VII. ročník ŠKOLY FUTBALU 2022 – 2. týždeň

VII. ročník ŠF 2022 pokračoval 2. týždňom

Aj 2. týždeň ŠKOLY FUTBALU 2022 patril futbalu 🙂 Je to najobľúbenejší a najviac obsadený týždeň leta 2022, pričom počas tohto týždňa sme organizovali futbalový kemp až v 11 lokalitách a privítali sme celkovo počas tohto druhého týždňa viac ako 570 detí


Banská Bystrica (10. – 15.07.2022) – nedeľa/piatok

V Banskej Bystrici – ŠK Kremnička sme už „štandardne“ privítali množstvo detí z neďalekého okolia, ale aj celého Slovenska (deti s ubytovaním). Množstvo zábavy, tréngov nechýbali emócie, súťaže v špecifickej disciplíne – slalom s loptou a nešpecifickej – člnkový beh, či tancovačke, či turnaj Ligy Majstrov. Deti si zahrali aj technickú súťaž v Teqballe a mnoho, mnoho ďalšieho… 


Nitrianske Rudno (10. – 15.07.2022) – nedeľa/piatok

Odštartoval aj futbalový kemp v Nitrianskom Rudne. Je to lokalita, kde okrem mnoho detí z blízkeho okolia (viac ako 40 !) sme privítali aj množstvo detí s ubytovaním a tak na kempe bolo takmer 70 detí. Tí si zahrali okrem klasického futbalu aj bubble futbal, večerný futbal, absolvovali kúpanie v bazéne, absolvovali večerné „zoznamovačky“ a bolo toho oveľa viac 🙂


Kraľovany (10. – 14.07.2022) – nedeľa/štvrtok

Aj v Kraľovanoch si 33 detí našlo už naše krásne a obľúbené prostredie wellness penziónu Rosnička , pričom v tomto krásnom penzióne na nás už klasicky čakal bazén, vírivka, priestor na opekačku a podobne. Na miestnom futbalovom ihrisku sme absolvovali množstvo kvalitných tréningov, ale určite sme zažili aj množstvo zábavy, súťaží a nových priateľstiev…


Lipany – termín č. 2 (10. – 15.07.2022) – nedeľa/piatok

V Lipanoch sme hneď po ukončení prvého termínu si dali 1 deň voľna a opätovne sme sa tešili na „nové“ deti na druhom termíne. Ako napísal šéftrener kempu Cyril Janoško:  „Kemp v Lipanoch nie je len o futbale ale aj o zážitkoch mimo tréningov! Po každom tréningu spoločne oddychujeme, regenerujeme, zabávame sa a spoznávame nových kamarátov. A aj dole pripojené video hovorí za všetko 🙂


Nemšová (10. – 15.07.2022) – nedeľa/piatok

Do Nemšovej sme v v roku 2022 zavítali vôbec prvý krát a o to viac sme boli potešení záujmom rodičov a detí, ktorý okrem hráčskeho kempu mohli absolvovať aj špecializovaný brankársky kemp. A práve táto kombinácia kempov sa nám veľmi pozdávala, pretože sa vedeli hráči a brankári skvele dopĺňať, pričom spoločne zažili skvelé tréningy, ale aj výlety a vytvorili sa nové priateľstvá.


Žilina (11. – 15.07.2022) – pondelok/piatok

V spolupráci s MŠK Žilina sme v Žiline – Závodí privítali neuveriteľný počet až takmer 80 detí, ktoré sa tešili na futbal. A tak sa tešili na tento týždeň aj naši tréneri 🙂 Mali sme návštevu aj hráčov MŠK Žilina, množstvo zábavy a skvelých zážitkov.


Topoľčany (11. – 15.07.2022) – pondelok/piatok

Prvý krát sme v spolupráci s MŠK Žilina zavítali aj do Topoľčian, kde sa prihlásilo na kemp slušný počet 35 detí. Veríme, že si to trénersky tím spoločne s deťmi užili. Počas teplých dní zavítali aj na bazén, ale samozrejme priorita sa odohrávala na ihrisku – a boli to skvelé tréningy pod šéftrenerom Majom.


Bratislava FTVŠ Lafranconi – (11. – 15.07.2022) – pondelok/piatok

Na FTVŠ sme privítali celkovo 64 detí z bratislavského kraja, ale aj ďalekého zahraničia (USA, Thansko). Skvelý trénersky kolektív a „nažhavené“ deti sa tešia množstvu aktivitám, ktoré v areáli Lafranconi FTVŠ štadiónu zažívajú počas celého týdňa


Považská Bystrica (11. – 15.07.2022) – pondelok/piatok

Ďalším kempom, ktorý sme taktiež organizovali v spolupráci s MŠK Žilina bola veľmi obľúbená lokalita v Považskej Bystrici, kde sa prihlásilo skoro 50 futbalistov a futbalistiek.

 


Michalovce (11. – 15.07.2022) – pondelok/piatok

 

ZDIEĽAJ NA: