VI. ročník ŠF 2021 úspešne odštartoval !

VI. ročník úspešne odštartoval

 

Hneď prvý deň prázdnin – 01/07/2021 odštartoval svoju púť krásny VI. ročník ŠKOLY FUTBALU 2021 !

Prvý kemp v Závodí – s MŠK Žilina

Prvý tohtoročný futbalový kemp sme organizovali v Žiline – Závodí, v spolupráci s jedným z najúspešnejších futbalových klubov na Slovensku – MŠK Žilina, ktorá dlhodobo udáva prím v práci s mládežou.

Aj preto bol tento kemp beznádejne vypredaný a obsadený a zúčastnilo sa ho 72 detí z celého Slovenska. Tento kemp bol rozdelený na kemp určený pre hráčovkemp určený pre brankárov. Z celkového počtu až 40 detí bolo ubytovaných v Akadémii MŠK Žilina.

Fotogaléria kempu

Spätná väzba

Ak sa Vám futbalový kemp páčil, povedzte to svojim priateľom a známym ďalej, budeme Vám za to vďační. A ak ste boli s niektorými vecami nespokojní, resp. navrhujete niečo zlepšiť, dajte nám prosím o tom vedieť na info@skolafutbalu.sk, aby sme sa z toho ponaučili a pre budúcnosť sa zlepšili.

Poďakovanie za účasť

Sme úprimne veľmi radi, že ste sa zúčastnili na VI. ročníku ŠKOLY FUTBALU – konkrétne kempu v Žiline.

Všetky deti prispeli k tomu, že táto ich energia sa prenáša aj na nás organizátorov, šéftrenérov, trénerov, animátorky a skrátka všetkých, ktorí sme v tomto projekte zainteresovaní a verte, že nás to ešte viac motivuje organizovať kempy na vyššej úrovni a snažíme sa každým rokom zlepšovať. Preto okrem tohto poďakovania, ktoré na Vás posielame, budeme radi aj za Vaše postrehy a komentáre ku kempu.

ĎAKUJEME VÁM a už teraz sa tešíme na ďalšiu spoločnú akciu ! 

Organizačný tím ŠKOLA FUTBALU 2021