Deti zo ŠKOLY FUTBALU zažili naživo zápas SLOVENSKO – PARAGUAJ.

ŠKOLA FUTBALU na zápase Slovensko – Paraguaj

V nedeľu 13.10.2019 sa s reprezentačnou kariérou rozlúčil dlhodobý kapitán Slovenska Martin Škrteľ, ako aj Adam Nemec či Tomáš Hubočan. A deti ŠKOLY FUTBALU nemohli pri tom chýbať.

Presne 20 detí (bývalých účastníkov letných futbalových kempov ŠKOLY FUTBALU), ktorí splnili podmienky a prišli na zápas v drese ŠKOLY FUTBALU, boli na reprezentačnom zápase v Bratislave medzi Slovenskom a Paraguajom.

Skvelo sme si zápas užili užili, aj keď atmosféra na takomto zápase si pýtala lepšiu divácku kulisu a určite troška dôstojnejšie rozlúčenie sa s hráčmi, ktorí toľko rokov hrali v reprezentačnom drese.

Každopádne už teraz pre pozitívnu odozvu a veľký záujem detí a rodičov pripravujeme ďalšiu akciu, o ktorej Vás budeme čoskoro informovať 🙂

Fotogaléria zo zápasu:


Zoznam detí, ktoré sa zápasu zúčastnili

Ďakujeme o Váš veľký záujem o strávenie pekného nedeľňajšieho večerného zápasu spoločne so ŠKOLOU FUTBALU. Behom 1 dňa sa nahlásilo a splnilo požadované podmienky viac ako 20 detí. Zoznam prihlásených detí, ktoré pôjdu v spoločne s organizátormi ŠKOLY FUTBALU na zápas SLOVENSKO – PARAGUAJ prikladáme tu:

p.č meno a priezvisko
1 Tobias Trubač
2 Tomáš Husarčík
3 Samko Soviš . Náhradník (Timotej Poláček)
4 Michal Špagla
5 Lucas Procházka
6 Matúš Kvasnica
7 Adama Birčák
8 Michal Smolka
9 Samka Baliga
10 Erik Kandera. Náhradník (David Farkaš)
11 Alexander Štít
12 Jan Prokop
13 Michal Michalec
14 Adam Barbirik
15 Martin Čulen
16 Matej Slivka
17 Tadeáš Slovenčiak
18 Oliver Oravec
19 Michal Ondričko
20 Henry Staton

A nezabudnite, pripravujeme už v plnom prúde V. ročník ŠKOLY FUTBALU 2020. Online registrácia za NAJVÝHODNEJŠIE CENY na kempy 2020 bude spustená najneskôr od 01/12/2019 a môžete tak pod vianočný darček svojmu dieťaťu venovať krásny vianočný darček!