STUPAVA 06.08.2017-12.08.2017

STUPAVA 06/08/2017 – 12/08/2017

Deň 5 /10.08.2017/

Štvrtok sme venovali turnaju vo footgolfe a plávaniu. No a samozrejme po obede sme si dali kvalitný tréning. Predsa len už prispôsobujeme tréningové jednotky veku detí a aj počasiu a tešíme sa na piatok 🙂

Deň 4 /0.08.2017/

V stredu ráno sme sa vybrali na Pajštún, aby sme si trochu oddýchli od futbalu a prišli aj na iné myšlienky a videli krásy okolitej prírody. Po super výlete sme si dali obedík a po výdatnom obede opäť dali bazén. Následne sme si dali turnaj LIGY MAJSTROV.

 

Deň 3 /08.08.2017/

Dobrá nálada, výborní športovci, veľa tréningu a zábavy – aj tak by sa dal charakterizovať v stručnosti „utorok“, ktorý máme úspešne za sebou. Doobeda si deti dali už klasický ranný tréning, po ktorom nasledoval obed a po ňom spoločné plávanie – tentokrát v krytej plavárni. Pokračovali sme poobedňajším futbalom a malými hrami. Na večer si deti dosýta zahrali tenis a pekne unavení si ľahli do postele 🙂

Zajtra /streda/ si dáme trocha zmenu a doobeda pôjdeme na Pajštún. No a po silnom obede bude nasledovať najobľúbenejší turnaj medzi deťmi – LIGA MAJSTROV. Už teraz sa na neho všetci tešia !

 

Deň 2 /07.08.2017/ 

Prvý kompletný deň sme mali ideálne futbalové počasie – okolo 24 C, polojasno až jasno a tak sme si doobeda poctivo zatrénovali. Potom sme si dali výdatný obed a po ňom sme všetci spoločne odišli a bazén, kde sme strávili takmer 1,5 hodinky. Keďže sme ešte plný síl, veľmi rýchlo sme sa pezliekli, dali si olovrant a už sme trielili na ihrisko, kde sme si dali druhú tréningovú jednotku + turnajik. Večer sme si s deťmi dali tenis a už sa tešíme na utorok 🙂

Deň 1 /06.08.2017/ – Otvárací deň

Tak – a máme tu predposledný letný futbalový kemp ŠKOLY FUTBALU počas leta 2017. Takmer 50 detí sú pripravení si užiť svoj týždeň plný športu, zábavy a priateľstiev a tek im všetci držíme palce, aby im vyšlo počasie a vydržalo zdravíčko…..

ZDIEĽAJ NA: