IV. týždeň ŠKOLA FUTBALU 2019

Od 21.07.2019 nám začal IV. týždeň kempov ŠKOLY FUTBALU 2019

Už IV. ročník letných futbalových kempov ŠKOLY FUTBALU 2019 pokračuje IV. týždňom kempov. Letné futbalové kempy s ubytovaním sa počas týždňa konajú v Stupave, v Korni, v Lučivnej, a kemp bez ubytovania v Novákoch – novinka roku 2019. My Vám prinášame informácie z nich

Zo všetkých kempov Vám priebežne na našom Facebooku aj na tejto webovej stránke budeme prinášať čerstvé informácie a AKTUALITY ! Tak sledujte nás a svoje deti 🙂


Stupava

Deň 1. – 21.07.2019

V Stupave sa nám rozbehol ďalší kemp Včera sme začali úvodným turnajom  a večernou zoznamovačkou 👋. Dnes máme za sebou prvý tréning, na ktorom chlapci dostali poriadne zabrať. 😉 Hlásime sa znova večer 😃

Deň 2. – 22.07.2019

V Stupave pokračujeme ďalej 😉 Ráno poriadny tréning zameraný na vedenie lopty a poobede náročný turnaj . Medzi tréningami sme si zahrali halový futbal badminton a tenis. 🎾 Večer dostali chlapci témy, ktoré museli zahrať a išlo im to ako tým najlepším hercom 😂.

Deň 3. – 23.07.2019

Ďalší parádny deň majú za sebou deti a tréneri v Stupave😃 Futbalu stále nemáme dosť, keďže aj medzi tréningami máme loptu stále na nohách.👣 Dnes sme sa vybláznili aj v bazéne 🌊 a teda to sa regeneráciou ani nazvať nedá. 😂 Na konci druhého tréningu nám z ničoho nič vyšla aj krásna dúha. 😉 🌈

Deň 4. – 24.07.2019

V Stupave sa dnes hral footgolf  
a prebiehali tu aj olympijské hry, ktoré pozostávali s rôznych disciplín. 🏃Jednou z nich bol aj maratón v jumpingu. Deti boli úžasné.🔝 Po poctivo zjedenej večeri 🍛 sme sa vybrali na prechádzku do blízkeho centra mesta a na zaslúženú zmrzlinu. 😋🍦

Deň 5. – 25.07.2019

Predposledný deň v Stupave bol parádny! 🔝 Ráno sme sa vybrali na neďalekú zrúcaninu Pajštún 🏰. Poobede nám padlo dobre schladiť sa v bazéne, kde sa deti a aj tréneri poriadne vybláznili. 😃 Nasledoval tréning, na ktorom prebiehali rôzne súťaže v streľbe na bránku. Popri večernej opekačke sme mali súťaž Hlas Stupavy. 😂🙉🎤 No a v noci nabehlo na deti kresliace komando. 😃

Deň 6. – 26.07.2019

 Dnes sme v Stupave úspešne ukončili ďalší kemp, na ktorom počas týždňa bolo 70 detí. 👦👧 Napriek vysokým teplotám sme sa celý čas vedeli dobre zabávať a učiť sa nové futbalové triky, čo sa ukázalo aj v poslednom zápase deti vs tréneri. Tréneri v superfinále na deti jednoducho nemali a podľahli. 😂 Najlepším hráčom kempu sa stal Mathias Marcus Szalay, ktorý ako ocenenie získal chrániče s vlastnou potlačou z edície Mareka Hamšíka. 👏


Korňa

Deň 1. – 21.07.2019

Do Korne dnes nastúpilo 43 borcov na tohtoročný 3 a posledný kemp. I keď je to vekovo najmladší kemp prišli tu samé futbalové hviezdy a určite o nich budeme za niekoľko rokov počuť. Musia si však dať pozor na to do aký klub na Slovensku si vyberú. Nie všade totiž dávajú šancu našim odchovancom. Chlapci zahájili kemp ako tradične turnajom. Ej veru bolo sa načo pozerať. Niektoré akcie dvíhali obecenstvo zo stoličiek. Pravdaže ako správni profesionáli po turnaji ich čakala dobrá večera na doplnenie energie. Po večeri sme si dali predstavovačku, kde chalani opísali svoju bohatú kariéru🤣. A keďže sme tu bez bab tak ako správny chlapi sme si to ešte šli užiť do haly. Večierka bola … to niekedy inokedy 😁. Zajtra nás čaká zaberačka, tak pre dnes všetko. Zajtra sa na Vás tešíme, ale len tu!!! 😉

Deň 2. – 22.07.2019

Dnešný deň sme začali ako sa patrí na futbalový kemp a to tréningom. Po obede tu v Korni prebiehali MS v kopaní penált. Chalani boli rozdelení do 4 vekových kategórii a veru bolo sa na čo pozerať. 1 kategória: Alexander Olšavský 2007

2 kategória: Milan Hojdík 2009
3 kategória: Miloš Králik 2010
4 kategória: Tomáš Straňák 2011
Pravdaže sme potom hrali o celkového víťaza : 
1. miesto Miloš Králik 2010
2. miesto Milan Hojdík 2009
3. miesto Tomáš Straňák 2011
4. miesto Alexander Olšavský 2007
Toto však nebolo všetko pred večerou sme stihli 2 tréning, ktorý sme zamerali hlavne na hru a súťaže. A veru ani to nebolo ešte všetko. Po večeri a hodinovom odpočinku sme si to šli rozdať do haly v ponožkovom futbale Pekný večer prajeme z Korne.

Deň 3. – 23.07.2019

Pozdravujeme domov všetkých čo nás tu sledujú. Dnes do obeda sme si zatrénovali a keďže chalani odmakali celý tréning po obede sme súťažili vtipnejší vyhráva. Nakoľko sme si povedali, že vtipy budú bez cenzúry, tak veru narehotali sme sa do popuku.  Vtipkár kempu bol vyhlásený a na 1. mieste skončil Marcel Mravec
2. miesto Matúš Olšavský
3. miesto Dominik Kukučka

Po vtipoch sme si zahrali Ligu majstrov po neskutočne vyrovnaných zápasoch nakoniec zvíťazilo mužstvo v zložení: Simon Mikláš, Pavol Kardoš, David Šurina, Samuel Farský, Dominik Kukučka, Michal Ratica a Michal Vasinský. A keďže stále bolo málo tak večer bola zase do neskorého večera – žúrovačka v podobe ponožkového futbalu.
Tak sa mi tu dobre majte. Foto napovie viac, bavíme sa

Deň 4. – 24.07.2019

Dnes sme sa zobudili do slnečného dňa tak sme to museli využiť. Po raňajkách a krátkom odpočinku sme vyrazili na 4 hodinovú túru smer Živčákova. Klobúk dolu nad výkonom tých najmenších😉. Za odmenu sme sa museli zastaviť v miestnom obchode a chalani si doplnili zásoby na doplnenie energie. Po obede sme ich nechali odpočinúť a pokračovali sme v hernom tréningu. Pravdaže sme ho ukončili poriadnym strečingom. Pýtate sa či to bolo všetko? Ej veru nie, keďže chalani majú stále kopa energie večer sa odohral Nočný turnaj. 👍⚽️ Borcov sme rozdelili do dvoch skupín a následne sme hrali zápasy o umiestnenie, semifinálové zápasy a finále. Celkovým víťazom sa stalo mužstvo FC Bayernu Mníchov (Jakub Olšavský, Alexander Olšavský, Matúš Olšavský, Michal Bugáň, Jakub Sahúl, Miloš Králik). Nuž a aby ste vedeli to už bolo všetko. Pobehal som izby a veru vo viacerých izbách sa už piluje drevo🤣😉, niektorí nevydržali ani do večierky.

Deň 5. – 25.07.2019

Tu Korňa, tu Korňa ako nás počujete. Do obeda prebehol tréning ako v akadémii Barcelóny. I keď si už niektorí borci stúpali na jazyk i tak si zodpovedne všetko odmakali. Keďže nie sme žiadny bezcitáci😂 po obede sme to už zobrali zábavnou formou, šli sme na 3 hodinovú prechádzku do tunajších kopcov😜. Nuž a po večeri sme si to rozdali v ponožkovom futbale. Zajtra sa asi nepostavíme na nohy lebo tí chalani sú nezničiteľní. Tak aaahojte práve som sa zobudil s otlačenou klávesnicou na čele. 🤪Dobrú noc 😉

Deň 6. – 26.07.2019

Dnes v noci v Korni prepadli náš hotel sprejeri bez sprejov ale zato s fixkami. Chalani sa zobúdzali s rôznymi grafitmi na tele. Smiech bolo hádam počuť až v Čadci . Keďže to bol posledný tréningový deň tak do obeda sme dali posledný hrací tréning. Po obede sme strávili čas v hale nakoľko prišiel pán fotograf a fotil každého borca. Vyžiadali si to prestížne kluby zo zahraničia nakoľko majú o našich zverencov veľký záujem. Rozhodli sme sa to totiž robiť inak ako kluby v našej lige, my vsádzame na našich odchovancoch. Tí čo to čítate a budete mať záujem, zajtra bude zabezpečený predaj fotografii a autogramiáda našich hráčov. Nezaváhajte nakoľko ihneď po odohratí turnaja a krátkej autogramiáde odlietajú do svojich nových klubov, kde ich čakajú nové kontrakty. Po fotení naše hviezdy čakala regeneračná linka kde si pred zajtrajším duelom zregenerovali telá. To však nebolo všetko po večeri sme vyhodnotili a ocenili hráčov na základe hodnotenia výkonného výboru UEFA. 

Ako zvyčajne poslednú noc nechýbala opekačka a pravdaže ponožkový futbal. Dúfam, že zajtra mamini nebudete hromžiť, veď viete chlapi.  Nuž a to ostatné sa dozviete zajtra nakoľko vaše ratolesti sa na vás už tešia

Profesionálne fotografie


Lučivná

Deň 1. – 21.07.2019

V nedeľu nás Lučivná privítala najprv nádherným slnečným počasím, ktoré sa o 16.00 hod., kedy mal prebiehať úvodný spoznávací turnaj zmenilo na menší tajfún 🙂 Veľmi silný dážď a blesky nám neumožnili uskutočniť tento spoznávací turnaj a tak sme po krátkom stretnutí s rodičmi, kde sme ich oboznámili s priebehom kempu, pokračovali vnútornou aktivitou – „spoznávačka“ a dali sme si aj menší kvíz. Nebojte sa, všetko dobehneme už zajtra 🙂

Deň 2. 22.07.2019

V nedeľu sme odštartovali prvý tohtoročný kemp v Lučivnej. Nakoľko nám počasie v nedeľu veľmi neprialo, úvodný turnaj sme presunuli na pondelok ráno, kde sa chlapci predviedli v skvelom svetle. Tešíme sa z krásneho prostredia a počasia. 👌😊✌️ a z „našich“ futbalových hviezd 

Deň 3. – 23.07.2019

V Lučivnej pokračujeme druhým dňom. Včera večer nám naši chlapci ukázali svoje vedomosti zo sveta športu vo vedomostnom kvíze, zahrali sme rôzne spoločenské hry. 👌 Na úvodnom rannom tréningu sa chlapci venovali prihrávkam a zakončeniu. Chlapci sú neskutočne šikovní, skvelí, hraví. Po výdatnom obede mame pre nich prichystaný ďalší tréning s množstvom zábavných hier, herných cvičení a na záver nebude chýbať motivačný futbal s odmenami pre najlepších 😊🤗👍

Deň 4 – 24.07.2019

Dnes fantastický deň v Lučivnej. Budíček 6:30 ráno, rýchla rozcvička, raňajky. O 9:00 sme vyrazili do Tatier. Jedna skupinka sa pobrala k Zamkovského chate, druhá skupinka k Bilikovej chate. Po náročnej túre nasledoval zaslúžený wellnes 🤗🛀. Na záver sme si zahrali Xbox, stolný tenis a spoločenské hry. ✌️👌😊

Deň 5. – 25.07.2019

Véééééééľa zábavy vo štvrtko v Lučivnej. Zhrňme si to, čo sme prežili: súťaž penált, merali sme rýchlosť strely, mali sme súťaž v slalome s loptou a strely na presnosť. Večer sme mali spoločnú opekačku, kde sme „šľahačkou“ zablahoželali Jakubom 🙂

Deň 6. – 26.07.2019

Rozlúčkový deň v Lučivnej prebehol na výbornú. Priam ideálne počasie a posledné zvyšky síl u detí, ktorých na tribúne povzbudzovali počas rozlúčkového turnaja skvelí rodičia – aj to bol záverečný deň v Lučivnej. Ďakujeme všetkým za účasť, nikto sa vážnejšie nezranil a ani neochorel, čo je skvelé a všetci sme si týždeň naplno užili. Veríme, že sa vidíme opäť čoskoro.

 


Nováky

Deň 1. – 22.07.2019

Dnes sme vôbec prvý krát v histórii ŠKOLY FUTBALU otvorili futbalový kemp bez ubytovania aj v Novákoch.
Táto liaheň futbalu, odkiaľ je aj reprezentačný tréner SR U21 Adrián Guľa a mnoho ďalších futbalových osobností + skvelé futbalové prostredie a 30 detí sa teší na špičkové tréningy … a samozrejme my s nimi ⚽️✔️❤️

PS: za skvelé fotografie priamo z „akcie“ v Novákoch ďakujeme Ľubomírovi Šestákovi.👏👍

Deň 2. – 23.07.2019

Deň č.2 v Novákoch a na nás od rána čakalo okrem tréningov, veľa zaujímavých aktivít 💪😉 No poďme pekne po poriadku. Začali sme prvým tréningom, kde sme sa zamerali na koordináciu, vedenie lopty a obchádzanie súpera. To, že sa deti na kempoch ŠKOLY FUTBALU nikdy nenudia, sa mohli presvedčiť aj naše decká v Novákoch. Po výdatnom obede sme sa pešibusom 😜 presunuli do areálu KRK Nováky, kde pre nás bol pripravený pretek na trenažéroch💪 Všetci sme si vyskúšali že ani kanoistika nie je „med lízať“ a trenažéri nám dali poriadne zabrať. Dokonca aj nám trénerom😅😅😅 Po návrate na štadión na nás už čakala milá návšteva a to reprezentačný tréner U21 Adrián Guľa ktorého naši chlapci a dievča😉 zasypali otázkami všetkého druhu 😜😉 No pán tréner Guľa sa žiadnej nevyhýbal a na každú trpezlivo odpovedal👍 Stretnutie s takou osobnosťou slovenského futbalu sme využili aj na spoločne fotografovanie a autogramiádu. Deň sme ukončili druhým tréningom a turnajom kde pred očami trénera Guľu sa chlapci snažili vypýtať si pozvánku do repre💪😜😉. Dnešný deň bol na spomienky náročný, takže sa necháme prekvapiť, čo nám prinesie nasledujúci deň.

Deň 3. – 24.07.2019

Nováky sa dnes prebudili do tretieho dňa kempu ŠKOLY FUTBALU, ktorý sme ako inak využili na 💯💪⚽️😉 tréningy, kvíz, prechadzka lesom a footgolf boli hlavnou náplňou dňa. Musím naše decká pochváliť, a to nie je žiadne klišé, 😜 lebo v takychto teplotách zvládať treningy a celodenný program s takou energiou a zápalom je obdivuhodne💪👍👏🏻👏🏻👏🏻 Na dnešok sa s Vami lúčime a už teraz sa nevieme dočkať, čo prinesie zajtrajšok ⚽️

⚽️⚽️👍😉

Deň 4. – 25.07.2019

Nováky sa opäť hlásia o slovo ⚽️😜 Futbal,zábava a výborná partia detí, to je všetko čo robí náš kemp na Hornej Nitre jedinečným 😉 Dnes sme mali na programe tréning kde sa deti opäť niečo nové naučili, poprípade sa zlepšili v tom čo už vedia, a po výbornom obede sme navštívili NCVP (Národné centrum vodného póla) v Novákoch🤽‍♂️🤽‍♂️🤽‍♂️ Užili sme si poobedie plné zábavy, schladili sme sa po náročnom týždni🏊‍♂️🏊‍♂️👍💪 a zakončili deň výbornou zmrzlinou. Z dneška je to všetko, vidíme sa zajtra⚽️💪😉

Deň 5. – 26.07.2019

Historicky prvý kemp ŠKOLY FUTBALU v Novákoch sme dnes ukončili veľkou parádou 😜 Doobeda sme si neodpustili posledný tréning aby sme sa po výdatnom obede pripravili na záverečný turnaj Ligy Majstrov💪⚽️💪 v ktorom si chlapci a dievča ( mali sme aj jeden kvietok Sabinku medzi nami) 😉 nič nedarovali, a pred zrakmi svojich najväčších fanúšikov ( svojich rodičov) išli na dno svojich sil👍⚽️💪 Po turnaji sme vyzvali deti na súboj ešte my tréneri s vidinou, že budú všetci unavení a zvládneme to ľavou zadnou. No mýlili sme sa a k víťazstvu nám nedopomohol ani tréner U21 Adrián Guľa ktorého sme „kúpili“ do tímu trénerov ŠKOLY FUTBALU 😉Sám na vlastnej koži okúsil ake šikovné deti sa našich kempov zúčastňujú👍 Po náročnom zápase sme ocenili všetky deti za celotýždňové snaženie hodnotnými cenami a rozlúčili sa. Kemp v Novákoch teda hodnotíme na jednotku a už teraz sa tešíme na ďalší v tomto futbalovom mestečku ⚽️😉

ZDIEĽAJ NA: