Základné info. o kempoch v rokoch 2018 – 2016

Letné futbalové kempy ŠKOLY FUTBALU sa u detí a ich rodičoch tešia neustále rastúcej popularite, o čom svedčí aj neustály rast spokojných detí, ktoré aspoň raz navštívili naše kempy.

Pre tých, ktorí ste o nás ešte nepočuli, alebo sa len chcete dozvedieť niečo viac o tom, čo už máme „za sebou“, prečítajte si niekoľko základných faktov z predchádzajúcich ročníkov ŠKOLY FUTBALU…

Úspechy v roku 2018:

 • počet účastníkov v roku 2018: 710 detí !!!
 • počet  miest /lokalít/:  8 lokalít/športové areály (z toho 2 v Bratislave) 
 • celkový počet kempov: 16 týždenných kempov
 • celkový počet zúčastnených mládežníckych trénerov:  38 trénerov

„Sprievodné podujatia v roku 2018“:

 • „Oficiálne otvorenie letných futbalových kempov ŠKOLY FUTBALU 2018“. V spolupráci s futbalovými reprezentantmi z Nadácie Stars&Friends si deti v júni 2018 zahrali spoločne v jednom družstve s hráčmi ako Kucka, Hubočan, Nemec, Bero, Bénes, Rodák, Tomič, či Kozák.  Foto a video z tejto akcie nájdete TU
 • „Vyhlásenie TOP detí v spolupráci s akadémiou MŠK Žilina“. Na konci leta sme odmenili TOP 36 detí, ktorí zažili tréning a vecné ocenenie v akadémii MŠK Žilina pod patronátom mládežníckych trénerov tejto akadémie. Foto a video z akcie v MŠK Žilina nájdete TU
 • Návšteva akadémie 1. FC Norimberg v Nemecku“. Top 8 detí z letných kempoc 2018 navštívilo akadémiu 1 FC Norimberg v Nemecku. Trénovali a bavili sa pod patronátom Mareka Mintála! Foto a video z návštevy akadémie v 1. FC Norimberg nájdete TU

Úspechy v roku 2017:

 • počet účastníkov v roku 2017: 678 detí !!!
 • počet  miest /lokalít/:  3 lokality/športové areály /Stupava, Korňa, Lučivná/
 • celkový počet kempov: 15 týždenných kempov
 • celkový počet zúčastnených mládežníckych trénerov:  38 trénerov

„Sprievodné podujatia v roku 2017“:

 • „Aj Stano Šesták podporil ŠKOLU FUTBALU“. Garanti a patróni letných futbalových kempov 2017 boli slovenské futbalové legendy MAREK MINTÁLSTANISLAV ŠESTÁK. Osobná návšteva a diskusia so Stanom Šestákom bola na kempe v Lučivnej.

Úspechy v roku 2016:

 • počet účastníkov v roku 2016: 220 detí !
 • počet  miest /lokalít/:  1 lokalita/športový areál /Korňa/ 
 • celkový počet kempov:  4 týždenné kempy
 • celkový počet zúčastnených mládežníckych trénerov: 14 trénerov
 • Garant a patrón letných futbalových kempov – MAREK MINTÁL

Naši tréneri:

Pod dohľadom špičkových mládežníckych trénerov z týchto klubov: ŠK Slovan Bratislava, FC Trnava, AS Trenčín, MŠK Žilina, FK Senica, Lokomotíva Košice, Inter Bratislava, FC Petržalka, FC Poprad, FKM Karlova Ves a ďalšie

ZDIEĽAJ NA: