Podklady pre rodičov a deti k nástupu na letné kempy ŠKOLA FUTBALU 2020

Leto sa blíži – pozrite si základné informácie k nástupu

Vážení rodičia, milé deti,

sme nesmierne radi, že aj napriek extrémne zložitej situácii, ktorá vypukla po celom svete v súvislosti s vírusom „Covid-19“ sa situácia upokojuje a tým pádom nám umožňuje zorganizovať krásny a okrúhly V. ročník ŠKOLY FUTBALU 2020.

A zvlášť chceme poďakovať Vám rodičia, ktorí čítate tieto riadky, že ste sa rozhodli prihlásiť svoje dieťa na letný futbalový kemp ŠKOLY FUTBALU 2020. Úprimne si to vážime a urobíme všetko pre to, aby sa vaše dieťa na kempe cítilo výborne a aby si odnieslo nie len lepšie futbalové zručnosti, ale aj krásne spomienky na toto leto, ako aj nové priateľstvá. Skrátka aby „ZAŽILO PRÁZDNINY SNOV !“ 😊.

ŠKOLA FUTBALUKeďže sa blíži termín začiatku kempov a čoskoro sa začnú letné školské prázdniny, posielame Vám „ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE K NÁSTUPU NA KEMP“, aby ste mali dostatok času na prípravu potrebných záležitostí.

Pripomíname, že patronát nad V. ročníkom kempov ŠKOLY FUTBALU prevzal bývalý kapitán slovenskej reprezentácie Martin Škrtel.


Zoznam 4 príloh pre rodičov:

1) Prehlásenie o zdravotnej spôsobilosti dieťaťa.

Vzhľadom na prebiehajúce pohybové aktivity počas kempu, ako aj vzhľadom na situáciu ohľadom Covid-19, prosíme o korektné a kompletné vyplnenie tohto tlačiva + odovzdanie pri registrácii. Bez tohto tlačiva nebude umožnené dieťaťu nastúpiť do kempu! Vyplnené a podpísané VYHLÁSENIE – nemusí byť potvrdené u lekára, stačí podpísané zákonným zástupcom (rodičom). Ak dieťa trpí nejakou alergiou, resp. denne užíva lieky, prosíme Vás (aj keď ste to uviedli do nášho objednávkového systému), vpíšte túto skutočnosť aj do toho tlačiva a odovzdajte pri registrácii.

Prehlásenie o zdravotnej spôsobilosti dieťaťa 2020 – stiahnute si TU

 

2) GDPR – Súhlas so spracovaním osobných údajov.

Umožňuje organizátorom ŠKOLY FUTBALU zverejňovať fotografie a videá z kempov.

GDPR – Súhlas so spracovaním osobných údajov – stiahnite si TU

 

3) Zoznam odporúčaných vecí na kempy 

Rozdelené s odporúčaním vecí pre deti na kempy „S“ aj „BEZ“ ubytovania

Zoznam odporúčaných vecí na kempy – stiahnite si TU

 

4) Organizačné pokyny pre Vami zvolenú lokalitu + Program kempov

Stiahnite si podľa zvolenej lokality:

Kempy v Bratislave:

Devínska Nová Ves – Organizačné pokyny 2020 + Program

Lafranconi FTVŠ Bratislava – Organizačné pokyny 2020 + Program

Mladá Garda Bratislava – Organizačné pokyny 2020 + Program

ZŠ Kalinčiakova Bratislava – Organizačné pokyny 2020 + Program

Kempy mimo Bratislavu:

Gajary – Organizačné pokyny 2020 + Program

Stupava – Organizačné pokyny 2020 + Program

Nitrianske Rudno – Organizačné pokyny 2020 + Program

Zlaté Moravce – Organizačné pokyny 2020 + Program

Radava – Organizačné pokyny 2020 + Program

Nováky – Organizačné pokyny 2020 + Program

Žilina – Organizačné pokyny 2020 + Program

Banská Bystrica – Organizačné pokyny + Program 

Kraľovany- Organizačné pokyny 2020 + Program

Tatranská Lomnica – Organizačné pokyny 2020 + Program

Lučivná – Organizačné pokyny 2020 + Program

Košice – Organizačné pokyny 2020 + Program

Lipany – Organizačné pokyny 2020 + Program

Michalovce – Organizačné pokyny 2020 + Program

 

Taktiež poprosíme k registrácii doniesť na kemp FOTOKÓPIU preukazu poistenca dieťaťa !

Veríme, že si to deti užijú a každé z nich si zakričí na kempoch to naše heslo :

S pozdravom tím ŠKOLY FUTBALU

ZDIEĽAJ NA: