Už tento víkend 12. – 13. mája TOP LETNÝ TÁBOR

TOP LETNÝ TÁBOR 2018 už tento víkend

Tak ako minulý rok, sa ŠKOLA FUTBALU aj v tomto roku 2018 zúčastní skvelej prezentačnej akcie TOP LETNÝ TÁBOR 2018 !

Akcia prebieha v nákupnom centre Shopping Palace Zlaté Piesky už tento víkend – v dňoch 12. a 13. mája 2018 – obidva víkendové dni od 10.00 do 18.00 hod. Nájdete tu ponuku takmer 200 pobytových a denných detských táborov na Slovensku, v Českej republike, či pri mori a to všetko pod jednou strechou. A samozrejme nemôžeme tu chýbať ani my zo ŠKOLY FUTBALU!

Deti si budú môcť zahrať futbal, zasúťažiť, oddýchnuť v spoločnosti priateľov a prihlásiť sa na letné futbalové kempy ŠKOLY FUTBALU za zvýhodnené ceny!

VIac informácií nájdete priamo na linku podujatia:

Vyber si TOP letný tábor

ZDIEĽAJ NA: