STUPAVA 30/07/2017 – 05/08/2017

STUPAVA 30/07/2017 – 05/08/2017

Deň 7 /05.08.2017/ – rozlúčkový deň

Dnes sme sa rozlúčili s viac ako 40-kou detí v Stupave. V peknom sobotnom dopoludní sme mali dnes na programe rozlúčkový turnaj a na úplný záver si to trénersky veteráni rozdali s finalistami turnaja. Deti boli o čosi lepšie /veď poctivo trénovali celý týždeň a zaslúžene vyhrali po penaltovom rozstrele 4:3…..
Detská – bol to skvelý týždeň so super deťmi, všetkým Vám ĎAKUJEEEEMMEEE a už teraz sa tešíme na stretnutie s niektorými budúci rok … AHOJTEEEE

Deň 6 /04.08.2017/

Piatok bol plný zábavy, športu, futbalu, tenisu, večernej opekačky atď….

Deň 5 /03.08.2017/

Včera sme mali trochu zmenu a dali sme deťom viac súťaží a zábavy. Doobeda sme si dali v parku veľmi obľúbený footgolfový turnaj, kde sa každý snažil získať zaujímavý poukaz v hodnote 40,-€ od Futbalovysen.sk. Víťazmi a majiteľmi drobných cien + poukazov sa stali: Adam Bohunický a Patrik Adame zhodne s 31 kopmi, ktorí boli prenasledovaní Michalom Klasom a Ivanom Druzhkovom s 33 pokusmi. Z predošlého dňa sme vyhlasovali aj víťaza súťaže „vtipnejší vyhráva“. Tu sa trénerska jury dohodla, že najlepší vtip povedal a víťazom súťaže sa stal Daniel Swan.

Samozrejme nesmelo chýbať ani vyhodnotenie najväčšieho futbalového turnaja, ktorý deti počas týždňa absolvovali. V legendárnej a veľmi obľúbenej LIGE MAJSTROV, ktorá sa konala už v stredu, sa stali víťazmi chlapci JUVENTUSU TURÍN. Konkrétne to boli: Tomáš Vojtík, Martin Kubička, Adam Janík, Dominik Drábik. Ivan Druzhkov, Leo Líška a Branislav Kažímír.  No a večer si chalani pozreli /aspoň tí, ktorí to zvládali ešte 🙂 / aj zápas Európskej ligy medzi Ružomberkom a Evertonom.

Deň 4 /02.08.2017/ 

Krásne letné augustové počasie pokračuje a tak isto pokračujú aj naše letný kemp v Stupave. Deti sa už naplno spoznali a tak súťaže a akcie, ktoré realizujeme majú stále väčší a väčší náboj 🙂 Včera sme sa zároveň vybrali na krásnu túru na Pajštún, ktorú zvládli všetci vynikajúco. Samozrejme v tomto počasí nesmel chýbať bazén, ktorý si deti naplno užívajú.

a 1 video z výstupu na Pajštún 🙂

Deň 3 /01.08.2017/ 

Teplé dni pokračujú, ale nás to nemôže odradiť, pretože sme špičkoví športovci 🙂 Doobeda sme si dali tréning, ešte za prijateľných podmienok a potom sme program prisposôbili vonkajším teplotám. Dali sme si poobedňajší  bazén a po bazéne sme namiesto vonkajšieho tréningu dali súťaže v športovej hale, kde sme súťažili v badmintone. Deti si to naplno užili a poriadne sa bavili. Na večer sme si s deťmi prichystali „špeciálku“, kde napodobňovali pantomímou  prácu rodičov a ostatní museli hádať, čo tí rodičia vlastne robia 🙂 To bolo zábavy…..

… a ešte jedno videjko z bazéna, ako sa robia BOMBY 🙂

… no a nesmie chýbať trénovanie „RONALDOVKY“ 🙂

Deň 2 /31.07.2017/ 

Dnes sme sa zobudili do veľmi teplého dňa, ale keďže chalani sú ešte plní energie, na ich prístupe a kvalite tréningov to nebolo vidieť. Ráno sme si super zatrénovali, potom sme sa ešte lepšie naobedovali a keďže teplomer ukazoval 33 C, po obede sa celá partia vybrala na bazén, kde sme si dali okrem iného aj potápačské aj plavecké preteky. Strávili sme tam takmer 1,5 hod. a potom sme sa pobrali na ďalší poobedňajší tréning. Bolo to skvelé a už teraz sa tešíme na ďalší deň, aj keď teploty vyzerajú aspoň podľa predpovede dosť „krkolomne“ 🙂

 

Deň 1 /30.07.2017/ – Otvorenie kempu

Za nádherného teplého a slnečného letného dňa sa v sobotu 30/07 otvorili brány v poradí už 5. letného kempu v Stupave. Celkovo 44 detí sa teší na „svoj týždeň“ plný futbalu, športu, zábavy a nových priateľstiev. Zatiaľ ešte plný energie za doprovodu svojich rodičov sa zaregistrovali a od 16 hod. sme oficiálne otvorili náš kemp a potom už tradične nasledoval „SPOZNÁVACÍ TURNAJ“, ktorý bol jediným bodom dnešného programu. Úlohou tohto turnaja je, aby si deti dosýta zahrali, spoznali sa, zároveň tréneri „zmapovali“ deti a dokázali si ich zatriediť do jednotlivých výkonostnýh skupín, aby v pondelok mohol začať tréningový proces naplno a aby deti boli čo najviac vyrovnané v jednotlivých skupinách. Všetko dopadlo na výbornú a deti sa už tešia na poctivé tréningy a kopec zábavy 🙂

…. No a večer sme sa spoznávali, počuli pár skvevých vtipov, ale niektorí si aj zanôtili 🙂

 

ZDIEĽAJ NA: