VII. týždeň ŠKOLA FUTBALU 2019

Od 12.08.2019 –  16.08.2019 nám prebiehal posledný – VII. týždeň kempov ŠKOLY FUTBALU 2019

Už IV. ročník letných futbalových kempov ŠKOLY FUTBALU 2019 pokračoval VII. týždňom kempov. Letný futbalový kemp bez ubytovania sa počas týždňa konal v Bratislave na Mladej Garde. My sme Vám priniesli informácie z tohto kempu

Zo kempu Vám priebežne na našom Facebooku aj na tejto webovej stránke prinesieme čerstvé informácie a AKTUALITY ! Tak sledujte nás a svoje deti


Mladá Garda Bratislava

Deň 1. – 12.08.2019

 🔊Dnes sme odštartovali posledný kemp tohto leta v Bratislave na Mladej Garde😉 Ráno si chalani z veľkej chuti zatrénovali, precvičili vedenie lopty rôznymi súťažmi a poobede hrali turnaj v podobe Majstrovstiev sveta. 😃🏆🌍🌎🌏 Medzi tréningami sme sa zabávali na piesku volejbalom, nohejbalom, prehadzovanou alebo aj basketbalom všetci na trénerov. 🏀😊👦

Deň 2. – 13.08.2019

Druhý deň na Mladej Garde bol taktiež peckový a užili sme si ho spolu naplno!!!🔝😉 Ráno pred tréningom prebiehal zápas 22 detí proti 2 trénerom. 👦 Zápas zvládli lepšie práve deti a dotiahli ho do víťazného konca. 😂 Na tréningu si už zmerali sily v zápasoch medzi sebou. Počas prestávky sme si spoločne zahrali skoro všetky loptové hry, od basketbalu cez futbalovú 21tku, prehadzovanú po vybíjanú. 😁Počas dňa sa konal vedomostný kvíz a hľadali sme aj kráľa strelcov penált. 🎯 Na poobednom tréningu sme sa zamerali na obchádzanie súpera. Chlapci sú výborní. 👌👏

Deň 3. – 14.08.2019

Na Mladej Garde sme dnes začali ranným tréningom v chladnom počasí. Poobede si išli chlapci vyskúšať aké je byť horolezcom, keď zdolávali úchyty na horolezeckej stene K2. 🗻 Išlo im to veľmi dobre a aj tí najmenší dokázali vyliezť až na vrchol. Na druhom tréningu sme hrali turnaj štyroch tímov a víťazom bol tím, ktorý dal najviac gólov. 😉

Deň 4. – 15.08.2019

Ďalší skvelý deň na kempe Mladá Garda.😃 Ráno odvetný zápas deti vs tréneri so zaujímavým trestom pre porazených (tréneri). 😂🙈 Návšteva Siene slávy Slovenského futbalového zväzu 🇸🇰 a poobede tréning hlavičkovania a streľby zábavnou formou. 😉

Deň 5. – 16.08.2019

Včera sme ukončili posledný kemp tohto leta. 🌞🏁 Deti a tréneri si piatkový deň užili naplno. 😉 Ráno sa hral footgolf, 👣 potom Olympijské hry, 🏃 na záver turnaj a zápas deti vs tréneri + rodičia. 😃

Profesionálne fotografie /galéria/

 

ZDIEĽAJ NA: