Pozdrav od Jakuba – víťaz súťaže 500-tý prihlásený na letné futbalové kempy ŠKOLY FUTBALU 2019 !

Fotopozdrav víťaza súťaže

Ďakujeme rodinke Koštivalovcov, konkrétne Jakubovi a jeho ocinovi, ktorí nám poslali dve fotografie Jakuba s cenou, ktorú získal za to, že bol 500-tý prihlásený účastník ŠKOLY FUTBALU na rok 2019. ĎAKUJEME a ešte raz blahoželáme!

PS: A mimochodom, Jakuba budete môcť stretnúť na kempe v Stupave s ubytovaním, v termíne 07.07 – 12.07.2019 🙂


Ďakujeme

Sme nesmierne radi, že letné futbalové kempy ŠKOLY FUTBALU sa stretávajú s tak pozitívnou odozvou a každoročne je o ne stúpajúci záujem. Veľmi si to ceníme a zároveň nás to zaväzuje, aby sme tie tohtoročné letné futbalové kempy ŠKOLY FUTBALU 2019 urobili ešte viac atraktívne, zábavné a kvalitné, ako tomu bolo po minulé roky!

Ešte stále sa však dá prihlásiť

Síce už máme viac ako 500 prihlásených detí, na tohtoročné letné futbalové kempy ŠKOLY FUTBALU sa ešte stále dá prihlásiť. Registrujte sa ONLINE cez náš E-shop tu:

Registrácia na letné kempy ŠKOLA FUTBALU 2019

Súťaž o cenu ŠKOLY FUTBALU pre 500. prihláseného

Ako sme na našom Facebookovom profile www.facebook.com/skolafutbalu sľubili, vyhodnotíme a oceníme peknou cenou rodiča/dieťa, ktoré vyplnilo v našom E-shope prihlášku pod poradovým číslom 500.

Takýmto šťastlivcom sa stal:

500-tý prihlásený v roku 2019
Jozef Koštival, Slnečná ul. č. 4 z Viničného, ktorý zrealizoval 500-stú objednávku vo štvrtok, 16/05/2019  o 13.54 hod ! BLAHOŽELÁME 

Od ŠKOLY FUTBALU získava pekný darček  v podobe ADIDAS TRIČIEK kolekcií z predchádzajúcich rokov 2017, 2018 a 2019, ktoré vyhral pre svojho syna Jakuba

Rekreačné preukazy

Nezabudnite, že ŠKOLA FUTBALU pre rok 2019 umožňuje rodičom, ktorí majú nárok na REKREAČNÉ PREUKAZY získať zľavu za kemp vo výške až 55% z ceny kempu, maximálne do sumy 275,- €. Detailné informácie o tom, ako si u nás môžete uplatniť REKREAČNÝ POUKAZ nájdete v postupe, ktorý sme zverejnili tu: https://www.skolafutbalu.sk/kempy-za-polovicnu-cenu-ano-je-mozne/

ZDIEĽAJ NA: