KORŇA 13/08/2017 – 19/08/2017 

KORŇA 13/08/2017 – 19/08/2017 

Deň 4 – 7 /16-19.08.2017/

Ospravedlňujeme sa za technické problémy, ale z dôvodu plnej kapacity priestoru na webovej stránke sme neboli schopní pridávať fotografie a komentár k článkom. Po odstránení problému IT odborníkom aspoň takto pridávame fotografie z posledných dní kempu.

 

Deň 3 /15.08.2017/ – 

V utorok sme v Korni pokračovali doobednajším tréningom. Po obede sme sa vybrali na 8 km túru na Živčakova kaplnku. Po večeri nás ešte čaká vedomostný kvíz. Dnešnými TOP hráčmi dňa za super športové výkony, ako aj ocenenie za správny prístup k spoluhráčom a trénerom boli vybraní: Martin Pupala, Michal Mikuš a Sebastián Bazelides.

Deň 2 /14.08.2017/ – 

V pondelok sme mali krásne počasie a ako hlavný bod programu celého dňa bol footgolfový turnaj. Deti výborne všetko zpapali a boli poslušní… Zároveň sme sa rozhodli, že na záverečnom kempe počas tohto týždňa v Korni vyhodnotíme najaktívnejšieho hráča z každej skupiny. Dnes sa tréneri rozhodli, že títo chalani boli najaktívnejší, najpracovitejší, či najposlušnejší: Dalibor Dlugoš, Tobias Holub a Tomáš Orolin. 

Deň 1 /13.08.2017/ – otvárací deň

Na posledný tohtoročný letný futbalový kemp ŠKOLY FUTBALU sa prihlásilo 22 detí z celého Slovenska, ktoré sa tešia na svoj krásny a veríme že aj nezabudnuteľný týždeň plný zábavy, športu a hlavne futbalu, ale aj týždeň plný nových kamarátstiev….

Po úspešnej registrácii sa už klasicky začal „OTVÁRACÍ SPOZNÁVACÍ TUTNAJ“ za prítomností rodičov, všetky deti sa ubytovali a zároveň sme mali prvý spoločný večerný program – spoznávací večer.

 

ZDIEĽAJ NA: