Deti so ŠKOLOU FUTBALU na zápase Európskej ligy

ŠKOLA FUTBALU a FUTBALOVYSEN.SK

ŠKOLA FUTBALU má za sebou krásne futbalové zápasy a zážitky v októbri. Najprv to bol  medzištátny zápas SLOVENSKO – PARAGUAJ a koncom októbra zorganizovala ŠKOLA FUTBALU a FUTBALOVYSEN.SK ďalšiu akciu – ešte väčší futbalový bonbónik: zápas Európskej ligy, medzi ŠK SLOVAN BRATISLAVA a FC Wolverhampon 🙂 

Správne tipy vyhrávali

Okrem toho, že sme si s deťmi pozreli krásny futbalový zápas, mali deti možnosť získať 2 pekné spomienkové ceny od nášho partnera – spol. FUTBALOVYSEN.SK

Stačilo veľmi málo – v prihlasovacom formulári si správne tipnúť výsledok zápasu. A podarilo sa to presne TIMOTEJOVI POLAČEKOVI, ktorý tipoval výsledok 1:2. A druhým výhercom, ktorý bol najbližšie k uvedenému výsledku a taktiež získal peknú spomienkovú cenu bol JAKUB GLONČÁK, ktorý tipoval výsledok 1:3

Foto a video galéria z akcie


Poď s nami na zápas Európskej ligy
Pozývame až 40 detí a k tomu aj vyhraj pekné ceny !!!

A keďže sa stále zlepšujeme, ani tentokrát nezaháľame a na zápas pozývame rovno dvojnásobok – teda 40 detí, ktoré budú sprevádzať organizátori a tréneri ŠKOLY FUTBALU a cestovky Futbalovysen.sk

A to nie je všetko. Okrem toho, že budeme mať spoločne skvelý futbalový zážitok a deti budú vidieť skvelý európsky futbal, zároveň budú môcť získať aj krásne ceny !
Pretože každý zaregistrované dieťa, ktoré sa zápasu zúčastní, má možnosť si tipnúť výsledok zápasu a 2 víťazi, ktorí správne tipovali výsledok (bude sa žrebovať zo správnych tipov) dostanú pekné darčekové predmety od ŠKOLY FUTBALU a Futbalovysen.sk.

Podmienky súťaže:

  1. Vyplnte priložený formulár a prihláste svoje dieťa
  2. Zdieľaj link na facebooku ŠKOLY FUTBALU (www.facebook.com/skolafutbalu)
  3. Tipnite si výsledok zápasu
  4. Počkajte si na email ohľadom potvrdenia vstupenky a organizačných pokynov
  5. Deti – bavte sa s nami a vyhrajte 🙂

Link na registráciu tu:

https://docs.google.com/forms/d/1ecNZz0rEkSM_CH2CJ8gwk9l–OzXWmq4cAqBX-hXoN8/edit

Registrácia účastníkov bude ukončená, akonáhle sa naplní počet prihlásených detí, resp. najneskôr do utorka 22/10/2019 do 18.00 hod


A nezabudnite, pripravujeme už v plnom prúde V. ročník ŠKOLY FUTBALU 2020. Online registrácia za NAJVÝHODNEJŠIE CENY na kempy 2020 bude spustená najneskôr od 01/12/2019 a môžete tak pod vianočný darček svojmu dieťaťu venovať krásny vianočný darček!