Videoreportáž a fotogaléria z galavečera „Grassroots futbalu SFZ za rok 2018“

Vyhlásenie laureátov za rok 2018 – večer Grassroots futbalu

článok publikovaný: 5.marec 2019, zdroj SFZ

SENEC (SFZ) – Na slávnostnom galavečeri Grassroots futbalu prevzali ocenenia za rok 2018 laureáti 22 individuálnych kategórií, vyhodnotený bol tiež najlepší projekt roka, aktivita roka a najlepšia ženská ligová jedenástka 2017/18.

 

GRASSROOTS AKTIVITY

Láska k futbalu vedie ľudí a organizácie k aktivitám, ktorými napomáhajú Slovenskému futbalovému zväzu rozvíjať hlavnú ideu, ktorou je ponúknuť futbal všetkým –  bez rozdielu veku, pohlavia či vierovyznania. Nepotrebujú byť usmerňovaní plánmi a pokynmi nadriadených, odovzdávajú futbalu to najlepšie čo v nich je srdcom a aj preto dosahujú výnimočné výsledky. Vynikajú entuziazmom a ich kroky sa zhodujú s hodnotami SFZ a víziou o tom, akým spôsobom by futbal mohol preniknúť do spoločnosti, ako by mohol obohacovať životy detí a mladých športovcov. Slovenský futbalový zväz sa snaží vnímať a podporiť tieto aktivity, a prostredníctvom kategórií „Grassroots sociálny projekt roka“ a „Grassroots aktivita roka“, oceňuje snahu a dosiahnuté výsledky spoločností a organizácií.

GRASSROOTS AKTIVITA ROKA 2018 – ŠKOLA FUTBALU

 Videoreportáž z Galavečera:

 

Fotoreportáž z Galavečera:

Kompletný článok publikovaný na stránkach SFZ nájdete tu:
ZDIEĽAJ NA: