Juraj Kucka a Tomáš Hubočan tiež vedia o ŠKOLE FUTBALU

Pozvánka na letné futbalové kempy 2018 prostredníctvom skutočných „HVIEZD“

Sme nesmierne radi, že pre rok 2018 sa nám podarilo dohodnúť spoluprácu s NADÁCIOU STARS & FRIENDS, ktorú podporujú takí známi slovenskí futbalisti, akými sú Milan Škriniar, Juraj Kucka, Tomáš Hubočan, Martin Škrtel, László Bénes, Matúš Bero, Adam Nemec a mnoho ďalších.

Predstavitelia ŠKOLY FUTBALU v spolupráci so zástupcami tejto nadácie pripravujú na letné futbalové kempy 2018 mnoho noviniek a zaujímavostí, o ktorých sme presvedčení, že všetci – ale samozrejme hlavne „naše deti 🙂 “ sa majú počas leta načo tešiť !

Akonáhle budeme mať potvrdené termíny a formu podpory zo strany týchto slovenských reprezentantov, budeme Vás samozrejme hneď informovať. Určite to bude stáť zato !

A možno sa pár deťom podarí týchto slovenských futbalistov aj osobne pozdraviť a zatrénovať si s nimi na našich letných futbalových kempoch ŠKOLY FUTBALU v lete 2018 🙂 Držte nám palce, aby sa nám to všetko podarilo !

A dovtedy si aspoň pozrite ich pozvánky na letné futbalové kempy ŠKOLY FUTBALU 2018


Pozvánka Juraja Kucku:

 


Pozvánka Tomáša Hubočana:

 

ZDIEĽAJ NA: