SÚŤAŽ O 2 VSTUPENKY NA RAKÚSKO – BRAZÍLIA !

MEGA SÚŤAŽ O „SAMBA“ CENU!

ŠKOLA FUTBALU a náš partner a podporovateľ FUTBALOVYSEN.SK spúšťajú novú MEGA SÚŤAŽ o „SAMBA“ CENU ! 🙂

Výherca naživo uvidí Neymara, Philippe Coutinha, či Marcela a Filipa Luiza a získa 2 VSTUPENKY NA ZÁPAS RAKÚSKO  a BRAZÍLIA , ktorý sa koná 10. júna 2018 vo Viedni. Cenu na beznádejne vypredaný zápas venovala spoločnosť FUTBALOVYSEN.SK


PODMIENKY SÚŤAŽE

1. Mať LIKE/Páči sa mi to na facebookovských stránkach – FUTBALOVYSEN.SK a SKOLAFUTBALU.SK

2. Verejne zdieľať tento príspevok (upozorňujeme, že nie iba na svojom profile pre priateľov, ale musí byť zdieľaný verejne!!!).

3. Do komentára označiť kamaráta/rodinného príslušníka, s ktorým by ste išli na futbal.

4. Počas LIVE žrebovania dňa 24.05.2018 o 19.00 hod., ktoré bude naživo vysielané na facebooku ŠKOLY FUTBALU a taktiež na facebooku FUTBALOVYSEN.SK, musí výherca do 30 sekúnd po vyžrebovaní zavolať na mobilné telefónne číslo, ktoré bude oznámené počas vysielania!

Poznámka k LIVE žrebovaniu: žrebujeme maximálne 10 krát. Ak sa ani na desiatykrát výherca nedovolá, vstupenky získava automaticky ďalší vyžrebovaný. Vychádzame zo skúseností z minulých súťaží, keď sa výherca dovolal až po viacnásobnom žrebovaní a aby sme nesúťažili celú noc. Toto pravidlo je zároveň pozvánka pozerať žreb naživo. Šancu vyhrať má naozaj každý.


Tak klikni na facebook ŠKOLY FUTBALU alebo FUTBALOVYSEN.SK , neváhaj a zapoj sa do súťaže:

www.facebook.com/skolafutbalu

www.facebook.com/Futbalovysen.sk


CENA

Ak chcete vidieť vo Viedni brazílske hviezdy v ich poslednom prípravnom zápase pred MS v Rusku, tak hrajte s nami túto fantastickú súťaž ! Držíme palce!!

2 vstupenky na zápas Rakúsko – Brazília:

  • dátum zápasu – 10.6.2018 o 16:00
  • miesto zápasu – Ernst Happel štadión vo Viedni
  • vstupenky sú 2 vedľa seba v sektoroch za bránou

Súťaž o vstupenky na Brazíliu


PREDSTAVUJEME FUTBALOVYSEN.SK

Logo futbalovysen

CK FUTBALOVYSEN.SK MENÍ SNY KLIENTOV NA SKUTOČNÝ A JEDINEČNÝ FUTBALOVÝ ZÁŽITOK…

Futbalovysen.sk je zážitková cestovná kancelária, ktorá plní každý rok futbalové sny tisíckam klientov na najlepších európskych zápasoch. Je to tím futbalových nadšencov a na slovenskom trhu pôsobia od roku 2012.

Snažia sa, aby ich zájazdy neboli iba sedením v autobuse alebo lietadle a naháňaním sa na štadión, ale aby ľudia aj niečo videli, oddýchli si a okrem zápasu sa domov vrátili s množstvom zážitkov. Značky Futbalovysen.sk (www.futbalovysen.sk), Fotbalovysen.cz (www.fotbalovysen.cz) a Sportovysen.sk (www.sportovysen.sk) sú vybudované na odporúčaniach, osobnom prístupe a tejto filozofii. Sú vďační a ďakujú za všetky vaše referencie (futbalovysen.sk/referencie/).

ZDIEĽAJ NA: