Úspešný rok 2018 je za nami! Tešíme sa na leto ŠKOLY FUTBALU 2019 :)

Poďakovanie deťom a rodičom

Vážení rodičia a milé deti,

sme nesmierne radi, že ŠKOLA FUTBALU získava každým rokom viac a viac popularity a naše letné futbalové kempy navštevuje neustále väčší počet detí. Úprimne Vám ĎAKUJEME za priazeň a pevne veríme, že v roku 2019 budú naše kempy ešte obľúbenejšie, ešte viac navštevovanejšie a vymyslíme opäť mnoho sprievodných podujatí, ktoré deťom spríjemnia ich letné prázdniny!

Poďakovanie partnerom, ktorí nás podporili

Naše občianske združenie AKTIVITY PRO by nemohlo realizovať projekt ŠKOLA FUTBALU bez pomoci partnerov! A preto aj všetkým našim partnerom, ktorí nás v roku 2018 podporili taktiež vyjadrujeme jedno obrovské ĎAKUJEME! Aj vďaka Vašej pomoci sme mohli toto leto takmer 700 deťom vyčarovať úsmev na tvári!

Naši partneri menovite v roku 2018 boli: TOP4FOOTBALL, Nadácia STARS & FRIENDS s mnohými futbalovými reprezentantmi Slovenska, skupina DOXX/24 Pay, Futbalovysen.sk, Európska agentúra vzdelávania, Ministerstvo vnútra SR a Europapier.

Aj Vďaka Vám – našim partnerom, si deti počas leta mohli zakričať to „naše“:

Hlavný slogan ŠKOLY FUTBALU

Reč čísel v roku 2018

 • počet celkovo zúčastnených detí: 682
 • počet detí na kempoch „S UBYTOVANÍM“: 324
 • počet detí na kempoch „BEZ UBYTOVANIA“: 358
 • počet zúčastnených dievčat: 11
 •  počet lokalít, kde sa kempy konali v roku 2018: 7
 • celkový počet týždenných kempov: 16
 • počet týždenných kempov „S ubytovaním“: 9
 • počet týždenných kempov „BEZ ubytovania“: 7
 • najmladší účastník – vek v čase konania kempu: 4 roky
 • najstarší účastník – vek v čase konania kempu: 14 rokov
 • počet vyžrebovaných a zúčastnených detí na akcii: „OTVORENIE LETA 2018 so slovenskými reprezentantmi“: 24 detí + 8 reprezentantov
 • počet detí na akcii „UKONČENIE LETA 2018 s MŠK Žilina“: 36
 • počet detí v akadémii 1. FC Norimberg v Nemecku: 8

Sprievodné akcie ŠKOLY FUTBALU v ROKU 2018

 • ŠKOLA FUTBALU na akcii „TOP TÁBORY 2018“ – víkendová akcia sa konala v OC Zlaté piesky Bratislava
 • ŠKOLA FUTBALU na akcii „FESTÍK 2018“ – víkendová akcia sa konala v Inchebe v Bratislave
 • ŠKOLA FUTBALU na akcii „OTVORENIE LETA ŠKOLY FUTBALU 2018“ – v spolupráci s Nadáciou STARS & FRIENDS a mnohými futbalovými reprezentantmi Slovenska – denná akcia pre 24 vyžrebovaných detí sa konala v priestoroch klubu Domino Bratislava v sprievode 8 slovenských futbalistov /Juraj Kucka, Tomáš Hubočan, Adam Nemec, Matúš Bero, Marek Rodák, László Bénes, Michal Tomič a Šimon Kozák/
 • ŠKOLA FUTBALU pre „ROZLÚČKA S LETOM pre NAJ deti s MŠK Žilina“ – 36 detí na rozlúčke s letom 2018 si zatrénovali pod dohľadom mládežníckych trénerov MŠK Žilina na akadémii tohto klubu
 • ŠKOLA FUTBALU s „TOP DETI ROKU 2018 v akadémii 1. FC Norimberg“ – Marek Mintál trénoval a sprevádzal najlepších 8 detí v akadémii 1. FC Norimberg + videli sme zápas bundesligy

AHOJTE a veríme, že sa vidíme opäť v roku 2019 !!!

ZDIEĽAJ NA: