanie, - repelent proti hmyzu, - teplé oblečenie v prípade chladnejšieho počasia, - plavky, -atď.).

Fotky postupne pridávame na náš Facebook už počas kempov, aj preto sa môžete tešiť zo zážitkov vášho dieťaťa takmer okamžite spolu s ním.

Po každom kempe posielame mailom rodičom fotky zabudnutých vecí, ktoré sme našli, a zverejňujeme ich aj na našej FB stránke. Ak na fotkách spoznáte vec, ktorá je vaša, napíšte nám a my vám ju radi pošleme.
V prípade, ak chcete vrátiť vec, ktorú vaše dieťa prinieslo z tábora a nepatrí vám, ozvite sa na náš mail a my skúsime nájsť vlastníka.

Otázky ku kempom

Informácie k nástupu posielajú organizátori kempov v mesiaci jún (cca 1 mesiac pred začiatkom konania kempu). Posielajú sa na email uvedený pri registrácii

Rodičia sú vítaní v prvý deň kempu (1. tréningová jednotka väčšinou býva otvárací turnaj) a taktiež v posledný deň kempu (rozlúčkový turnaj). Počas týždňa sa rodičom neodporúča dieťa navštevovať, prípadne chodiť na tréningy. Je to z dôvodu, že ostatné deti (hlavne v menšom veku) sa cítia mnoho krát nešťastné, keď vidia, že niektoré z detí má rodičov na kempe a oni nie.

Iné

Všetko potrebné k registrácii budeme posielať rodičom v dostatočnom časovom predstihu pred kempom. Pri príchode na kemp žiadame od rodičov predloženie nasledujúcich dokumentov:

 • Prehlásenie o zdravotnej spôsobilosti dieťaťa. Vzhľadom na situáciu v súvislosti s Covid-19 prosíme o korektné a kompletné vyplnenie tohto tlačiva + odovzdanie pri registrácii. Bez tohto tlačiva nebude umožnené dieťaťu nastúpiť na kemp! Vyplnené a podpísané PREHLÁSENIE - nemusí byť potvrdené od lekára, stačí podpísané zákonným zástupcom (rodičom). Ak dieťa trpí nejakou alergiou, resp. denne užíva lieky, prosíme Vás (aj keď ste to uviedli do nášho objednávkového systému), vpíšte túto skutočnosť aj do toho tlačiva a odovzdajte pri registrácii. POZOR! – Toto „Prehlásenie“ nesmie byť staršie ako jeden deň (rozhodujúci dátum je deň prijatia na akciu).
 • GDPR – Súhlas so spracovaním osobných údajov. Umožňuje organizátorom VYZUJ PAPUČE zverejňovať fotografie a videá.
 • Kartičku poistenca – nie originál, FOTOKÓPIA!
Ak ste stále nenašli odpoveď na Vašu otázku, neváhajte nás kontaktovať telefonicky, emailom alebo prostredníctom webového formulára.
Obsah košíka
Prázdny