V. týždeň ŠKOLY FUTBALU 2020

Informácie a foto z V. týždňa ŠKOLY FUTBALU 2020

V. ročník letných futbalových kempov ŠKOLY FUTBALU 2020 sa blíži do svojho finále ! Máme za sebou úspešne „Prvý týždeň ŠKOLY FUTBALU 2020, ale aj „Druhý týždeň ŠKOLA FUTBALU 2020„, taktiež „Tretí týždeň ŠKOLY FUTBALU 2020″ a „Štvrtý týždeň ŠKOLY FUTBALU 2020″

Od pondelka 10.08.2020 sme úspešne otvorili posledný 5. týždeň futbalových kempov „BEZ ubytovania“ v Bratislave – na Mladej Garde.

Z kempu Vám priebežne na našom Facebooku aj na tejto webovej stránke budeme prinášať čerstvé informácie a AKTUALITY ! Tak nás sledujte 🙂


Kemp 'BEZ ubytovania'

Bratislava – Mladá Garda

Deň 1: Otvorenie (pondelok 10.08.2020)

Posledný turnus ŠKOLY FUTBALU sme dnes odštartovali na Mladej garde. Po slávnostnom otvorení nasledoval úvodný turnaj družsiev. Chlapci boli rozdelení do skupín podľa veku a výkonnosti. Nasledoval výborný obed a krátka siesta v chládku. Poobedný tréning bol zameraný na herné činnosti jednotlivca, kombinovaný s hrou⚽️. Zajtra sa tešíme do bazéna, snáď nám počasie neskríži plány☀️😎

Deň 2: utorok 11.08.2020

Druhý deň na Mladej garde sme začali s veľkým nasadením. Po doobednom tréningu nám situáciu skomplikovalo počasie🌧, z čoho sme vyťažili maximum a chlapci sa spolu s trénermi venovali spoločenským hrám. Keď dopadli posledné kvapky vybrali sme sa na obed a zvyšok dňa sme strávili na ihrisku.☀️⚽️Zajtra nás už, snáď, pred kúpáním nezastaví nič, tešíme a hlasíme sa opať zajtra.🙋‍♂️

Deň 3: streda 13.08.2020

Tretí deň posledného kempu sme absolvovali len doobedný, ale o to intenzívnejší tréning.⚽️ Po tréningu nasledoval dôsledný strečing, Desiatu sme si znova spríjemnili spoločenskými hrami a oddýchli aspoň na chvíľu od slnečných lúčov.🌤Z obeda sme zamierili rovno na kúpalisko Krasňany.🌊☀️🏖Zajtra máme na pláne fotenie, preto netreba podceniť rannú prípravu.🕺

Deň 4: štvrtok 13.08.2020

Dnes sme mali mimoriadne produktívny deň 💪 po tom, ako sme sa stretli sme si dali tréning zameraný na rozvoj pohybových schopností a krátko po tom sa naši chlapci dali do parády💇‍♂️, nakoľko ich čakal photoshooting.📸 Za odmenu dostali sladký melón a vybrali sme sa s nimi na obed, nakoľko sa museli poriadne posilniť pred Ligou majstrov. Nevieme sa dočkať zajtrajšieho dňa, aj keď nám je ľúto, že sa čas s našimi šikovníkmi končí… každopádne sa tešíme a veríme, že si zajtrajšok užijeme minimálne tak, ako doteraz.💃🕺

Deň 5: piatok 14.08.2020

A je to tu!!! Dnešným dňom sme ukončili posledný turnus ŠKOLY FUTBALU.⚽️👋🕺Záver sa niesol v súťažnom duchu, kde si naši chlapci zmerali sily a kemp sme spoločne slávnostne uzavreli. 💪🏅 Ďakujeme všetkým za účasť, vidíme sa znova o rok!!🙋‍♀️🙋‍♂️🎉💫⚽️

ZDIEĽAJ NA: