KORŇA 23/07/2017 – 29/07/2017

KORŇA 23/07/2017 – 29/07/2017

Deň 7 /29.07.2017/

Samozrejme aj v Korni sme sa dnes rozlúčili s viac ako 60-tkou mladých futbalistov, ktorí sa bavili celý týždeň futbalom a športom. ĎAKUJEME aj vám za skvelý týždeň a tešíme sa na Vás opäť

Deň 6 /28.07.2017/

Dnes sme vyhodnotili na raňajkách včerajší futgolf. Na popredných miestach sa umiestnili chalani nasledovne:

1 miesto – Samuel BOČKAY 13 bodov

2 miesto – Rastislav JANÍK a Jakub SABO obaja po 15 bodov

  1. miesto – Marco ŠTEFKA 16 bodov

Doobeda sme si spravili túru na pútnické miesto. To čo by možno mal problém zvládnuť niekto dospelý chalani zvládli bravúrne. Túra nám trvala asi 3 hodinky. Chalani k obedu prišli riadne vyhladovaní.  Po obede sme im dopriali odpočinok. Nuž a po 15.00 v Korni zahorel olympijsky oheň. Chlapci si mali možnosť zasúťažiť. V hode oštepom, v skoku do diaľky, vo vrhu guľou, v behu cez prekážky  v love na leva a v skoku v mechu.

Aby súťaže boli aspoň trochu spravodlivé rozdelili sme deti do 3 kategórii a to ročníky 1 kategória 2005+2006, 2 kategória 2007+2007 a 3 kategória 2009+ostatní.

Najlepšie sa umiestnili:

Vrch guľou:  1 kategória – Samuel BOČKAJ

2 kategória – František TKÁČ

3 kategória – Marian MICHALČÍK

Beh cez prekážky: 1 kategória – Filip HANEČÁK

2  kategória – Šimon HANEČÁK

3 kategória – Samuel PISARČÍK

Lov na leva: 1 kategória – Daniel ŠTEFANEC

2 kategória – CHristopher OPATH

3 kategória – Filip HREBÍČEK

Skok v mechu: 1 kategória – Adam MELIŠ

2 kategória – Marco ŠTEFKA

3 kategória – Michal JARÁBEK

Hod oštepom: 1 kategória – Daniel ŠTEFANEC

2 kategória –   Jakub KUBALIAK

3 kategória – Marian MICHALČÍK

Najlepší olympionici boli vyhodnotení a 40 eurovú poukážku na 40 eur vyhrávajú:

1 kategória – Daniel ŠTEFANEC a Filip HANEČÁK

2 kategória – Šimon HANEČÁK

3 kategória – Marian MICHALČÍK

Večer sme si opiekli špekáčiky pri ohníčku a naposledy zahrali ponožkový futbal.

Deň 5 /27.07.2017/

Nevieme ani ako začať. Práve sme boli skontrolovať všetkých chlapcov lebo mali dovolené pozerať futbal a či už je pozhasínané. Všetci spali ako zarezaní a nevadilo im ani to, že telky hučia.  Dnes toho mali drobci dosť. Doobeda nás prišli pozrieť policajný kynológovia so psami a po ich odchode sme stihli ešte tréning. Po obede sme im dali footgolfový turnaj, tréning a potom relaxovali vo vaniach a saune. Po večeri bol ponožkový futbal a voľný program, to majú najradšej.  Tak sa nemusíte báť staráme sa vám o nich. Dúfam, že nám bude už priať počasie a budeme môcť ísť na naplánovanú túru.😉

Deň 4 /26.07.2017/

Pekne vás zdravíme zo zamračenej Korne. Ešteže tie vaše slniečka sa tu smejú, lebo to ozajstné sa schováva a každú chvíľu mrholí. Nás to však len tak nezlomí, pred obedom sme sa s chalanmi vybrali na sľúbenú prechádzku a do miestneho obchodu. Chalani sa tešili tak sme podľahli väčšine. Po ceste sme navštívili súkromné múzeum vojenskej techniky miestneho nadšenca. Ešte šťastie, že chalani nemali správne náradie, pravdepodobne by z techniky nič nezostalo.  Nuž a potom sme navštívili miestny obchod. Pani predavačka ostala v šoku, keď sme sa vtrhli do obchodu. Myslím, že po našom odchode si musela aspoň na hodinu odpočinúť. Nuž a to nie je všetko, po obede sme tu mali príslušníkov dopravnej polície na motocykloch ktorí s chalanmi diskutovali o všetkom možnom. Mali čo robiť, aby zodpovedali na všetky otázky.

Potom prišiel dlho očakávaný a toľko žiadaný futbalový turnaj. Chlapci si tu vymysleli názvy mužstiev a odohrali neskutočne kvalitné duely. V mužstve trénerov po včerajšej prehre muselo prísť k veľkému hromobitiu, nakoľko dvaja podozrivý hráči z predošlého duelu, ktorí boli podozrivý z predaja zápasu, chodili celý deň v slnečných okuliaroch a mužstvo v čase voľna tvrdo trénovalo na pripravovanú odvetu. Po večeri sme už chlapcom dali voľný program – voľno v hale.  Môžem vám povedať, že tie deti sú nezničiteľné.

Deň 3 /25.07.2017/

Dnes sme sa zobudili do daždivého a chladného rána. No ale nás len tak niečo nezlomí, veď my máme halu „xi xi“.  Museli sme spraviť mierne korektúry, ale k spokojnosti všetkých chlapcov. Na prechádzku pôjdeme zajtra. Dnes sme do obeda absolvovali tréning, kde si chlapci vyskúšali i cvičenie na TRX veď môžete vidieť ich mohutné posilnené telá na fotografiách z dnešného dňa.  Po obede sme si to rozdali v športovom kvíze.  Tu ukázala najväčšie vedomosti skupina Filip HANEČÁK, Samuel BPČKAY, Kristián POPOV, Marian MICHALČÍK, Filip TÓTH a Ján FORRO. Nasledoval poobedný tréning plný hier. Nuž a po večeri sa začala dlho očakávaná Liga majstrov. Tu vo finále vyhralo mužstvo Neapolu nad Bajernom 2:1. Víťaz si to rozdal s mužstvom trénerov nuž a tu sa zase opakovalo veľké sklamanie trénerov, nakoľko prehrali v penaltovom rostrele o 1 gól. Niektorí tréneri si musia vstúpiť do svedomia, inak budeme musieť do ďalšieho duelu prijať rázne opatrenia. Dokonca sme zistili, že dvaja tréneri pravdepodobne predali zápas za želatínové pelendreky. S trénerom Tadeášom a Trénerom Davidom sme vykonali pohovor s „dútkou“. Večierku sme síce troch pretiahli asi do 22.45 hod, ale stálo to zato.  Ozaj, skoro by sme zabudli. Ešte sľúbení výťazi z predošlého dňa.

Výherný poukaz v hodnote 40 eur vyhrávajú:

1 miesto  Jakub SABO

2 miesto  Alex GRÓF

Títo dvaja hráči vyhrali  na základe výsledkov súťaže.

Vyžrebovaný zo všetkých účastníkov kempu  a ako tretí vyhráva poukaz:

Timur Noel SZABÓ

Tak a to je prednes všetko aaaaaaaaaaaaaahojte

Deň 2 /24.07.2017/

Dnešný deň už chlapci zažili riadnu futbalovú makačku. Doobeda tréning na stanoviskách, kde si mohli vyskúšať pre niektorých nové veci.  Poobede sme rozpútali súťaž o Výherný poukaz v hodnote 40 € od spoločnosti FUTBALOVYSEN.SK Súťažilo sa na 5 stanoviskách /kop na presnosť, triafanie vinklov, žonglovanie, slalom a triafanie penált podľa pravidiel súťaže , kde chlapci mohli svojou šikovnosťou získať body, tie sa v konečnom hodnotení zrátavali a 2 hráči s najvyšším počtom bodov získavajú uvedenú výhru. Dnes vám ešte víťazov neprezradím i keď už sú jasní. Nevyžrebovali sme totiž ešte toho tretieho s ostatných zúčastnených. Nakoľko po súťaži sme pokračovali v druhom tréningu. No a po večeri sme znova v hale mali ďalšie aktivity ako ponožkový futbal /ešteže maminy nevedia čo to je, chlapi neprezraďte nás😉👍/ stolný tenis a voľnú hru. Myslím, že dnes chalani určite zaspia.😁 Tak znova zajtra to vám už prezradíme všetkých 3 víťazov.

Deň 1 /23.07.2017/ – otvárací deň

Už štvrtý týždeň letných futbalových kempov ŠKOLY FUTBALU začal v nedeľu 23.07.2017 pre všetky deti, ktoré sa prihlásili na tento deň a samozrejme sme privítali aj rodičov, ktorí svoje ratolesti na kempy priniesli. Na všetky deti sa veľmi tešíme a pevne veríme, že im pripravíme nezabudnuteľný týždeň plný športu, zábavy a nových priateľstiev. Držte nám palce 🙂

ZDIEĽAJ NA: