IV. týždeň ŠKOLA FUTBALU 2017

Prehupli sme sa do štvrtého týždňa letných futbalových kempov ŠKOLY FUTBALU v roku 2017! Dňa 23/07/2017 (nedeľa) sme otvorili brány kempov pre ďalšie deti, ktoré sa prihlásili na kempy počas 4. týždňa. Na našej internetovej stránke www.skolafutbalu.sk pod týmto odkazom pre Vás budeme prinášať vždy pár čerstvých informácii o tom, čo deti počas dňa prežili, čo ich čaká a pridáme aj pár foto, aby ste mali vždy čerstvé informácie aj od nás. Taktiež môžete aktuality sledovať na našej Facebookovej stránke www.facebook.com/skolafutbalu


STUPAVA 23/07/2017 – 29/07/2017

Deň 7 /29.07.2017/

Celý rozlúčkové doobedie bolo venované jedinému bodu programu „rozlúčkovému turnaju“. Chalani DIKES MOC a veríme, že sa opäť vidíme o rok ! 🙂

Deň 6 /28.07.2017/

Nechceme sa opakovať, ale je to skrátka tak, že sme v piatok mali jedno skvelé počasie aj na tréning a aj na aktivity, ktoré sme si naplánovali. Po doobedńajšom tréningu sme si dali výstup na miestny vrch Pajštún, ktorý si chalani užili naplno. Urobili sme si pár skvelých záberov na nížinu, rozprestierajúcu sa pod ním a potom sme už makali naspať. Po obede sme zablahoželali Filipkovi Mederičovi k jeho krásnemu výročiu 8 rokov no a na večer nás čakala spoločná opekačka. Tešíme sa už na sobotu a rozlúčkový super turnaj 🙂

Deň 5 /27.07.2017/

Pomaly, ale isto sa blížime do finále. Zvládnuť 70 prckov nie je žiadna sranda, o to viac, že chlapci sú skutočne nezničiteľní a nech sa snažíme akokoľvek, energiu maju skrátka na rozdávanie. A nebolo tomu inak ani vo štvrtok. Tréningy, zábava, ale aj wellness a súťaže boli hlavné body programu.

Deň 4 /26.07.2017/

Ako sme si už tento týždeň v Stupave zvykli, aj v stredu bolo počasie priam ideálne na trénovanie. Žiadne horúčavy, ale bez dažďa a ideálnych cca 22C nám počasie vytvára ideálne podmienky na trénovanie. Začali sme ranným rozklusaním, po ktorom nasledoval doobedňajší tréning, ktorý bol súťažného charakteru – súťaž vo Footgolfe. Víťazmi sa stali: Roman Jankulár – 1. miesto, Filip Lenceš – 2. miesto a tretiu pozíciu si rozdelili Alex Bidelnica a Šimon Leo Náhlik. Dostali pekné ceny a zároveň každý vyhral 40€ poukážku na cestovanie so spol. FUTBALOVYSEN.SK

Potom sme si dali výdatný obed, aby po ňom nasledovalo obrovské žrebovanie hráčov do tímov LIGY MAJSTROV. Bolo tam obrovské napätie, pretože každý tento turnaj chcel vyhrať. Do finále sa dostali mužstvá Juventusu Turín a AS Monaco. Bolo to krásne finále a víťazi si zmerali sily aj s trénerským tímom „FC Dreváci“. Po penaltovom rozstrele to tréneri nakoniec prehrali 2:3. Večer sme si dali ešte teništek, takže máme za sebov naozaj krásny deň.

a ešte video pre rodičov, aby si vedeli predstaviť ATMOSFÉRU zápasu LIGY MAJSTROV 🙂

 

Deň 3 /25.07.2017/

V Korni aj v Lučivnej mali utorok upršaný, ale západniari / teda my zo Stupavy/ sme mali priam ideálne podmienky na trénovanie. Polojasno, 23 C, bez dažďa – skrátka ťažká pohodička. Preto sa doobedňajší tréning niesol v parádnej atmosfére a deti si ho naplno užili. Následne sme si dali výdatný obed /gulášová polievka + bravčové mäso s hranolkami a volským okom/ a rozdelený na 2 skupiny sme takmer zdemolovali miestnu plaváreň 🙂

Po dobrom relaxe nasledoval poobedňajší tréning aj s nejakým tým turnajikom, aby sa deti čo najviac zabavili a zasúťažili. Večer sme deťom dali trochu vydýchnuť, ale keďže sú to výborní športovci tak nelenili, zobrali si tenisové rakety a mastili tenis.

Deň 2 /24.07.2017/

Nič nás neodradí – to bol hlavný slogan detí a trénerov počas druhého /pondelkového/ dňa v Stupave. Pýtate sa prečo? Pretože do dňa sme vkročili za krásneho slnečného počasia. Prvý doobedňajší tréning bol za priam ideálnych poveternostných podmienok 22C a polojasno. Potom sme si dali výdatný obed a po obede sme mali naplánovanú voľnočasovú aktivitu „Športovo – spoločenský kvíz“, kde sme mali 14 družstiev po 5 členoch. Pôvodne sme ju mali naplánovanú reaizovať na ihrisku, avšak behom 5 minút prišiel taký lejak, že sme skoro nevideli na cestu. My sme však šikovní a tak sme sa pred ním skryli pod prístrešok a tak mohol kviz prebehnúť na výbornú. Po cca 1 hod. sa počasie umúdrilo a tak sme stihli aj druhý tréning, večeru a zábavný večerný program 🙂

 

Deň 1 /23.07.2017/ – otvárací deň

Už štvrtý týždeň letných futbalových kempov ŠKOLY FUTBALU začal v nedeľu 23.07.2017 pre všetky deti, ktoré sa prihlásili na tento deň a samozrejme sme privítali aj rodičov, ktorí svoje ratolesti na kempy priniesli. Na všetky deti sa veľmi tešíme a pevne veríme, že im pripravíme nezabudnuteľný týždeň plný športu, zábavy a nových priateľstiev. Držte nám palce 🙂


KORŇA 23/07/2017 – 29/07/2017

Deň 7 /29.07.2017/

Samozrejme aj v Korni sme sa dnes rozlúčili s viac ako 60-tkou mladých futbalistov, ktorí sa bavili celý týždeň futbalom a športom. ĎAKUJEME aj vám za skvelý týždeň a tešíme sa na Vás opäť

Deň 6 /28.07.2017/

Dnes sme vyhodnotili na raňajkách včerajší futgolf. Na popredných miestach sa umiestnili chalani nasledovne:

1 miesto – Samuel BOČKAY 13 bodov

2 miesto – Rastislav JANÍK a Jakub SABO obaja po 15 bodov

  1. miesto – Marco ŠTEFKA 16 bodov

Doobeda sme si spravili túru na pútnické miesto. To čo by možno mal problém zvládnuť niekto dospelý chalani zvládli bravúrne. Túra nám trvala asi 3 hodinky. Chalani k obedu prišli riadne vyhladovaní.  Po obede sme im dopriali odpočinok. Nuž a po 15.00 v Korni zahorel olympijsky oheň. Chlapci si mali možnosť zasúťažiť. V hode oštepom, v skoku do diaľky, vo vrhu guľou, v behu cez prekážky  v love na leva a v skoku v mechu.

Aby súťaže boli aspoň trochu spravodlivé rozdelili sme deti do 3 kategórii a to ročníky 1 kategória 2005+2006, 2 kategória 2007+2007 a 3 kategória 2009+ostatní.

Najlepšie sa umiestnili:

Vrch guľou:  1 kategória – Samuel BOČKAJ

2 kategória – František TKÁČ

3 kategória – Marian MICHALČÍK

Beh cez prekážky: 1 kategória – Filip HANEČÁK

2  kategória – Šimon HANEČÁK

3 kategória – Samuel PISARČÍK

Lov na leva: 1 kategória – Daniel ŠTEFANEC

2 kategória – CHristopher OPATH

3 kategória – Filip HREBÍČEK

Skok v mechu: 1 kategória – Adam MELIŠ

2 kategória – Marco ŠTEFKA

3 kategória – Michal JARÁBEK

Hod oštepom: 1 kategória – Daniel ŠTEFANEC

2 kategória –   Jakub KUBALIAK

3 kategória – Marian MICHALČÍK

Najlepší olympionici boli vyhodnotení a 40 eurovú poukážku na 40 eur vyhrávajú:

1 kategória – Daniel ŠTEFANEC a Filip HANEČÁK

2 kategória – Šimon HANEČÁK

3 kategória – Marian MICHALČÍK

Večer sme si opiekli špekáčiky pri ohníčku a naposledy zahrali ponožkový futbal.

Deň 5 /27.07.2017/

Nevieme ani ako začať. Práve sme boli skontrolovať všetkých chlapcov lebo mali dovolené pozerať futbal a či už je pozhasínané. Všetci spali ako zarezaní a nevadilo im ani to, že telky hučia.  Dnes toho mali drobci dosť. Doobeda nás prišli pozrieť policajný kynológovia so psami a po ich odchode sme stihli ešte tréning. Po obede sme im dali footgolfový turnaj, tréning a potom relaxovali vo vaniach a saune. Po večeri bol ponožkový futbal a voľný program, to majú najradšej.  Tak sa nemusíte báť staráme sa vám o nich. Dúfam, že nám bude už priať počasie a budeme môcť ísť na naplánovanú túru.😉

Deň 4 /26.07.2017/

Pekne vás zdravíme zo zamračenej Korne. Ešteže tie vaše slniečka sa tu smejú, lebo to ozajstné sa schováva a každú chvíľu mrholí. Nás to však len tak nezlomí, pred obedom sme sa s chalanmi vybrali na sľúbenú prechádzku a do miestneho obchodu. Chalani sa tešili tak sme podľahli väčšine. Po ceste sme navštívili súkromné múzeum vojenskej techniky miestneho nadšenca. Ešte šťastie, že chalani nemali správne náradie, pravdepodobne by z techniky nič nezostalo.  Nuž a potom sme navštívili miestny obchod. Pani predavačka ostala v šoku, keď sme sa vtrhli do obchodu. Myslím, že po našom odchode si musela aspoň na hodinu odpočinúť. Nuž a to nie je všetko, po obede sme tu mali príslušníkov dopravnej polície na motocykloch ktorí s chalanmi diskutovali o všetkom možnom. Mali čo robiť, aby zodpovedali na všetky otázky.

Potom prišiel dlho očakávaný a toľko žiadaný futbalový turnaj. Chlapci si tu vymysleli názvy mužstiev a odohrali neskutočne kvalitné duely. V mužstve trénerov po včerajšej prehre muselo prísť k veľkému hromobitiu, nakoľko dvaja podozrivý hráči z predošlého duelu, ktorí boli podozrivý z predaja zápasu, chodili celý deň v slnečných okuliaroch a mužstvo v čase voľna tvrdo trénovalo na pripravovanú odvetu. Po večeri sme už chlapcom dali voľný program – voľno v hale.  Môžem vám povedať, že tie deti sú nezničiteľné.

Deň 3 /25.07.2017/

Dnes sme sa zobudili do daždivého a chladného rána. No ale nás len tak niečo nezlomí, veď my máme halu „xi xi“.  Museli sme spraviť mierne korektúry, ale k spokojnosti všetkých chlapcov. Na prechádzku pôjdeme zajtra. Dnes sme do obeda absolvovali tréning, kde si chlapci vyskúšali i cvičenie na TRX veď môžete vidieť ich mohutné posilnené telá na fotografiách z dnešného dňa.  Po obede sme si to rozdali v športovom kvíze.  Tu ukázala najväčšie vedomosti skupina Filip HANEČÁK, Samuel BPČKAY, Kristián POPOV, Marian MICHALČÍK, Filip TÓTH a Ján FORRO. Nasledoval poobedný tréning plný hier. Nuž a po večeri sa začala dlho očakávaná Liga majstrov. Tu vo finále vyhralo mužstvo Neapolu nad Bajernom 2:1. Víťaz si to rozdal s mužstvom trénerov nuž a tu sa zase opakovalo veľké sklamanie trénerov, nakoľko prehrali v penaltovom rostrele o 1 gól. Niektorí tréneri si musia vstúpiť do svedomia, inak budeme musieť do ďalšieho duelu prijať rázne opatrenia. Dokonca sme zistili, že dvaja tréneri pravdepodobne predali zápas za želatínové pelendreky. S trénerom Tadeášom a Trénerom Davidom sme vykonali pohovor s „dútkou“. Večierku sme síce troch pretiahli asi do 22.45 hod, ale stálo to zato.  Ozaj, skoro by sme zabudli. Ešte sľúbení výťazi z predošlého dňa.

Výherný poukaz v hodnote 40 eur vyhrávajú:

1 miesto  Jakub SABO

2 miesto  Alex GRÓF

Títo dvaja hráči vyhrali  na základe výsledkov súťaže.

Vyžrebovaný zo všetkých účastníkov kempu  a ako tretí vyhráva poukaz:

Timur Noel SZABÓ

Tak a to je prednes všetko aaaaaaaaaaaaaahojte

Deň 2 /24.07.2017/

Dnešný deň už chlapci zažili riadnu futbalovú makačku. Doobeda tréning na stanoviskách, kde si mohli vyskúšať pre niektorých nové veci.  Poobede sme rozpútali súťaž o Výherný poukaz v hodnote 40 € od spoločnosti FUTBALOVYSEN.SK Súťažilo sa na 5 stanoviskách /kop na presnosť, triafanie vinklov, žonglovanie, slalom a triafanie penált podľa pravidiel súťaže , kde chlapci mohli svojou šikovnosťou získať body, tie sa v konečnom hodnotení zrátavali a 2 hráči s najvyšším počtom bodov získavajú uvedenú výhru. Dnes vám ešte víťazov neprezradím i keď už sú jasní. Nevyžrebovali sme totiž ešte toho tretieho s ostatných zúčastnených. Nakoľko po súťaži sme pokračovali v druhom tréningu. No a po večeri sme znova v hale mali ďalšie aktivity ako ponožkový futbal /ešteže maminy nevedia čo to je, chlapi neprezraďte nás😉👍/ stolný tenis a voľnú hru. Myslím, že dnes chalani určite zaspia.😁 Tak znova zajtra to vám už prezradíme všetkých 3 víťazov.

Deň 1 /23.07.2017/ – otvárací deň

Už štvrtý týždeň letných futbalových kempov ŠKOLY FUTBALU začal v nedeľu 23.07.2017 pre všetky deti, ktoré sa prihlásili na tento deň a samozrejme sme privítali aj rodičov, ktorí svoje ratolesti na kempy priniesli. Na všetky deti sa veľmi tešíme a pevne veríme, že im pripravíme nezabudnuteľný týždeň plný športu, zábavy a nových priateľstiev. Držte nám palce 🙂


LUČIVNÁ 23/07/2017 – 29/07/2017

Deň 7 /29.07.2017/

V Lučivnej sme dnes ukončili 4. kemp a rozlúčili sa s „našimi“ drobcami. Bolo nám spolu skvelo, poriadne sme si to užili, či pozaviazovali počas týždňa asi viac ako 1000 šnúrok 🙂 Ukončujeme kemp jedným veľkým DAKUJEMEEEEEE a vidíme sa snáď o rok…

Deň 6 /28.07.2017/

Footgolf, športové hry, poobedňajší turnaj atď… Aj to bol piatok v Lučivnej. Všetci sa už tešíme na sobotu a rozlúčkový turnaj. Deti sa ešte stále dostatočne bavia  tréneri idú z posledných síl 🙂