Prihlasovanie na letné futbalové kempy ŠKOLY FUTBALU 2018 spustíme už o pár dní !!!

Letné futbalové kempy 2018 – registráciu spustíme už o niekoľko dní !

Predbežný termín spustenia registrácie máme stanovený na 15/12/2017 !!!

Rok 2017 máme úspešne za sebou. Množstvo detí a trénerov sa už určite teraz tešia na leto 2018 a očakávajú, že organizátori zo ŠKOLY FUTBALU vymyslia a pripravia ešte lepšie, kvalitnejšie, zaujímavejšie a atraktívnejšie kempy, ako boli v tomto roku 2017.

Už teraz Vám prezradíme, že máme prichystané niekoľko skvelých noviniek a dokonca aj nové lokality, kde sa budú kempy konať. Určite však počas letných futbalových kempov v roku 2018 bude nosnou témou aj prebiehajúci svetový šampionát v Rusku. Tréneri aj deti si s určitosťou  nenechajú ujsť obrovské napätie počas sledovania zápasov a všetky kľučky, ktoré uvidia počas zápasov budú skúšať na nasledujúcich tréningoch 🙂

Len pre pripomenutie ukážka, ako sme sa bavili v Korni počas ME 2016 vo Francúzsku:

Vedzte teda, že všetky prípravy na rok 2018 u nás vrcholia a už začiatkom decembra spustíme registráciu na letné futbalové kempy ŠKOLY FUTBALU 2018 

ZAŽITE PRÁZDNINY SNOV !

ZDIEĽAJ NA: