Prvýkrát v histórii sme prekročili 1000 prihlásených detí !

Obrovské ĎAKUJEME

Všetkým deťom, rodičom, priateľom a podporovateľom ŠKOLY FUTBALU vyjadrujeme veľkú vďaku za to, že sa registrovali na VII. ročník ŠKOLY FUTBALU 2022

V čase písania tohto článku (10/06/2022) sme prvýkrát v histórii ŠKOLY FUTBALU prekročili počas jedného ročníka viac ako 1000 + prihlásených deti na letné futbalové kempy.

Už sa na vás tešíme

Takmer všetko už máme prichystané a nevieme sa dočkať na prvý deň letných prázdnin, pretože už presne 01/07/2022 nám začína prvý letný futbalový kemp a po ňom bude nesledovať veľké množstvo ďalších kempov počas celého roka !

Posledné voľné miesta v ponuke

Ešte na niektorých kempoch ostáva voľných pár voľných miest a preto neváhajte. Ak ešte hľadáte pre svoje dieťa letný futbalový kemp BEZ alebo S UBYTOVANÍM, môžete si ho vybrať a priamo registrovať svoje dieťa tu:

 

 

ZDIEĽAJ NA: