STUPAVA 16/07/2017 – 22/07/2017

STUPAVA 16/07/2017 – 22/07/2017

Deň 7 /22.07.2017/

Dnes sme sa rozlúčili so všetkými deťmi a rodičmi v Stupave a to našim klasickým spôsobom – futbalom. Po výdatných raňajkách sme od 9.00 – 12.00 hod mali naplánovaný jediný bod programu, rozlúčkový turnaj. Bolo to celé super, týždeň prebehol ako voda a my všetkým deťom ĎAKUJEME za skvelý týždeň a pevne veríme, že sme sa nevideli naposledy.

 

Deň 6 /21.07.2017/

tréneri sú eXXXtra unavení a tak dnes bez komentára :):):)

Deň 5 /20.07.2017/

Opätovne krásne počasie v Stupave, opätovne chalani plní energie a 100% pripravení na tréning, opätovne množstvo súťaží a zábavy počas celého dňa. Aj takto jednou vetou by sa dal charakterizovať štvrtok 20/07 v Stupave. Takže zhrnieme veľmi stručne aktivity, ktoré sme robili: tréningy, tenisové lekcie, súťaže, tanečné kreácie a  večerné disco 🙂  Skrátka sme sa bavili naplno, ale chlapcov stále nie a nie zničiť…

no a ešte klasické video zo Stupavy:

Deň 4 /19.07.2017/ 

V Stupave sme okrem tréningov dnes mali na programe turnaj LIGY MAJSTROV, kde sme hrali do poslednej kvapky síl.  Chlapci však sú nezničiteľní a tak sme im poobede „pribalili“ súťaž v hľadaní pokladu a aby si trocha oddýchli od športovania, dali sme m aj turnaj v BINGU. Deti to hrali naplno a super sa zabavili.

…. a ešte si pozrite radosť víťaza v BINGU, ktorý „naškrtal“ čísla v 4 rohoch:

 

Deň 3 /18.07.2017/ 

Dnešok sme opäť na tréningoch poctivo makali, ale deťom sme dopriali aj množstvo zábavy a okrem iného sme napríklad dnes boli aj na kúpalisku a poobede sme organizovali súťaž o zájazd na AUDI CUP 2017.  Samozrejme, chlapci už súťaž poznajú z predchádajúcih kempov a tak chcel každý ukázať, čo v ňom je a samozrejme hlavne vyhrať. To sa tentokrát podarilo nasledovným chlapcom:
1. miesto: Volf Patrik
2. miesto: Benjamin Holčík
3. miesto: / vyžrebovaný/  Filip Petrila
Náhradníci:
1. Naništa Jakub
2. Kajoš Lukáš
3. Studený Samuel
Výhercom úprimne BLAHOŽELÁME !!!
Po večeri sme chalanov zobrali ešte na večernú prechádzku po Stupave.
A este chuťovka z večere:

Deň 2 /17.07.2017/ 

Skvelé počasie, výbora partia chalanov a fantastickí tréneri : ) Takto stručne by sa dal charakterizovať pondelok v Stupave. Viac ako 45 detí si počas prvého „celého“ dňa poriadne zamakalo na tréningoch a následne sa aj poriadne najedli na obede, kedže im poriadne vytrávilo. Mali sme množstvo hier, kde sme si vyhodnocovali aj viťazov:

Poobedná aktivita bol vedomostný test  a súťaž mala týchto víťazov: Gabriel Orlik, Matej Maxian, Daniel Bauer, Matúš Štefánik. Poobedná aktivita s druhou skupinou – vedomostný test Víťazi – Gabriel Orlik, Matej Maxian, Daniel Bauer, Matus Stefanik. Posledná aktivita dňa bola „Hľadanie indícií po objekte“ a následne na základe nájdených indícií hádali meno známeho športovca. Víťazmi sa stali Varga Lukas, Martin Jobek, Jakub Tomanek, Oskar Viecha, Maximilien Compagnonte.

Večerná aktivita s ubytovanými dnes na programe pre ubytované deti bol nohejbal: Víťazi turnaja – Volf Patrik, Maximillian Róbert Boďo. Poobedná aktivita s druhou skupinou – vedomostný test Víťazi – Gabriel Orlik, Matej Maxian, Daniel Bauer, Matus Stefanik. Posledná aktivita dňa bola „Hľadanie indícií po objekte“ a následne na základe nájdených indícií hádali meno známeho športovca. Víťazmi sa stali Varga Lukas, Martin Jobek, Jakub Tomanek, Oskar Viecha, Maximilien Compagnonte.

Deň 1 /16.07.2017/ – privítanie detí

Dnes sme privítali 46 detí na 3. letnom futbalovom kempe ŠKOLY FUTBALU v Stupave. Krásne počasie, športovo naladení chalani a mnoho skvelých futbalových zákrokov sme videli počas prvého dňa. O 18.30 mali deti na programe večeru a spoznávací program.

 

ZDIEĽAJ NA: