V. týždeň ŠKOLA FUTBALU 2018

Už sme v IV. týždni letných futbalových kempov

ŠKOLA FUTBALU má za sebou už väčšinu letných futbalových kempov 2018, ale ešte stále aj 2 kempy pred nami. Konkrétne kemp na FTVŠ a na ZŠ Kalinčiakovej.

 

Po odstránení technických problémov nájdete kompletné foto z tohto týždňa na našom webe a aj na našom Facebooku !


FTVŠ – II. kemp /06.08 – 10.08.2018/

1. deň

Začal nám denný kemp na FTVŠke. Hneď po skorom rannom tréningu nasledovala prechádzka popri Karloveskom ramene Dunaja, ktorá skončila na detskom ihrisku, kde sa deti mohli vyblázniť do sýtosti. 😀 Poobede prebehla zoznamovačka v prírodných podmienkach. 🌅Každý hráč o sebe prezdradil mnoho zaujímavých informácií. 😉 Fotky z tréningov dnes nemáme, pretože mobil sa na tréning čo? Predsa nenosí!!! 😂 Zajtra už bude prítomný fotograf 📷 aj počas tréningov, sľubujeme. 😂

———–

2. deň

Druhý deň na tráve pod mostom Lafranconi sme ráno nacvičovali kľučky, ktorými sa obchádzajú obrancovia a celkovo súperovi hráči. Poobede sme ich preniesli do samotnej hry, ktorá bola ako takou generálkou pred zajtrajším turnajom Ligy Majstrov. Medzi tým prebehla ľahká regenerácia pri mori.

———–

3. deň

Hneď ráno sme to na FTVŠke odpálili Footgolfom. Výsledky boli zaujímavé, tie však uverejníme až zajtra. Hľadal sa aj kráľ strelcov penált, ktorý sa však nenašiel, pretože boli rovno dvaja. V rámci poobednej aktivity čakala na nás novinka v podobe Padleboardingu. 
Deti si to veru poriadne užili. Na druhom tréningu bol turnaj Ligy Majstrov. 
Víťazi vyzvali na záver tím trénerov, ktorý nestačili a tak sa radovali Vaši malí futbalisti.

 

 ———–

4. deň

Dnes ďalší super deň!!! Na FTVŠke sme sa ráno povenovali streľbe na bránu, rôznymi ale hlavne zábavnými spôsobmi. Keďže slnko veľmi pieklo a na chalanov už doľahla únava 😴, rozhodli sme sa vynechať druhý tréning a namiesto neho bolo kúpalisko 🏊 výbornou voľbou. 😂

 ———–

5. deň

Dnes sa nám skončil ďalší kemp. Veríme, že sa dievčaťu a chlapcom páčilo a že si odniesli kopec zážitkov. Dúfame, že si deti celý kemp naplno užili, minimálne tak ako tréneri. 😂 Bol to veľmi zaujímavý týždeň, no myslíme, že sme ho spolu s Vašimi malými nádejami zvládli bravúrne. 😉 Ďakujeme a vidíme sa zase o rok

 

ZDIEĽAJ NA: