Spolupráca s MŠK Žilina na VI. ročníku ŠF2021

Spolupráca s MŠK Žilina ! 

Sme nesmierne hrdí a zároveň veľmi radi, že pre VI. ročník ŠKOLY FUTBALU 2021 sme sa dohodli na blízkej spolupráci a organizácii kempov s jedným z najúspešnejších klubov na Slovensku – MŠK ŽILINA ! 

Vedeniu klubu ďakujeme za prejavenú dôveru v schopnosti organizátorov projektu ŠKOLA FUTBALU a pevne spoločne veríme, že touto prvotnou spoluprácou naštartujeme dlhodobý vzájomný projekt prospešný pre obe strany a hlavne všetky deti!

Deti – spoločne sme presvedčení, že sa máte na čo tešiť a leto 2021 si neskutočne užijete !

Kde sa budú kempy konať a ako to bude prebiehať

V spolupráci s MŠK ŽILINA pripravujeme na strednom Slovensku (priamo v Žiline a v mestách/obciach v blízkom okolí Žiliny) celkovo až 7 futbalových kempov. Tieto futbalové kempy bude osobne zastrešovať trénerský tím odborníkov (hlavní tréneri) z klubu MŠK Žilina, spoločne s osobnou účasťou vybraných hráčov z MŠK Žilina (ambasádorov).

Lokality kempov

Futbalové kempy v spolupráci s MŠK Žilina 


HRÁČSKE KEMPY

Forma kempov

V 6 lokalitách sa budú konať KEMPY BEZ UBYTOVANIA od pondelka do piatku. Pričom v 1 lokalite (ŽILINA – ZÁVODIE) bude súbežne kemp BEZ UBYTOVANIA a zároveň aj kemp S UBYTOVANÍM pre hráčov a aj pre brankárov!


BRANKÁRSKY KEMP

Brankársky kempPod patronátom brankárskych trénerov z MŠK ŽILINA (Dušan Molčanhlavný tréner brankárov „A“ mužstva, Filip Kňažovičtréner akadémie MŠK Žilina, či Martin Kuciak) sa bude v tomto prvom termíne (01.07.2021 – 04.07.2021  – MŠK Žilina / Závodie) konať súbežne s hráčskym kempom aj ŠPECIALIZOVANÝ BRANKÁRSKY KEMP.

Tohto kempu sa môžu zúčastniť deti z blízkeho okolia (forma kempu BEZ UBYTOVANIA), ale aj deti z celého Slovenska (forma kempu S UBYTOVANÍM). Pre hráčov, ktorí si zvolia kemp „S UBYTOVANÍM“ – je zabezpečená strava a ubytovanie priamo v priestoroch „Akadémie MŠK Žilina na Strážove“.  Na danom kempe je garantovaný max. počet 6 brankárov/ 1 trénera.


Ambasádori a Hlavní tréneri na kempoch

MŠK Žilina je známa svojou výbornou prácou s mládežou. Zároveň je práca MŠK Žilina pozitívne vnímaná tím, že všetci ťahajú za „jeden povraz“ a snažia sa dostať klub a hráčov na čo najvyššiu možnú úroveň. Je zrejmé, že podpora prichádza nielen od samotného vedenia, ale aj od celého trénerského tímu, či od samotných hráčov „A“ mužstva, „Projektu“, či  hráčov z „Akadémie“.

A inak tomu nebude ani na VI. ročníku ŠKOLY FUTBALU 2021, kde sa osobne do projektu angažujú mnohí hráči a tréneri z MŠK Žilina. Tí sú z danými lokalitami, kde sa budú futbalové kempy organizovať, blízko spojení a zanechali tam svoju stopu.

AMBASÁDORI HRÁČSKYCH KEMPOV:

 

HLAVNÍ TRÉNERI NA HRÁČSKYCH KEMPOCH

Osobnú účasť a vedenie jednotlivých kempov prisľúbili nasledovní HLÁVNÍ TRÉNERI NA KEMPOCH:

 

AMBASÁDOR BRANKÁRSKEHO KEMPU:

Ambasádor kempu – Dušan Kuciak 

TRÉNERI NA BRANKÁRSKOM KEMPE

Dušan Molčan, Filip Kňažovič, Michal Klec, Martin Kuciak, Tomáš Tavač

ZDIEĽAJ NA: