STUPAVA 09/07/2017 – 15/07/2017 

STUPAVA 09/07/2017 – 15/07/2017 

Deň 7 /15.07.2017/ – rozlúčka s deťmi

V posledný sobotný deň, tak ako vo všetkých lokalitách, kde ŠKOLA FUTBALU realizuje svoje letné futbalové kempy 2017, sme mali na pred sebou už iba jediný bod programu – „Rozlúčkový turnaj“ spojený s fotografovaním. Bolo nám s Vami super baby a chalani a posielame Vám jedno veľké ĎAKUJEME a verime, že sa s Vami o rok opäť stretneme !

 Deň 6 /14.07.2017/ 

Poctivé tréningy, súťaže počas dňa a večerná opekačka boli hlavnými bodmi programu, ktorý sme mali pred sebou deň pred ukončením kempov. A samozrejme veľa zábavy 🙂 !

Deň 5 /13.07.2017/ 

Dnes prebehol turnaj o zájazd na AUDI CUP 2017.

Výhercovia zájazdu su:
1 miesto Lucas Prochazka
2 miesto Michal Šafárik
3 miesto vyžrebovaný Daniel Droessler

Náhradníci:
Samuel Marcus Tisovcik
Richard Abrman
Samuel Šebestian

Deň 4 /12.07.2017/ 

Hlavná časť stredajšieho dňa v Stupave bol okrem poctivých tréningov, kde len tak pre informáciu všetci chalani poctivo makali, už stará známa súťaž o zájazd na AUDI CUP 2017 do Mníchova. Už tradične sa všetci účastníci predbiehali, kto nahlavičkuje viac bodov, kto vystrieľa do špeciálne upravenej brány viac gólov a podobne. Tu zverejňujeme výhercov zo Stupavy:
1 miesto Lucas Prochazka
2 miesto Michal Šafárik
3 miesto Daniel Droessler /vyžrebovaný /

Náhradníci:
Samuel Marcus Tisovcik
Richard Abrman
Samuel Šebestian

Deň 2 /10.07.2017/ 

Dnes sme odohrali prvý turnaj, kde zvíťazilo mužstvo Bayern Mníchov. Deti bojovali zo všetkých síl. Poobede sme už deti mali rozdelených na skupiny a učili sme sa rytmickú rozcvičku. Do konca týždňa ju budeme vedieť na 100%.  Počasie si s nami robí zatiaľ celkom pekný trhací kalendár a keď sme na záver dňa plánovali športové aktivity, nevyspytateľné počasie zmenilo naše plány a tak sme si zahrali v interiéri bingo. Ale aj to bolo celkom zábavné.

Deň 1 /09.07.2017/ – otvorenie kempu

Dnes sme úspešne otvorili kemp v Stupave. Hneď na začiatku sme museli trocha improvizovať, keďže prvý tréning /spoznávací  turnaj/ nám pokazilo počasie. Na nálade a entuziazme nám však neubudlo. Urobili sme si zoznamovacie kolečko, všetci sme sa navzájom predstavili a aj trochu pobavili a následne sme šli na prvú spoločnú večeru. Po večeri sme absolvovali miniturnaj kde chlapci ukázali svoje futbalové umenie na malom ihrisku. Takže o zábavu sme mali postarané.

ZDIEĽAJ NA: