LUČIVNÁ 16/07/2017 – 22/07/2017

LUČIVNÁ 16/07/2017 – 22/07/2017

Deň 7 /23.07.2017/

Deň 6 /22.07.2017/

Futbal, Futbal, futbal! Aj takto sa dá nazvať náš predposledný deň v Lučivnej. Ráno sme začali futbalovým tréningom na ktorom sa tréneri zamerali na techniku a streľbu. Obed chlapcom veľmi chutil lebo si pochutnali na výborných domácich pirohách so smotanou a slaninkou. Keď chlapcom pretrávilo, na pláne bol  footgolf. Môžeme povedať že sa chlapci riadne vybláznili ale ešte stále nemali dosť! Po footgolfe sme chlapcom nechali voľný večer ale aj tak všetci chceli hrať futbal i keď mali k dispozícii bedminton a iné outdoorové hry. Večerný futbal hrali chlapci viac ako 3 hodiny a pripojili sa k ním aj tréneri, ktorým to dalo riadne zabrať 😃 Chlapci sú už viac menej pobalení ale už teraz sme ich počuli ako sa rozprávali a dohadovali  na budúci rok kto bude s kým na izbe. Takže vážení rodičia myslíme, že nie je o čom a nás to veľmi teší😊

Deň 5 /20.07.2017/

„Vybité baterky“ aj takto sa dá nazvať náš ďalší deň strávený v Lučivnej, konkrétnejšie dnes vo Vysokých Tatrách. Chalani dnes museli vstávať už o 6:15 lebo sme mali pred sebou ťažšiu túru zo Štrbského plesa kde nás zaviezol autobus až na Solisko a tí ktorí ešte vládali si vyšliapali aj skokanský mostík. Po náročnejšej túre ktorá trvala vyše 3 hodín sme sa vrátili na hotel a po večery čakal chlapcov wellness, ktorí si riadne užili. Z dnešnej túry a celého dňa môžeme povedať len jedno: klobúk dole chalani:)

A takto to vyzerá keď chalani bojujú aby mali večierku o pol hodiny neskôr. Aj keď Luca s Miškou prehral po napínavom súboji, ale večierku sme im predĺžili o pol hodinku:)

Deň 4 /19.07.2017/ 

Dnes posielame zhrnutie 4.dňa v inej forme, ako štandardne. Toto je opis dňa, ktorý sme doslova opísali od Peťka Takáča, ktorý nám „po svojom“ povedal zážitky z tohto dňa:
„Ranný tréning som mal s trénerom Radkom, kde sme robili spracovanie lopty. Na obed bola gulášová polievka, ktorá mi veľmi chutila a dukátové buchtičky ale  tie som už zjedol menej lebo som už nevládal. Poobede sme mali návštevu z polície, ktorá nám povedala že mame CHRÁNIŤ SVET. Pani policajtka nám ešte povedala, že keď mame 7 rokov nemáme mať Facebook. Najviac z dnešného dňa sa mi páčila Liga majstrov lebo som dal 3 góly. Celkovým víťazom sa stalo družstvo FUTBALOVÍ MANIACI, ktorí vyhrali finále s ORLAMI. Akurát dojedám fajnú špekačku, opečenú slaninku a chlebík.“

Deň 3 /18.07.2017/ 

Dnes sme v Lučivnej po namáhavom dni plnom súťaži a tréningov, dopriali chlapcom zahrať si ping-pongovy turnaj, ktorého víťazom sa stal Jakub Vinarčík.

Počasie nám prialo cely deň až večer nám začalo pršať počas Ping-pongoveho turnaja.
Mali sme množstvo zábavy a futbalových tréningov, takže zatiaľ ide všetko podľa plánu 🙂

a ešte jedno videjko 🙂

Deň 2 /17.07.2017/

Aj v Lučivnej sme nezaháľali a rozbalili to hneď v pondelok naplno. Okrem množstva futbalových a nefutbalových súťaží mali pre deti hneď v pondelok prichystanú súťaž o zájazd na AUDI CUP 2017. Deti dali do toho všetko a zo súťaže máme nasledovných víťazov:

1.vyherca : Filip Kocák
2. Marek Šintaj
3. Vylosovaný: Martin Husár

Náhradníci: Šimon Ofúkaný
Maroš Gríger
Martin Filčák

Samozrejme im blahoželáme a tešíme sa na spoločnú cestu do Mníchova. Rodičia sa môžu za 95,- €/osobu prihlásiť na emaile info@skolafutbalu.sk

Deň 1 /16.07.2017/ – privítanie detí

Aj na východe vi Lučivnej sme začali 3. termín letných futbalových kempov pre chlapcov aj dievčatá počas mesiaca júl. Stretlo sa tu 39 detí prevažne z východného , ale aj západného či stredného Slovenska. Po oficiálnom otvorení nasledoval prvý spoznávací turnaj. Deti predviedli skvelé výkony a tréneri si ich zaradili do výkonostných skupín. No a večer sme sa spoznávali navzájom v spoločenskej miestnosti a padli aj nejaké tie vtipy 🙂

ZDIEĽAJ NA: