Patrónom V. ročníka ŠKOLY FUTBALU sa stal MARTIN ŠKRTEL

Martin Škrtel patrón V. ročníka ŠKOLY FUTBALU

Popularita ŠKOLY FUTBALU neustále rastie a my sme neuveriteľne šťastní a hrdí, že môžeme širokej verejnosti oznámiť, že patronát nad V. ročníkom ŠKOLY FUTBALU pre rok 2020 prevzala žijúca futbalová legenda a bývalý kapitán slovenskej futbalovej reprezentácie MARTIN ŠKRTEL, ktorý je súčasťou a podporovateľom Nadácie STARS & FRIENDS !

Nadácia STARS & FRIENDS

Pozdrav od Martina Škrtela


 

Martin Škrtel – patrón V. ročníka ŠKOLY FUTBALU 2020

Martin Škrtel – žijúca futbalová legenda

Predstavovať Martina Škrtela širokej verejnosti určite netreba. Poznajú ho starí futbaloví harcovníci, ale aj tie najmenšie detičky. Čoskoro 35-ročný rodák z Handlovej, ktorý svoje prvé futbalové kroky strávil v Prievidzi, sa neskôr cez AS Trenčín dostal do klubov ako Zenit Petrohrad a neskôr do FC Liverpool, kde strávil takmer 8 rokov a odohral 320 zápasov a stal sa neodmysliteľným pilierom liverpoolskej defenzívy. Na svoje konto si dokonca v Anglickej Premierleague pripísal 16 strelených gólov. Neskôr jeho kroky viedli do Fenerbache Istanbul a po krátkej zastávke v talianskej Atalante sa vrátil opäť do tureckého FK Istanbul Basaksehir, kde pôsobí dodnes.

V slovenskej reprezentácii bol ako jeden z mála hráčov, ktorí prekročili „magickú“ hranicu 100 odohraných reprezentačných zápasov (presne ich bolo 104) a strelil 16 gólov. Svoj posledný reprezentačný štart a oficiálnu rozlúčku s reprezentáciou ukončil nedávno – dňa 13.10.2019 na Tehelnom poli v Bratislave v zápase proti Uruguaju.


 Odkaz deťom zo ŠKOLY FUTBALU

Organizátori a tréneri ŠKOLY FUTBALU naplno súhlasia s jedným z Martinových výrokov a všetkým deťom, ktoré sa zúčastnia V. ročníka ŠKOLY FUTBALU 2020 odkazujú: „Všetko čo v živote robíte, robte na 150 percent. A nemusí to byť iba futbal. Určite sa Vám to raz vráti.“.


Fotogaléria

 

ZDIEĽAJ NA: