KORŇA 16/07/2017 – 22/07/2017

KORŇA 16/07/2017 – 22/07/2017

Deň 7 /22.07.2017/

Ani sme sa nenazdali a už je tu koniec. Po raňajkách sme sa zbalili a presunuli do haly, kde po krátkej rozcvičke začal posledný turnaj – Liga majstrov. Chlapci sa v poslednom turnaji chceli ukázať rodičom, tak sme videli zápasy plné emócii. Chceme len povedať, že sme sa snažili, aby si to všetci dobre užívali. Budeme radi ak sa uvidíme aj na budúci rok. Všetci tréneri prajeme deťom len to najlepšie a nech sa im darí. Tak dovidenia.

Deň 6 /21.07.2017/

Dnes sme sa zobudili do daždivého rána. Oj veru vôbec sa nám nechcelo vstávať. Keďže to bolo posledné tréningové ráno, tak ako sme sa prebrali z postelí, spadli sme rovno na raňajky a potom znova na pol hodinu do postelí. To však si nemyslite, že to tu len tak flákame o 9.30 začal tréning a tam sme to chlapcom a dievčatám už nedarovali. Robili sme rôzne spôsoby zakončovaní a chalanom sa nechcelo ukončiť tréning. Po dobrom obede a krátkej sieste sme zahájili Olympijské hry. Tu chlapci súťažili vo vrhu oštepom, vrhu guľou, behu cez prekážky, v skoku z miesta a v  behu na 100 m. Aby súťaž bola aspoň trocha vyrovnaná rozdelili sme deti do dvoch kategórii.   V staršej skupine na základe výsledkov zo všetkých disciplín sa na 3. mieste umiestnil Marcel Masár, na 2. mieste Martin JOZSA, a šampioónom sa na 1. mieste Kryštof ZBRANEK.

V mladšej kategórii sa na 3. mieste umiestnil Samuel PRIBUS, na 2. mieste Tomáš GALOVIČ a víťazom sa stal Martin SIMAN.

Olympijské hry sme ukončili futbalovým turnajom a tu sa na 1 mieste umiestnilo mužstvo FC Barcelona v zložení Alex Bendík, Lukáš LAŠŠÁK, Sebastian ROČIAK, Lukáš KRŠKO, Martin SIMAN a Damian MUČKA.

Po večeri sme ako druhú večeru mali opekačku a voľný program. Nakoľko to bola posledná noc tohto kempu v Korni, večierka bola … . To račej nepovieme  lebo by nás zajtra maminy hrešili.  Tešíme sa na vás zajtra i keď väčšina detí by tu vraj ešte ostala.

Deň 5 /20.07.2017/ 

Dnes sme sa v Korni prebudili do krásneho dňa. Po raňajkách zasadal snem starších a rozhodol, že doobedný tréning vymeníme za pešiu túru po okolitej prírode. Po príchode z túry, ktorá trvala asi 3 hodiny, nás čakali tety kuchárky s vynikajúcim obedom /kurací vývar, rezne so zemiačkami a ananásovým kompótom/. Chlapci sa dosýta najedli, poniektorí si dávali aj dupľu. Poobede sme si dali všetci hodinovú siestu. Ej veru pravdepodobne niektorí načreli do dna svojich síl lebo si aj pospali. Nesmejte sa, mysleli sme deti, tréneri sú ako so žuly.   Po sieste chlapci súťažili v obľúbenom footgolfe. Nuž a po súťaži prišlo tak dlho očakávané vegetenie vo vírivke a saune. Voda chalanov asi vyšťavila, lebo na večeri si viacerí dávali opäť dupľu. Pravdaže po večeri sme zase športovali. Maminy, nehnevajte sa, ale zase sme to trocha pretiahli,  ale keď nás to tak bavilo.😉 To nevadí, veď to, čo sa v kempe deje, to sa nepočíta.😁 Len sa psychicky pripravte lebo chalani sa už chystajú, že idú aj budúci rok.

Deň 4 /19.07.2017/ 

Tak Vás tu z Korne všetkých zdravíme . Ani nevieme čo napísať, nakoľko sme sa chalanov snažili dnes znova zničiť. Po včerajšej prehre sme museli zataktizovať, nech majú menej síl do odvety.

Na doobednom tréningu sme si precvičili prácu s loptou a  malé hry 2:2, 3:3 a 5:5. Po obede nás navštívili príslušníci Policajného zboru z Čadce. Prvú besedu vykonali príslušníci dopravnej polície, kde zodpovedali chlapcom na nespočetne veľa  otázok. Druhá beseda bola s príslušníkmi z kynológie a tu chvíľkami niektorí ani nedýchali. Chlapci mali možnosť vidieť psíkov v akcii a dokonca si jedného mladého aj pohladiť.  Nuž a po besede sme odohrali ďalší futbalový turnaj a to Ligu majstrov. Názvy klubov síce tomu nenasvedčovali /hrali tu kluby ako napríklad Záhoráci, ŠKOLA FUTBALU, FK Žilina, FC Respect a td./ ale výkony chlapcov určite. Dnes sme si netrúfli zahrať s víťazom nakoľko niektorí tréneri mali traumu ešte zo včera a bola by to znova nakladačka. Deň však pre chlapcov zďaleka ešte neskončil po večeri sme chlapcom dali voľný program, kde znova drtili futbal. No proste sú nezničiteľní.

Deň 3 /18.07.2017/ 

Dnešný deň pod názvom „Železný muž“ sme začali výstupom na pútnické miesto. Cestou sme si pozreli starú vojenskú techniku. Dnes nám to vyšlo, nakoľko sme nezmokli ako chlapci z predošlých kempov, ale musím povedať, že na spiatočnej ceste sme museli pridať do kroku a  chalani si zamakali.

Poobede sme sa nad našimi zverencami zľutovali 🙂 a dali sme im  hodinový oddych. Potom  nasledoval športový kvíz, kde sme precvičili i iné partie tela a to mozgové bunky. Po kvíze nasledoval druhý tréning dňa so zameraním na hru. Pozor pozor ešte neodchádzajte to nebolo všetko to najdôležitejšie načo sa chalani celý deň tešili ešte len prišlo a to nočný turnaj Majstrovstiev sveta.  Tu sa nám predstavili mužstvá z Brazílie, Argentíny, Francúzka, Slovenska, Nemecka, Španielska, Talianska a Anglicka. Po odohratých zápasoch v skupinách odohrali mužstvá zápasy o umiestnenie. Vo finále sa nakoniec stretli mužstvá SlovenskaFrancúzka, kde nakoniec šťastnejší boli hráči Francúzka kedy po nerozhodnom výsledku vyhrali na penalty 3:2. Toto víťazné mužstvo malo ako odmenu možnosť hrať proti mužstvu trénerských hviezd. Toto zápolenie v riadnom hracom čase skončilo rovnako ako finále MS remízou preto rozhodovali penalty. Nuž a tu naše trénerské hviezdy zhasli. Po nepremenenej penalte trénera Lacka a veľkom sklamaní  týchto starých zhasínajúcich hviezd začali svietiť hviezdy nové a výrazne mladšie.  To bolo pre dnešok všetko tak znovu zajtra a držte sa lebo my sa tu držíme.

Deň 2 /17.07.2017/ 

Dnes to bola konečne pre chlapcov riadna „makačka“. Doobeda sme ich vyskúšali na tréningu, poobede mali súťaž o zájazd na AUDI CUP, kde súťažili v kopaní rohov, slalome na čas, žonglovaní, kopaní na presnosť a streľbe penált podlá pravidiel súťaže.

V súťaži o AUDI CUP uspeli najlepšie:

1 miesto  Tomáš HUSARČÍK

2 miesto  Tomáš GALOVIČ

Títo dvaja hráči vyhrávajú vstupenky na AUDI CUP na základe výsledkov súťaže.

Vyžrebovaný zo všetkých účastníkov kempu  a ako tretí vyhráva lístok

3. miesto Patrik BIELČIK

Traja náhradníci určený podľa výsledkov súťaže ktorí v prípade, že niekto zájazd odmietne sú títo chlapci.

  1. miesto Martin SIMAN
  2. miesto Mário OBERT
  3. miesto Marek BIELČIK

Po súťaži sme pokračovali druhým tréningom. Ten bol zameraný na malé hry tu sa chlapci zase dostatočne vybláznili. Nuž a to sme si mysleli, že po večeri keď im dáme voľný program v hale., že aktívni budeme len my, ale to sme sa obrovsky mýlili. Chalani sú zatiaľ proste nezničiteľní i tu mali energie ako by sme celý deň nič nerobili. Tak sa tešíme na zajtra naplánovali sme im totiž deň, ktorý sme nazvali železný muž. Mamy len sa teraz  nebojte nebude to až také strašné.

Deň 1 /16.07.2017/ – privítanie detí

„Plný dom“ – aj tak by sa dal charakterizovať tretí letný futbalový kemp v Korni. Všetky deti boli vzorne pripravené a v úvodnom „spoznávacom turnaji“ predviedli svoje majstrovstvo. Aj v Korni sme mali večer na programe spoločenský večer pod názvom „spoznaj svojich kamošov“.

 

ZDIEĽAJ NA: