DARUJ PRÁZDNINY SNOV – Vyhodnotenie !

DARUJ PRÁZDNINY SNOV – Vyhodnotenie !

Vážení rodičia, milé deti,

v prvom rade by sme Vám chceli všetkým veľmi pekne poďakovať za Vaše príbehy a za to, že ste sa zapojili do našej prebiehajúcej akcie „DARUJ PRÁZDNINY SNOV“. V mesiacoch marec a apríl 2018 ste mohli posielať príbehy, do ktorých sa mohol zapojiť úplne každý, kto pozná alebo má známeho, priateľa, resp. rodinného príslušníka, chlapca alebo dievča vo veku od 5 – 14 rokov, ktorý túži po týždennom kempe s ubytovaním organizovaný ŠKOLOU FUTBALU, ale ich finančná situácia im to neumožňuje.

Aj touto cestou chceme poďakovať EURÓPSKEJ AGENTÚRE VZDELÁVANIA, ktorá nám umožnila túto akciu zrealizovať a 5 vybraným deťom kompletne pokryla náklady spojené s letným futbalovým kempom ŠKOLY FUTBALU, každý v hodnote 300,- €. ĎAKUJEME !!!

Vybrať 5 detí bolo veľmi náročné, pretože ste nám poslali mnoho veľmi zaujímavých a silných príbehov. Rozhodovacia komisia preto mala neľahkú úlohu a verte nám, že najradšej by sme umožnili zúčastniť sa našich kempov všetkým deťom, ktorých sa tieto príbehy týkali.

Príbehy/zoznam detí, ktoré boli vybrané:

1) pani Alena – pre syna, ktorý má 10 rokov (príbeh poslala mama Alena – neuviedla odkiaľ)

2) Lukáš – 12 rokov (príbeh poslali kamaráti Jakub a Adam – Lukáš pochádza z obce Rimavské Janovce)

3) Viktor – 12 rokov (príbeh poslala rodina Jakuba z Vrútok, s ktorým hrá Viktor futbal v klube)

4) Marek -11 rokov (príbeh poslal otec – sú z Liptovského Mikuláša)

5) Maťko – 9 rokov (príbeh poslala mama – sú z Prešova)

Všetkých rodičov vybraných detí budeme osobne kontaktovať a dohodneme sa s nimi, v ktorej lokalite a ktorého termínu kempu sa deti zúčastnia !

 

Ešte raz všetkým ďakujeme za Vaše príbehy. Vaša ŠKOLA FUTBALU


Info o súťaži, ktorá skončila 31/03/2018…..

 

Skutočne každý má jedinečnú šancu !

ŠKOLA FUTBALU v spolupráci s našim partnerom – Európskou Agentúrou vzdelávania, chcú v roku 2018 umožniť skutočne každému dieťaťu byť účastníkom najlepších letných futbalových kempov na Slovensku.

Preto sme spoločne vytvorili jedinečný projekt, ktorý umožní aj deťom zo sociálne slabších rodín „Zažiť prázdniny snov!“. A šancu máte skutočne všetci, koho sociálna situácia neumožňuje poslať dieťa na letné kempy! Preto neváhajte a zapojte sa aj vy!

Prihlásiť sa môže úplne každý, kto pozná alebo má známeho, priateľa, resp. rodinného príslušníka, chlapca alebo dievča vo veku od 5 – 14 rokov, ktorý túži po týždennom kempe s ubytovaním realizovaný ŠKOLOU FUTBALU, ale ich finančná situácia im neumožňuje poslať dieťa na naše kempy „Zažiť prázdniny snov!“

Daruj prázdniny snov !


Podmienky získania grantu:

  • Pre koho je grant určený: pre chlapcov alebo dievčatá vo veku od 5 – 14 rokov, ktorí túžia po týždennom kempe s ubytovaním realizovaný ŠKOLOU FUTBALU, avšak ich finančná situácia v rodine im to neumožňuje
  • Čo treba urobiť: Napísať zdôvodnenie, prečo práve “ ON/ONA “ má byť vybraný na letné futbalové kempy 2018 = krátky životný príbeh na max. 1 x A4
  • Kde to poslať:  emailom na: info@skolafutbalu.sk
  • Dokedy to treba poslať: Posledný termín, kedy akceptujeme Vašu žiadosť o grant je 31/03/2018
  • Čo bude dieťaťu uhradené: Úplne všetko! To znamená, že dieťa získa letný futbalový kemp ŠKOLY FUTBALU podľa vlastného výberu v hodnote 300,- € úplne ZDARMA! Cena zahŕňa ubytovanie, stravu, vstupný balíček, prenájom priestorov, atď.
  • Koľko detí vyberieme: Momentálne nám naše finančné možnosti umožňujú vybrať a poskytnúť letné futbalové kempy ŠKOLY FUTBALU pre 5 detí zo sociálne slabších rodín. To znamená, že celkovo až 1.500,- € je vyčlenených na podporu týchto 5 detí.
  • Kto a kedy zverejní zoznam vybraných detí: Organizátori ŠKOLY FUTBALU a zástupcovia Európskej Agentúry Vzdelávania vyberú 5 účastníkov najneskôr do 15/04/2018. Zároveň vybraných účastníkov najneskôr do tohto termínu budú aj kontaktovať a informovať ich o pridelení grantu.

 

ZDIEĽAJ NA: