IV. týždeň ŠKOLY FUTBALU 2020

Informácie a foto zo IV. týždňa ŠKOLY FUTBALU 2020

Leto nám rychlo plynie a V. ročník letných futbalových kempov ŠKOLY FUTBALU 2020 už má za sebou úspešne prvý týždeň – „Prvý týždeň ŠKOLY FUTBALU 2020druhý týždeň„Druhý týždeň ŠKOLA FUTBALU 2020“ a aj tretí týždeň kempov „Tretí týždeň ŠKOLY FUTBALU 2020″.

Od pondelka 27.08.2020 sme úspešne otvorili = 4. týždeň futbalových kempov „BEZ ubytovania“ v Bratislave – na Mladej Garde a Devínskej Novej Vsi, ale aj v Novákoch

Zo všetkých kempov Vám priebežne na našom Facebooku aj na tejto webovej stránke budeme prinášať čerstvé informácie a AKTUALITY ! Tak sledujte nás a svoje deti


Kempy 'BEZ ubytovania'

Bratislava – Mladá Garda

Deň 1: Otvorenie (pondelok 27.07.2020)

V pondelok 27.07.2020 sme otvorili aj prvý tohtoročný kemp za účasti 31 detí na Mladej Garde v Bratislave.   Po úvodnom spoznávacom turnaji a víťazstve Bayernu Mníchov, sme si dali poriadny obed, spoznali sme sa aj mimo ihriska a následne sme absolvovali ešte ďalší tréning – už rozdelení do skupín v ktorých budeme fungovať počas celého týždňa. 

Deň 2: utorok 28.07.2020

Dnes sme na Mladej Garde pokračovali druhým dňom.
Začali sme doobednajším treningom zameraným na vedenie lopty + obchádzanie súpera 
Po treningu sme absolvovali skupinové aj individuálne fotenie
Keďže pocasie nám dnes prialo, poobede sme isli na kúpalisko, kde sa deti vyšantili a užili si slnečné lúče pri vode ‍♂️

Deň 3: streda 29.07.2020

Opäť sa hlásime z Mladej Gardy tretím dňom. ‍♂️‍♀️
Doobednajší trening sa niesol v znamení malých hier a veľa súťažných cvičení.
Po silnom obede  sme si zahrali footgolf a otestovali si tak presnosť prihrávok. Malým futbalistom sa darilo a hlavne sa dobre zabavili.
Nasledoval ešte ďalší trening, resp. turnaj ligy majstrov. 3 ihriska, 3 ligy a každý chcel hrať samozrejme v tej najlepšej. V týchto teplotách toho mali deti urcite dosť, ale na konci dňa sa už tešili na dalsi 

Deň 4: štvrtok 30.07.2020

Predposledný deň na Mladej Garde bol náročný, ale o to viac si ho deti užili a nenudili sa. 🤪 Doobednajší tréning sme venovali prevažne cvičeniam 2vs2 a 2vs1 so zakončením 🎯. Chlapci mali plno energie a tréning tak aj vyzeral.
Po tréningu sme sa presunuli na obed a odtiaľ rovno znova na kúpalisko. Podobne ako v Utorok. Avšak dnes sme boli pri vode kratšie, aby sme sa stihli vrátiť na ihrisko a zatrénovať si ešte raz. Únava bola cítiť a aj vidieť, tak si mali futbalisti len zahrali voľnú hru Holandským spôsobom. Tešíme sa na posledný deň 🙂

Deň 5: piatok 31.07.2020

Dnes sme ukončili týždeň aj na Mladej Garde.
Futbalisti toho mali určite po 4 dňoch v týchto teplotách dosť. To však neubralo na kvalite ani na rannom treningu. 👊
Po obede sme si preverili vedomosti v kvíze. Otázky boli ťažké. Z futbalu hlavne, ale aj z všeobecného športového prehľadu. Víťazné družstvo získalo úctyhodných 13 zo 16 možných bodov. 🤯 To hovorí samo za seba.
Nasledoval uz len finálový posledný turnaj. Všetci boli už unavení, ale bolo načo pozerať. Emócie tiekli prúdom a kvalita bola na vysokej úrovni. Z víťazstva sa tešilo muzstvo KĽDR (Kórejská Ľudovo Demokratická republika) 😁😁
Pekný týždeň je za nami a uz teraz sa tešíme na ďalšie kempy a zážitky.

Bratislava – Devínska Nová Ves

 Deň 1: Otvorenie (pondelok 27.07.2020)

Dnes začala Škola futbalu v Devínskej Novej Vsi. Po otvorení kempu si deti zmerali sily na otváracom turnaji. Po skvelom obede mali počas oddychu za úlohu vymyslieť logá a pokriky tímov, ktoré následne odprezentovali. Napriek vysokým teplotám si malí futbalisti a futbalistka poriadne zamakali na poobednom tréningu. Keďže boli veľmi šikovní a naozaj sa snažili, zajtra ich čaká odmema vo forme kúpaliska ‍♂️.

Deň 2: utorok 28.07.2020

Na začiatku druhého dňa v Devínskej Novej Vsi nás prišiel pozrieť fotograf, ktorý nám spravil parádne fotky.
Fotenie deti rozhodne nebavilo tak ako cvičenia, ktoré si tréneri pripravili na doobednom tréningu. Na záver si dokonca zahrali miniturnaj, víťazi dostali sladkú odmenu .
Ani ostatné deti nezostali na sucho. Sladučký melón potešil každého.
Vysoké teploty nás vyhnali na kúpalisko Rosnička ‍♂️. Tobogán a futbalový zápas s trénermi mali u deti najväčší úspech.

Deň 3: streda 29.07.2020

Viac ako polovica kempu v Devínskej Novej Vsi je za nami.
Doobedný tréning sme mali zameraný na prihrávanie a preberanie lopty. S ukazovačkou mali detská najskôr problém, ale nakoniec sa s ňou dobre popasovali. Po odmakanom tréningu ani dnes nemohla chýbať obľúbená desiata . Obed bol rovnako skvelý a my sme sa poriadne napapali, preto sme si spravili malú vychádzku na Sandberg.
Deti mali energie na rozdávanie. Poobede sme stihli krátku olympijádu, odtestovali sme ich rýchlosť a obratnosť a dokonca si zahrali aj malý turnaj na záver. Dnes sa bude dobre spinkať 

Deň 4: štvrtok 30.07.2020

Dnešný deň sme začali trošku nezvyčajne. Nie na futbalovom ihrisku, ale na kúpalisku Rosnička. Na začiatok si tréneri pripravili pre deti rôzne súťaže, pri ktorých sme sa poriadne nasmiali. Napriek tomu mal aj dnes najväčší úspech tobogán 😄.
Mysleli sme si, že po celom doobedí na slnku budú deti unavené, avšak na poobednom turnaji – Liga majstrov nám predviedli opak. Všetci poriadne makali a snažili sa dať do toho všetko. Tým trénerov veľmi milo prekvapili. Veríme, že rovnako skvelé výkony podajú aj na zajtrajšom záverečnom turnaji.

Deň 5: piatok 31.07.2020

A je tu posledný deň kempu. Nie len deti ale aj tréneri si ho užili naplno. Doobeda sme si zahrali footgolf, samozrejme najšikovnejší dostali aj odmeny.
Po výbornom obede sme deťom spravili malé prekvapenie. Vzali sme ich na vynikajúcu zmrzlinu🍦, ktorú sme spojili aj s menšou vychádzkou.
Baterky sme dobili a mohli sme sa pustiť do záverečného turnaja.
Deti si zahrali nie len proti trénerom, ale aj proti rodičom.
Na záver nás čakalo vyhodnotenie a odovzdanie medajlí, diplomov a cien 🥇.
Posledný deň školy futbalu v Devínskej Novej Vsi bol plný smiechu a zábavy!
⚽️⚽️⚽️

Nováky

Deň 1: Otvorenie (pondelok 27.07.2020)

Dnešným dňom sme sa dočkali školy futbalu aj na Hornej Nitre ⚽️ Denný kemp v Novákoch ktorý sme dnes odštartovali na miestnom futbalovom štadióne je po minuloročnej premiére druhy krát na týždeň našim domovom Privítalo nás krásne počasie, výborne pripravený trávnik a 39 nedočkavých futbalistov a futbalistiek bažaciach po zábave, nových priateľstiev a veľa zážitkov Úvodný doobedňajší tréning patril zoznamovaciemu turnaju. Nasledovalo zoznamovacie „koliečko“ kde každý musel o sebe čo-to prezradiť. V poobedňajšom tréningu sme sa už venovali nácviku HČJ a turnaju „Brazília“ Druhý deň a veľké výzvy sú pred nami, tak sa pome na to vyspať

Deň 2: utorok 28.07.2020

Deň číslo dva v Novákoch a naše deti sú plné energie a chuti sa zlepšovať a zabávať  Doobedňajší tréning sme sa na štyroch stanovišťiach venovali úpolovým hrám, HC 1vs1, N HČJ (obchádzanie súpera so streľbou), a VH 5vs5. Čas medzi tréningami sme okrem chutného obeda a fotografovaniu , venovali nohejbalu ⚽️ a zábavnej hre „stoličky“. Popri tom nás svojim spevom zabával nádejný spevák Lukaško  Poobedňajší tréning si naši futbalisti a futbalistky zahrali turnaj s názvom Audi cup škola futbalu Nováky 2020  V mladšej kategórií zvíťazil ťím FC Liverpool⚽️ a v staršej ketegórií to bol tím Real Madrid.

Deň 3: streda 29.07.2020

Ku slovu sa opäť hlásime z futbalových Novák⚽️ Dnešný horúci deň sme odštartovali doobedňajším tréningom, na ktorom prevládala veľka chuť detí sa popri zábave niečo nové naučiť alebo zdokonaliť v herných činostiach.⚽️⚽️ Pred obedom sa decká otestovali v kvíze, a poobedňajší čas už patril zábave a pretekom v plávaní‍♀️‍♂️ v miestnom Národnom vodnopólovom centre‍♂️

Deň 5: piatok 31.07.2020

Včerajší deň bol posledným dňom aj na kempe v Novákoch.😏😔 Týždeň nám s tak úžasnými deťmi ušiel veľmi rýchlo, a nám ostal čas na bilancovanie posledného dňa.😉 Doobedňajší tréning sme absolvovali populárny footgolf⚽️⚽️ a na osmich stanovištiach sa naši futbalisti a futbalistky poriadne zapotili.😜 Po sladkom obede🥞🥞🥞 ktorý si pre nás ako prekvapenie pripravil personál neďalekej reštaurácie, ktorý sa o našich hladošov staral celý týždeň, sme sa vrátili spät na futbalový štadión 🏟 a začali s prípravou na záverečný turnaj. O 15:00 sa otvorili brány miestného štadióna kde vo veľkom začali prichádzať najvernejší fanúšikovia detí. Rodičia, starý rodičia, súrodenci, ujovia, tety, tí všetci boli zvedaví čo nové sa za týzdeň v kempe deti naučili, respektíve v čom sa zdokonalili😉⚽️ Po turnaji nasledovalo vyhodnotenie celého týždňa, ocenenie všetkých zúčastnených a samozrejme sme nezabudli ani na individuálne ocenenia🏆🏅🥇😊 Na záver sme odohrali zápas tréneri vs deti ktorý lepšie zvládli deti🤷‍♂️🤣 O rok sa určite my tréneri polepšíme a v odvete budeme snáď úspešnejší😜. Ďakujeme všetkým deťom za super týždeň a vidíme sa opäť o rok👋👋👋

ZDIEĽAJ NA: