LUČIVNÁ 23/07/2017 – 29/07/2017

LUČIVNÁ 23/07/2017 – 29/07/2017

Deň 7 /29.07.2017/

V Lučivnej sme dnes ukončili 4. kemp a rozlúčili sa s „našimi“ drobcami. Bolo nám spolu skvelo, poriadne sme si to užili, či pozaviazovali počas týždňa asi viac ako 1000 šnúrok 🙂 Ukončujeme kemp jedným veľkým DAKUJEMEEEEEE a vidíme sa snáď o rok…

Deň 6 /28.07.2017/

Footgolf, športové hry, poobedňajší turnaj atď… Aj to bol piatok v Lučivnej. Všetci sa už tešíme na sobotu a rozlúčkový turnaj. Deti sa ešte stále dostatočne bavia  tréneri idú z posledných síl 🙂

Deň 5 /27.07.2017/

Tak a máme za sebou ďalší deň plný nielen futbalu ale aj zážitkov, opekačky a wellnessu. Toto sú aktivity ktoré sme dnes pre chlapcov pripravili. Okrem iného si dnes chlapci zahrali aj Ligu majstrov v ktorej zvíťazilo družstvo FC Brezovica. Celá Liga majstrov bola veľmi napínavá a musíme zdôrazniť že hrali veľmi dobre a bojovali do poslednej sekundy. I keď sa s nami počasie trosku zahralo ale po wellnesse sa opäť vyčasilo a my sme mohli záver dňa ukončiť opekačkou a ako inak aj futbalom 🙂

Deň 4 /26.07.2017/
Stred týždňa sme naštartovali výdatnými raňajkami a hneď po nich sme vyrazili do Tatier. Počasie nám tentokrát prialo cely deň. Autobus nás vyviezol na Štrbské pleso, ktoré sme si pekne prešli celé okolo a odvážlivci si trúfli aj na skokánsky mostík. Po príchode sa chlapci tešili už na poobednajší tréning plný futbalu. Po slovenskej večeri a la bryndzové pirohy so smotanou a slaninkou sme nedali chlapcom vydýchnuť a zahrali sme s nimi ešte aktivity v podobe pantomími. Rozdelili sme ich do ôsmych skupín kde súperili proti sebe. Finále bolo veľmi napínavé kde nakoniec zvíťazili chlapci ktorí uhádli pantomímu „tanku“. 40€ poukážky na ľubovoľný zájazd so spoločnosťou Futbalový sen majú svojích majiteľov. Víťazom Jakubovi  Biškovi, Borisovi Višňovskému a Zoltán Dányimu gratulujeme !😊
 Deň 3 /25.07.2017/

Dnes sme okrem iného blahoželali Jakubkom k meninkám a dostali sladkú maličkosť. Každopádne to bol deň plný dažďa. Takto vyzeral dnešný deň, ktorý nás ale aj tak neodradil od dňa plného zážitkov. Ako už viete, od rana nám pršalo a tak sme chlapcom pripravili rôzne spoločenské hry. Na obed sme mali vyprážaný syr s hranolkami pričom sa nemáme čomu čudovať, že taniere boli vyjedené „len tak huklo“. Poobede sme mali s chlapcami športový kvíz a akonáhle prestali padať kvapky dažďa chlapci sa rozbehli na ihrisko rýchlosťou blesku. Poobednajší tréning sa chlapci vybláznili pri hre futbalu a po večeri nás čakal ping-pongový turnaj. Víťazovi Andrejovi Gazdaricovi gratulujeme, 2. miesto obsadil Milan Polča a na 3. mieste sa umiestnil Dávid Dršman.

Deň 2 /24.07.2017/

6:30 ráno, áno! toto je čas kedy boli dnes chlapci oblečený a pripravený na tréning. Nie nerobíme si srandu. Chlapci boli plný očakávania pred prvým tréningom a dali nám to pekne vedieť. Po obede sme hrali rôzne hry na ihrisku pri kaštieli a potom šup na druhý tréning. Počasie nám vydržalo celý deň a večer pri spoločenských hrách nám už vôbec nevadilo že pršalo. Veríme že sa v noci vyprší a my budeme môcť pokračovať v tréningoch ako doteraz 😊

 

Deň 1 /23.07.2017/ – otvárací deň

Tak – a tešíme sa na ďalšie deti počas posledného týždňa na východe v Lučivnej, kde organizujeme letné futbalové kempy ŠKOLY FUTBALU pre rok 2017. Počasie troška premenlivé, ale predsa sa umúdrilo a dovolilo nám naplno otvoriť brány a zároveň spustiť spoznávací turnaj, ktorý už tradične prebehne po oficiálnom otvorení letných kempov. No a večer nemôže chýbať „spoznávačka“ 🙂

 

ZDIEĽAJ NA: