VI. týždeň ŠKOLA FUTBALU 2019

Od 05.08.2019 –  09.08.2019 nám prebiehal VI. týždeň kempov ŠKOLY FUTBALU 2019

Už IV. ročník letných futbalových kempov ŠKOLY FUTBALU 2019 pokračoval VI. týždňom kempov. Letný futbalový kemp bez ubytovania sa počas týždňa koná v Bratislave na FTVŠ Lafranconi. My Vám prinášame informácie z nich

Zo kempu Vám priebežne na našom Facebooku aj na tejto webovej stránke prinesieme čerstvé informácie a AKTUALITY ! Tak sledujte nás a svoje deti


FTVŠ Bratislava

Deň 1. – 05.08.2019

Dnes sme odštartovali ďalší kemp v Bratislave na FTVŠ. 😄 Ráno prebiehal úvodný, zoznamovací turnaj. 🏆 Už v týchto zápasoch bolo vidieť, že tento týždeň to bude taktiež veľká kvalita. 👍 Pred obedom sme sa v krátkosti zoznámili a zabavili hrou inkognito. 🎭 😃 Obed nám vytrávil počas krátkej prechádzky na neďaleké detské ihrisko, kde bola okrem iného aj možnosť osvieženia sa vo fontánke.👌Druhý tréning bola poriadna makačka ale za to s veľkou zábavou. 😂

Deň 2. – 06.08.2019

Ďalší peckový deň na FTVŠ-ke!! 😀🔝 Na tréningoch sme sa dnes zamerali na obchádzanie súpera, čo išlo deťom výborne. 😉 Počas doobednej prestávky sme zapotili naše hlavičky kvízom, ktorý pozostával so športových, všeobecných alebo aj zábavných otázok. 😂Poobedná prechádzka k Dunaju bola taktiež zaujímavá a zábavná. 😎Už sa tešíme na zajtra 

Deň 3. – 07.08.2019

Dnes to bol zase parádny deň!! 😉 Na rannom tréningu sa hral turnaj, kde malo zvíťaziť mužstvo, ktoré zaznamená počas zápasov najviac gólov.  Medzi tréningami sme mali na tartane mini olympiádu v atletických disciplínach.🏃 Deti podali parádne výkony, ktoré preverili aj trénerov. 😁😂 Poobede sme sa vrátili naspäť k futbalu a na tréningu sme sa učili presne prihrávať a strieľať na bránku.👌

Deň 4. – 08.08.2019

Na FTVŠ dnes úplná TOPka!! 😃 Náplň ranného tréningu boli rôzne zábavne súťaže v streľbe na bránku.  Namiesto poobedného tréningu sme sa vybrali na neďaleké kúpalisko Rosnička,🏊 kde sa deti vybláznili a zregenerovali.

Deň 5. – 09.08.2019

Včera sme ukončili ďalší fantastický kemp!!🔝Ráno deti hrali obľúbený footgolf, 👣 poobede ešte obľúbenejší futbalový turnaj.🏆 Na záver si zmerali sily v zápase proti rodičom. 👪 Ďakujeme za skvelý týždeň😉

ZDIEĽAJ NA: