I. týždeň ŠKOLA FUTBALU 2020

Informácie a foto z I. týždňa ŠKOLY FUTBALU 2020

Jubilejný V. ročník letných futbalových kempov ŠKOLY FUTBALU 2020 začal v nedeľu 05.07.2020 futbalovými kempmi „S ubytovaním“v lokalitách Tatranská Lomnica (novinka pre rok 2020) a Lipany.

A hneď nasledujúci deň v pondelok 06.07.2020 pokračuje V. ročník kempmi „BEZ ubytovania“ v Bratislave – na ZŠ Kalinčiaková a Žiline (novinka pre rok 2020).

Zo všetkých kempov Vám priebežne na našom Facebooku aj na tejto webovej stránke budeme prinášať čerstvé informácie a AKTUALITY ! Tak sledujte nás a svoje deti 🙂


Foto od profesionála

Počas každého týždňa kempov je prítomný profi fotograf Igor Kupčo. Chlapci a dievčatá sa fotili spoločne, ale aj individuálne a vznikli tak pekné spomienkové fotografie z kempov. Každý účastník kempu na záver obdrží od ŠKOLY FUTBALU spoločnú tímovú fotografiu. A samozrejme každý, kto si objednal produkt „Fotoslužba“, ako bonus obdrží nafotené krásny set fotografí.
Ďalšie fotografie – akčné zábery z tréningov – si môžete prezrieť aj na stránke
www.fotkyzturnajov.sk , kde si môžete v prípade záujmu objednať ďalšie fotografie.


Kempy 'S ubytovaním'

Tatranská Lomnica

Deň 1: Otvorenie (nedeľa 05.07.2020)

Dnes sme otvorili prvý kemp v Tatranskej Lomnici. Kempu sa zúčastnilo 50 detí z celého Slovenska a na začiatok si zmerali sily v uvítacom turnaji. ⚽️

Deň 2: pondelok 06.07.2020

V Tatranskej Lomnici sme začali druhý deň.
Chlapci si užili doobedňajší tréning a poobede sa už tešili na fotenie a turnaj. 📸⚽️.  A krásny deň sme zakončili vedomostným kvízom. 📝

Deň 3: utorok 07.07.2020

Keďže dnešný ranný tréning sa nemohol uskutočniť kvôli dažďu, išli sme spoznávať Tatry do múzea TANAPu  .

Poobede sa nám počasie umúdrilo a mohli sme sa vrátiť na ihrisko trénovať a zahrať si turnaj.
Víťazi z mladších a starších hráčov si zmerali sily proti trénerom ⚽️.

Deň 4: streda 08.07.2020

Ďalší deň v Tatranskej Lomnici je za nami. Ranný tréning začal zábavnými cvičeniami. Po tréningu nasledoval strečing a mohlo sa ísť posilniť na obed pred turistikou 🚶🏽‍♂️🚶🏽‍♀️. Prvá zástavka bola na Tatranská Lomnica – Štart, kde zostali oddychovať mladší hráči.
Fyzicky zdatnejší hráči sa pobrali na Skalnaté pleso. A na záver 🛴 hráči s trénermi užili cestu zo Štartu do Tatranskej Lomnice. 😊

 Deň 5: štvrtok 09.07.2020

Predposledný deň v Tatranskej Lomnici začal footgolfom mladších hráčov a nohejbalom starších hráčov ⚽️. So staršími hráčmi si v nohejbale zmerali sily aj tréneri. Poobede, po doplnení energie, sa išli všetci hráči, tréneri a animátorka vyblázniť na bobovú dráhu. 🎢

Mladší hráči si zahrali Ligu majstrov a starší menšie zápasy medzi sebou, ktoré ukončili súbojom proti trénerom.

Deň 6: piatok 10.07.2020

Včera sme ukončili kemp v Tatranskej Lomnici. Posledný deň začal tréningom. Po doplnení energie, sme sa pobrali na ihrisko a všetci hráči sa už tešili na záverečný zápas. ⚽️ Starších aj mladších hráčov prišli povzbudiť aj rodičia. Vo všetkých zápasoch bolo vidieť veľkú bojovnosť. Víťazi z mladších hráčov si zahrali proti trénerom. Pred vyhodnotením sme sme nemohli zabudnúť ešte na jednu príjemnú udalosť, jeden z hráčov oslavoval narodeniny.🎂 Celý týždeň si hráči aj tréneri užili naplno. ĎAKUJEME VÁM! 😊


Lipany

Deň 1: Otvorenie (nedeľa 05.07.2020)

Otvorenie kempu v Lipanoch sme zvládali na výbornú. Privítali sme 55 detí z celého okolia, ktoré si zahrali úvodný (spoznávací) turnaj medzi sebou. ⚽️👍

Deň 2: pondelok 06.07.2020

2. deň v Lipanoch začal prvým tréningom, ktorý bol zameraný na rozvoj technických zručností a rýchlostných schopností. Pokračovali sme spoločným fotením a následne navšitivili kúpalisko. Deň sme zakončili bowlingom. Pestrý denný program hodotíme na výbornú 👍⚽️

Deň 3: utorok 07.07.2020

Tretí deň v Lipanoch sme kvôli nepriaznivému počasiu trénovali na umelej tráve a v hale. Voľný čas medzi tréningami sme si spríjemnili prechádzkou do centra mesta, kde si každý vychutnal zmrzlinu. Poobednajší tréning vyvrcholil turnajom Ligy Majstrov ⚽️

Deň 4: streda 08.07.2020

Kemp v Lipanoch dnes pokračoval dvojfázovým tréningom na umelej tráve a ihrisku v Šarišských Dravciach. Pred večerou sme si všetci pozreli prípravný zápas Lipany – Bardejov, kde za domácich nastúpili aj naši dvaja tréneri. ⚽️⚽️⚽️

Deň 5: štvrtok 09.07.2020

Predposledný deň kempu v Lipanoch bol hlavne o zábave. Doobedňajší program vyplnil nohejbal a súťaže zručností, pooobede prechádzka na vyhliadkovú vežu a detské zabávne ihrisko. Spestrením boli aj nové futbalové účesy, o ktoré sa postaral TOP tréner kempu Juraj Hovancik. Deň sme ukončili vo wellness. Cely den naparadu ! 👍👍👍⚽️⚽️

Deň 6: piatok 10.07.2020

Ukončenie kempu v Lipanoch dopadol výborne. Na hlavnom ihrisku sme odohrali záverečný turnaj v prítomnosti rodičov, ktorí výborne povzbudzovali na tribúne. Na záver kempu sme vyhodnotili individuálne ocenenia a potešili sme veľa chlapcov a dievčatá. Cely týždeň sme absolvovali bez zdravotných problémov a všetci účastníci odchádzali spokojní domov. Tešíme sa na ďalší rok! ⚽️⚽️⚽️


Kempy 'BEZ ubytovania'

ZŠ Kalinčiakova

Deň 1: Otvorenie (pondelok 06.07.2020)

Dnes sme odštartovali denný kemp na ZŠ Kalinčiakova. Deti neodradila ani veľká horúčava a odohrali rozdelovací miniturnaj. V poobedných hodinách ich čakala zaujímavá aktivita, kde si vytvorili logá a pokriky tímov. Záver 1.dňa ukončili skvelým tréningom.

Deň 2: utorok 07.07.2020

V 2.deň kempu si deti na rannom tréningu poriadne zabehali a preto im nevadila ani pomerne veľká zima.
Poobede mali pestrý program, pri ktorom sa zabavili deti a rovnako aj tréneri, ktorí sa na chvíľku stali porotcami súťaže scénok. Zistili sme, že na kempe máme nie len šikovných futbalistov ale aj talentovaných hercov.

V 2.deň kempu si deti na rannom tréningu poriadne zabehali a preto im nevadila ani pomerne veľká zima.Poobede mali pestrý program, pri ktorom sa zabavili deti a rovnako aj tréneri, ktorí sa na chvíľku stali porotcami súťaže scénok. Zistili sme, že na kempe máme nie len šikovných futbalistov ale aj talentivaných hercov.

Uverejnil používateľ ŠKOLA FUTBALU Utorok 7. júla 2020

Zaži prázdniny snov v 5-tich jazykoch :)))

Uverejnil používateľ ŠKOLA FUTBALU Utorok 7. júla 2020

Deň 3: streda 08.07.2020

Hovorí sa, že streda je kritický deň. Pre deti z kempu ZŠ Kalinčiakova to však neplatilo, energie mali aj za desiatich čo nám ukázali na rannom tréningu.
Po výbornom obede deti potrápili svoje hlavy kvízom, ktorý skončil naozaj veľmi tesne.
A keďže bolo dnes naozaj krásne počasie, šli sme sa schladiť na kúpalisko 🏊🏻‍♂️🌞.

Deň 4: štvrtok 09.07.2020

Futbalový kemp na ZŠ Kalinčiakova sa pomaly končí, no o to viac sme si dnešný deň užili. Počas ranného tréningu mali deti možnosť odfotiť sa s Róbertom Makom. Taktiež absolvovali prehliadku národného futbalového štadióna, skyboxov, šatní v útrobách nového komplexu. Po obede sme pripravili pre deti prekvapenie. Na krátku besedu prišli Martin Trnovský a Samuel Lavrinčik zo Slovanu Bratislava. A na záver dnešného dňa sme sa vybláznili na kúpalisku.

Deň 5: piatok 10.07.2020

Posledný deň kempu na ZŠ Kalinčiakova sme si užili na 110%. Doobedná olympiáda dala deťom zabrať a to najmä kvôli vysokým teplotám. Napriek tomu sa s ňou parádne popasovali.
Najviac sme sa tešili na záverečný turnaj. Myslím, že dopadol nad očakávania. Decká podali skvelé výkony, ku ktorým jednoznačne prispelo povzbudzovanie od rodičov. Prekvapenie vo forme zápasu deti vs. tréneri sa podarilo, všetci sme sa zabavili.
Na záver dňa bolo vyhodnotenie turnaja a vyhlásenie najlepších hráčov kempu. Rozhodovanie nebolo ľahké, všetky deti boli skvelé !


Žilina

Deň 1: Otvorenie (pondelok 06.07.2020)

Dnes sme zahájili prvý deň ŠKOLY FUTBALU v Žiline. Privítali sme 60 detí, ktoré si hneď v úvode zahrali zoznamovacie turnaje. Okrem toho, si zmerali sily v rôznych súťažiach a pekný slnečný deň sme ukončili zaujímavým tréningom.☺️⚽️👌

Deň 2: utorok 07.07.2020

2. deň ŠKOLY FUTBALU v Žiline deti začali tréningom, po ktorom si doplnili energiu šťavnatým melónom. Následne si osvojili vedomosti vo vedomostnom kvíze. Deň sme zakončili tréningom. 🍉⚽️ A okrem iného, v Žiline sme absolvovali aj fotenie.📸

Deň 3: streda 08.07.2020

Dnes sme zahájili tretí deň ŠKOLY FUTBALU v Žiline návštevou svojich futbalových idolov na štadióne MŠK Žilina, kde bol obrovský záujem o spoločné fotky s futbalistami a samozrejme nechýbali ani autogramy. Okrem toho naši malí futbalisti navštívili sieň slávy, kde sa dozvedeli veľa nových informácií o klube MŠK Žilina. Poobede sme sa zabavili skladaním básničiek. Deň sme zakončili turnajom ligy majstrov, europskej ligy a slovenskou ligou.⚽️☺️👌

Deň 4: štvrtok 09.07.2020

Hlásime sa zo 4. dňa ŠKOLY FUTBALU v Žiline, kde sme deň začali obľúbeným footgolfom, v ktorom si deti zahrali o skvelé ceny. Po výbornom obede sme sa išli zregenerovať na kúpalisko. Deti sa vybláznili na tobogáne a vyskúšali si aj vodné pólo. Na záver dňa sme si zahrali futbal.⚽️💦

Deň 5: piatok 10.07.2020

Dnešným dňom sme ukončili skvelý futbalový tyždeň ŠKOLY FUTBALU v Žiline, počas ktorého sme objavili niekoľko šikovných talentov. Na začiatku dňa sme si pre deti pripravili rôzne futbalové aktivity, pri ktorých sa vybláznili do sýtosti. Keďže bol veľmi slnečný deň, rozhodli sme sa, že si spravíme menšiu prechádzku do obchodu, kde si deti mohli kúpiť nanuky. Následne deťmi zvolený najobľúbenejší tréner Vlado vyhlásil celotýždňové súťaže a tréner Ivan odovzdal deťom ceny. Na záver dňa sme si zahrali turnaj, na ktorom nesmeli chýbať najlepší diváci a to boli samozrejme rodičia. Po turnaji si deti prevzali diplom a medailu. Tréneri sa s deťmi rozlúčili spoločnou fotografiou.⚽️🍦🏆📸

ZDIEĽAJ NA: