STUPAVA 23/07/2017 – 29/07/2017

STUPAVA 23/07/2017 – 29/07/2017

Deň 7 /29.07.2017/

Celý rozlúčkové doobedie bolo venované jedinému bodu programu „rozlúčkovému turnaju“. Chalani DIKES MOC a veríme, že sa opäť vidíme o rok ! 🙂

Deň 6 /28.07.2017/

Nechceme sa opakovať, ale je to skrátka tak, že sme v piatok mali jedno skvelé počasie aj na tréning a aj na aktivity, ktoré sme si naplánovali. Po doobedńajšom tréningu sme si dali výstup na miestny vrch Pajštún, ktorý si chalani užili naplno. Urobili sme si pár skvelých záberov na nížinu, rozprestierajúcu sa pod ním a potom sme už makali naspať. Po obede sme zablahoželali Filipkovi Mederičovi k jeho krásnemu výročiu 8 rokov no a na večer nás čakala spoločná opekačka. Tešíme sa už na sobotu a rozlúčkový super turnaj 🙂

Deň 5 /27.07.2017/

Pomaly, ale isto sa blížime do finále. Zvládnuť 70 prckov nie je žiadna sranda, o to viac, že chlapci sú skutočne nezničiteľní a nech sa snažíme akokoľvek, energiu maju skrátka na rozdávanie. A nebolo tomu inak ani vo štvrtok. Tréningy, zábava, ale aj wellness a súťaže boli hlavné body programu.

Deň 4 /26.07.2017/

Ako sme si už tento týždeň v Stupave zvykli, aj v stredu bolo počasie priam ideálne na trénovanie. Žiadne horúčavy, ale bez dažďa a ideálnych cca 22C nám počasie vytvára ideálne podmienky na trénovanie. Začali sme ranným rozklusaním, po ktorom nasledoval doobedňajší tréning, ktorý bol súťažného charakteru – súťaž vo Footgolfe. Víťazmi sa stali: Roman Jankulár – 1. miesto, Filip Lenceš – 2. miesto a tretiu pozíciu si rozdelili Alex Bidelnica a Šimon Leo Náhlik. Dostali pekné ceny a zároveň každý vyhral 40€ poukážku na cestovanie so spol. FUTBALOVYSEN.SK

Potom sme si dali výdatný obed, aby po ňom nasledovalo obrovské žrebovanie hráčov do tímov LIGY MAJSTROV. Bolo tam obrovské napätie, pretože každý tento turnaj chcel vyhrať. Do finále sa dostali mužstvá Juventusu Turín a AS Monaco. Bolo to krásne finále a víťazi si zmerali sily aj s trénerským tímom „FC Dreváci“. Po penaltovom rozstrele to tréneri nakoniec prehrali 2:3. Večer sme si dali ešte teništek, takže máme za sebov naozaj krásny deň.

a ešte video pre rodičov, aby si vedeli predstaviť ATMOSFÉRU zápasu LIGY MAJSTROV 🙂

 

Deň 3 /25.07.2017/

V Korni aj v Lučivnej mali utorok upršaný, ale západniari / teda my zo Stupavy/ sme mali priam ideálne podmienky na trénovanie. Polojasno, 23 C, bez dažďa – skrátka ťažká pohodička. Preto sa doobedňajší tréning niesol v parádnej atmosfére a deti si ho naplno užili. Následne sme si dali výdatný obed /gulášová polievka + bravčové mäso s hranolkami a volským okom/ a rozdelený na 2 skupiny sme takmer zdemolovali miestnu plaváreň 🙂

Po dobrom relaxe nasledoval poobedňajší tréning aj s nejakým tým turnajikom, aby sa deti čo najviac zabavili a zasúťažili. Večer sme deťom dali trochu vydýchnuť, ale keďže sú to výborní športovci tak nelenili, zobrali si tenisové rakety a mastili tenis.

Deň 2 /24.07.2017/

Nič nás neodradí – to bol hlavný slogan detí a trénerov počas druhého /pondelkového/ dňa v Stupave. Pýtate sa prečo? Pretože do dňa sme vkročili za krásneho slnečného počasia. Prvý doobedňajší tréning bol za priam ideálnych poveternostných podmienok 22C a polojasno. Potom sme si dali výdatný obed a po obede sme mali naplánovanú voľnočasovú aktivitu „Športovo – spoločenský kvíz“, kde sme mali 14 družstiev po 5 členoch. Pôvodne sme ju mali naplánovanú reaizovať na ihrisku, avšak behom 5 minút prišiel taký lejak, že sme skoro nevideli na cestu. My sme však šikovní a tak sme sa pred ním skryli pod prístrešok a tak mohol kviz prebehnúť na výbornú. Po cca 1 hod. sa počasie umúdrilo a tak sme stihli aj druhý tréning, večeru a zábavný večerný program 🙂

 

Deň 1 /23.07.2017/ – otvárací deň

Už štvrtý týždeň letných futbalových kempov ŠKOLY FUTBALU začal v nedeľu 23.07.2017 pre všetky deti, ktoré sa prihlásili na tento deň a samozrejme sme privítali aj rodičov, ktorí svoje ratolesti na kempy priniesli. Na všetky deti sa veľmi tešíme a pevne veríme, že im pripravíme nezabudnuteľný týždeň plný športu, zábavy a nových priateľstiev. Držte nám palce 🙂

ZDIEĽAJ NA: