„TOP deti“ naštívili akadémiu 1. FC Noriberg v Nemecku v spoločnosti Mareka Mintála!

Zážitok v akadémii 1. FC Norimberg

Záverečným programom letných futbalových kempov ŠKOLY FUTBALU v roku 2018 bola „Návšteva akadémie 1. FC Norimberg v spoločnosti Mareka Mintála“. Pozvaní na túto akciu boli „TOP“ detská letných futbalových kempov v roku 2018 a stali sa nimi:

1. Oliver Petráš – FŠRH Moravany nad Váhom
2. Adam Ravas – MFK Skalica
3. Marek Basár – FC Spartak Trnava
4. Patrik Guľaša – 1. FC Tatran Prešov
5. Lukáš Rácik – FC Slovan Hlohovec
6. Adam Barbirík – FK Senica
7. Jakub Nevedel – MŠK Námestovo
8. Marcel Mravec – Slovania Korňa

Deti a tréneri ŠKOLY FUTBALU za výdatnej podpory Mareka Mintála prežili skvelé 4 dni priamo v akdémii 1. FC Norimberg a výbali priamo v starom meste pod hradom, zatrénovali si priamo v akadémii pod taktoukou Marek, navštívili sme staré mesto /Altstadt/, Zoo Norimberg, boli sme na fantastických hodoch v Norimbergu, ktoré práve prebiehali /Volkfest/, ale nevynechali sme ani bundesligový zápas 1. FC Norimberg – 1. FSV Mainz!

Poďakovanie

Aj touto cestou by sme chceli za finančnú podporu poďakovať jednému z našich partnerov –  NADÁCII STARS & FRIENDS a slovenským reprezentantom z tejto nadácie, ktorí podporili ŠKOLU FUTBALU v roku 2018 a aj finančne pomohli a umožnili týmto vybraným chalanom prežiť neopakovateľné chvíle v akadémii 1. FC Norimberg! ĎAKUJEME!!!! 

Video z prehliadky štadióna 1. FC Norimberg v sprievode Mareka Mintála nájdete tu:


Fotogaléria z akcie je tu:

Viac foto aj na:  www.facebook.com/skolafutbalu


Ako vznikla myšlienka a podpora zájazdu do akadémie:

Pripomeňme si fotografie zo spoločnej akcie z júna 2018, kde sme v spoločnosti slovenských futbalistov – reprezentantov Slovenska z Nadácie Stars & Friends oficiálne otvorili „Leto so ŠKOLOU FUTBALU 2018!“.

Aj na tejto akcie slovenskí futbaloví reprezentanti z Nadácie Stars & Friends deklarovali, že finančne podporia TOP 8 deti a zafinancuju kompletné výdavky spojené s cestou do akadémie 1. FC Norimberg!

Aj touto cestou posiela ŠKOLA FUTBALU a „naše deti“ jedno veľké – ĎAKUJEMEEEE!!!!Otvorenie sezóny ŠKOLY FUTBALU 2018

ZDIEĽAJ NA: