LUČIVNÁ 09/07/2017 – 15/07/2017 

LUČIVNÁ 09/07/2017 – 15/07/2017 

Deň 7 /15.07.2017/ – rozlúčka s deťmi

Lučivná bola jediná lokalita, kde si deti kvôli vopred avizovanému prenajatému futbalovému ihrisku, svoj rozlúčkový turnaj zahrali už deň pred ukončením a preto v posledný rozlúčkový deň im tréneri na rozlúčku prichystali footgolfový turnaj. Ihrisko malo fantasticky pripravených 14 jamiek a deti poctivo prechádzali jednu od druhej. Víťazom sa stal Marcel Nemeškurti, ktorý o jediný bod porazil FIlipa Ďatla a tretieho Martina Polievku, ktorý si to v rozstrele rozdal s Leom Sauerom o tretie miesto. Následne nám však počasie snáď jediný krát počas týždňa „zaštrajkovalo“ a tak sme oproti pôvodnému plánu 2 kôl s deťmi stihli iba 1 kolo. Každopádne bol to skvelý týždeň so skvelými športovcami a tešíme sa na Vás opäť budúci rok !

Deň 6 /14.07.2017/ 

V piatok sme si dali doobeda kratší tréning a keďže deti celý týždeň počúvali trénerov, tí im sľúbili ďalší futbalový turnaj, ktorý len tak mimochodom vyhralo mužstvo oranžových. Následne sme si dali výdatný obed a hně nato sme sa vybrali na výlet do Tatier, kde sme si dali túru na Popradské pleso. Fantastické počasie a krásna príroda sa určite páčilo aj chalanom, s ktorými sme si večer dali ešte spoločné „večerné posedenie“ a ocenili chalanov, víťazov súťaží, ale sa aj s nimi porozprávali, čo sa im páčilo. Takmer každý chalan sa vyjadril, že sa vidíme aj budúci rok a o to viac nás to teší, že chalani odchádzajú domov spokojní s novými kamarátstvami na celý život 🙂

Deň 5 /13.07.2017/ 

V Lučivnej sme mali štvrtok veľmi „nabitý“ program. Začali sme klasicky kvalitným doobedňajším tréningom, po ktorom sa chalani presunuli do spoločenskej miestnosti, kde sme mali veľmi zaujímavú a hlavne poučnú besedu s  Políciou SR z oddelenia v Prešove, kde 2 veľmi milé pani policajtky s deťmi diskutovali na tému šikana, drogy, bezpečenosť a podobne. Deti mali množstvo otázok a tak z plánovanej hodinovky sa beseda natiahla na takmer 1 a pol hodiny. Po skončení besedy sme si dali výdatný obed, následne mali deti 2 hod. odpočinok, aby sa pripravili na hlavný bod programu – turnaj LIGY MAJSTROV. Bola to neuveriteľná „mastenica“ a 15 poctivých zápasov po 5. minútach bolo na ihrisku veľa smiechu, ale aj nejaká ta slzička. TO ukazovali, že každý chcel vyhrať, ale to sa podarilo iba jednému mužsvu FC Dreváci, ktorí rozhodoval zápasy väčšinou v posledných sekundách zápasu /resp. veľa krát po ňom/ 🙂

Deň 4 /12.07.2017/ 

Nakoľko sa nám mierne pomenil program, tréneri ponúkli po dopoludňajšom tréningu v stredu deťom výlet do AQUAPARKU v Poprade. To bolo radosti. Všetci jednohlasne dvihli ruku a tým pádom bolo rozhodnuté. Hneď poobede sme sa vybrali na neďalekú vlakovú stanicu a len 10 min. to bolo do Popradu. V aquaparku sme strávili takmer 4 hodiny zábavy, beach volleyballu, plážového futbalu, či jazdou na tobogánoch. Všetko dopadlo skvele a tak sme si po príchode z aquaparku dopriali ešte večernú grilovačku, ktorú deti zakončili ako ínáč – večerným futbalom. A na záver dňa nám trocha pokazila krásny deň Žilina proti Kodani :/

Deň 3 /11.07.2017/

Utorok bol skrátka skvelý. Fantastické počasie, poctivo trénujúci chalani a množstvo zábavy počas súťaží – to všetko sme zažili v tento deň. Po tréningu a dobrom obede sme s deťmi išli do neďalekého Snowparku Lučivná, kde sme mali športové popoludnie. Deti sa rozdelili do 4 družstiev a pomenovali sa trocha ovocno-zeleninovo: Banány, Pomaranče, Chleby, či Chipsáci. Do súťaží sa zapojili aj tréneri a to bolo zábavy, keď im zaviazali oči. Po poobedňajšom tréningu sme dali deťom trocha voľno a každý z nich sa zapojil do večerného zábano-súťažného programu, ktorý sme do 20.30 mali pred kaštielom.

Deň 2 /10.07.2017/

V pondelok sme začali hneď „zostra“ a po super prvotnom spoločnom tréningu sme sa hneď po obede pustili do súťaže o zájazd na AUDI CUP 2017 do Mníchova. Každé dieťa chcelo veľmi vyhrať a tentokrát to bolo oveľa tesnejšie ako minulý týždeň, ale výhercami sa stali títo chlapci:

1. Marcel Nemeškurti
2. Adrián Giľák
3. Goran Pilinský /vyžrebovaný/

Náhradníci:
1. Max Veselý
2. Samuel Greško
3. Filip Ďateľ

Samozrejme výhercom blahoželáme !

Poobede sme si dali ďalši tréning, viac zameraný na hru a súťaže no a na večer sme deťom prichystali dve aktivity. Víťazom športovo – spoločenského kvízu sa stala dvojica Goran Pilinský so svojim parťakom. No a na večer mali deti ešte veľa energie a tak sa všetci nahlásili do súboja o kráľa v „stolnom tenise“. Výhercom super turnaja bol Marcel Nemeškurti.

Deň 1 /09.07.2017/ – otvorenie kempu

Ani tréneri a organizátori v Lučivnej nezaháľali a privítali celkovo 22 detí na druhom kempe. Po oficiálnom otvorení kempov, kde sme rodičom poskytli všetky dôležité informácie o tom, ako bude celý týždeň prebiehať nasledoval otvárací turnaj. Chlapci si dosýta zahrali, počasie bolo ideálne a tréneri si deti zatriedili do skupín, aby od pondelka mohli naplno s nimi pracovať a trénovať. Po večeri sme si dali v spoločenskej miestnosti kolečko, kde sme sa navzajom bližšie spoznali, povedali si základné pravidlá kempu a samozrejme sa každý predstavil a povedal niečo o sebe. Na záver nechýbala ani súťaž vtipnejší vyhráva, ktorú vyhral Viktor Vlčák.

 

ZDIEĽAJ NA: