KORŇA 02/07/2017 – 08/07/2017

KORŇA 02/07/2017 – 08/07/2017

Záverečný deň 7. /sobota 08.07.2017/ – ukončenie kempu

Záverečný rozlúčkový turnaj bol na programe aj v Korni v posledný deň prvého letného futbalového kempu. Chlapci si dosýta zahrali a každý jeden zo seba vydal posledné zvyšky síl. Štyri družstvá súťažili systémom každý s každým. Najlepším hráčom turnaja bol vyhlásený LEO SAUER. Užil si to však každý a tréneri posielajú jedno veľké ĎAKUJEME CHALANI !!!

Deň 6. /piatok 07.07.2017/

V Korni sme dnes súťažili pod 5 kruhmi. V Olympijských súťažiach zápolili mužstvá i jednotlivci.  Súťažilo sa v behu na 30 m, v hode oštepom, v skoku do diaľky, v skoku v mechu, vo vrhu guľou, v streľbe na leva,  v preťahovaní lanom a behu na tlapách.

Najlepší olympionik sa stal Korbela Benjamin a najlepšie družstvo bolo v zložení Fládr Daniel, Korbela Benjamin a Quis Jakub. Víťazi blahoželáme a dostali aj nejakú tu maličkosť od ŠKOLY FUTBALU.

Deň 5. /štvrtok 06.07.2017/ 

Štvrtok v Korni sa niesol v zábavnom duchu. Po obede sme súťažili vo veľmi obľúbenej súťaži footgolf,  kde si chalani vyskúšali svoje futbalové zručnosti a „cit“ pre loptu. Mali prichystané špeciálne upravené ihrisko s prekážkami a aj tí najšikovnejší mali čo robiť, aby ho prešli s čo najmenším počtom dotykov. A večer sme si to rozdali v stolnom tenise a bedmintone a musíme povedať, že tie „naše“ deti sa zdajú byť nezničiteľné 🙂

Deň 4. /streda 05.07.2017/ 

Dnešný sviatočný stredajší deň sme poňali súťaživo. V prvej súťaži dňa si chalani zasúťažili o účasť na AUDI CUP 2017 v Mníchove. Túto cenu chcel vyhrať úplne každý a tak sa makalo na 100% a nervozita sa dala krájať 🙂  Poobedňajší tréning bol venovaný skvelému a veľmi obľubenému futbalovému turnaju LIGY MAJSTROV a po večeri sme si dali súťaž družstiev v kvíze zameranom na vedomosti z oblasti športu.

Deň 3. /utorok 04.07.2017/ 

Dnes sme zaútočili  na fyzičku chlapcov. V prvom tréningu sme k futbalovým dovednostiam doplnili cviky i na spevnenie stredu tela a po obede sme absolvovali peší výstup na pútnické miesto, ktoré sa týči nad malebnou obcou Korňa. To však nebolo všetko, po  večeri sme odohrali nočný turnaj, ktorý sme ukončili o 21.15 a chalani už tradične do tohto turnaja dali celé svoje srdce. Víťazné mužstvo nájdete v galérii.

Deň 2. /pondelok 03.07.2017/ 

Dnes poobede nás navštívili príslušníci policajného zboru SR, konkrétne dopravného oddelenia a oddelenia kynológie zo Žiliny. Pri predstavovaní zásahu – dolapenie nebezpečného páchateľa pomocou psa niektorí chlapci zabudli aj dýchať. Neustále zasypávali otázkami prednášajúceho čo vnieslo do podujatia dobrú atmosféru. A samozrejme sme poctivo makali na tréningoch, aby chlapci nezabudli, načo tam prišli. Okrem toho sme mali športové popoludnie, kde si chalani zahrali aj stolný tenis a aj nejaké tie zápasiky v badmintone už prebehli 🙂

Deň 1. /nedeľa 02.07.2017/ – príchod na kemp a otvorenie kempu

V našej starej známej Korni sa na prvom kempe zišlo 25 chalanov, ktorí sú odhodlaní na sebe aj počas leta popracovať a futbalovo povyrásť, ale aj chcú prežiť nezabudnuteľný týždeň. Na chlapcov boli prichystané vstupné balíčky, skvelé ubytovanie a nič im nebránilo v tom, aby sa mohol ich „vysnívaný tábor“ naplno začať.

Prvý deň v Korni sa niesol v znamení futbalového zoznamovania. Zaradili sme chlapcov do 4 tímov v ktorých odohrali turnaj každý s každým.  Nuž a prvý deň sme ukončili netradične nie predstavovaním, ale   večernou súťažou vtipnejší vyhráva. Máme tu dobré čísla, určite by sa nestratili pri natáčaní žiadnej zábavnej relácie. Predstavovanie sme odložili na druhý deň.

ZDIEĽAJ NA: