IV. ŠKOLA FUTBALU 2018

Už sme v IV. týždni letných futbalových kempov

ŠKOLA FUTBALU sa už prehupla do svojho štvrtého týždňa. Máme úspešne za sebou 6 kempov s ubytovaním a ďalších 5 kempov bez ubytovania v lokalitách Stupava, Bratislava, Hlohovec, Korňa, Lučivná a Košice.

Čiže je spolu za nami už 11 kempov a veríme že spokojných viac ako 400 detí, ktoré prázdninovali so ŠKOLOU FUTBALU !

Tento IV. týždeň máme na programe kempy s ubytovaním v STUPAVE, KORNI a LUČIVNEJ!

No a zo všetkých kempov Vám priebežne na našom Facebooku aj na tejto webovej stránke prinášame čerstvé informácie a AKTUALITY ! Tak sledujte nás a svoje deti 🙂


Stupava – II. kemp

Deň 1. – 22.07.2018

Dnes sme otvorili II. kemp v Stupave, ktorý už ako tradične začal otváracím turnajom, kde sme sledovali chlapcov. Videli sme mnoho výborných výkonov, ktoré nasvedčujú tomu, že sa tu stretla obrovská kvalita👍. Po večeri bola našim programom úvodná zoznamovačka 👋a už tá nám naznačila, že sa máme počas týždňa na čo tešiť 😂

—————————–

Deň 2. – 23.07.2018

Dnešný deň v Stupave sme začali ranným tréningom, z ktorého nás vyhodil dážď. Tréneri ale neváhali a deti bavili svojimi futbalovými parádičkami . Pred obedom prišla na rad obľúbená súťaž vtipnejší vyhráva, to ste mali počuť tie „hlášky“. Po odpočinku sme v rámci poobednej aktivity boli v hale, kde mali deti možnosť hrať tenis, bedminton a samozrejme aj samotný futbal, ktorého nikdy nie je dosť. Na poobedný tréning nám už vyšlo slniečko a tak mohol prebiehať bez akýchkoľvek rušivých, vonkajších vplyvov 

—————————–

Deň 3. – 24.07.2018

Hlásime sa zo Stupavy, kde sme dnes zvládli 2 pomerne náročné tréningy, po ktorých nasledovala regenerácia (bláznenie sa) v bazéne a vo vírivke. Medzi tým sme si vytvorili plážové podmienky, kde si deti zahrali plážovú prehadzovanú (dnešný trhák) viď foto. Zábavku na piesku si našli aj tí naši najmenší, ktorí sa si stavali z piesku rôzne zaujímavé stavby.

—————————–

Deň 4. – 25.07.2018

Dnes sme v Stupave vymenili ranný tréning za turistiku na neďaleký hrad Pajštún, ktorú sme všetci úspešne zvládli. Poobede mali chlapci a dievča v rámci aktivít možnosť výberu športov podľa vlastného záujmu v hale. No a na tréningu, v čase 15:30, sa uskutočnil úvodný výkop dlhoočakávanej Ligy majstrov. Stihli sme však odohrať len skupinovú fázu, keďže nám dovtedy hladký priebeh turnaja narušila nečakaná prehánka, počas ktorej sa prerušili zápasy. Futbalisti neváhali ani sekundu a popri sedení na tribúne, čakajúc na umúdrenie počasia, rozdávali autogrami prítomným fanúšikom. Zajtra ráno pokračujeme vo vyraďovacej časti. Hráči momentálne naberajú nové sily, no a niektorých to pri porade o tímovej taktike úplne odpálilo. Alebo žeby po tom dôkladnom upratovaní ?

—————————–

Deň 5. – 26.07.2018

Tak ako sme sľúbili, že dnes ráno sa v Stupave bude pokračovať vo vyraďovacej fáze Ligy majstrov, tak sa aj stalo 😃. Všetky zápasy boli veľmi napínavé, veď aj samotný finálový sa rozhodol až po penaltovom rozstrele . Na záver finalisti vyzvali tím trénerov, ktorý sa dosť potrápil ale ostal neporazení😂. Tréning sa nám trošku predĺžil a tak sa po obede len tak zaprášilo 🍴. Deti ale aj tréneri si užili aj bazén, v ktorom sme sa vybláznili, vyskákali 😂. Boli však aj rôzne plavecké súťaže 🏊. Druhý dnešný tréning bol poriadna makačka samozrejme formou rôznych malých hier.

—————————–

Deň 6. – 27.07.2018

Posledný tréningový deň na kempe v Stupave nám začal ranným footgolfom, kde boli prichystané rôzne a zaujímavé stanovištia. Keďže na deťoch už bolo vidieť veľkú únavu, poobede sme znova dali regeneráciu v bazéne. Druhý tréning bol teda trošku upravený, keďže deti boli vyčerpané a tréneri podľahli deťom vo veľkom zápase na celé ihrisko, museli splniť ich požiadavky. Deň sme zakončili večernou opekačkou.

—————————–

Deň 7 – 27807.2018

 Dnes sa nám v Stupave záverečným turnajom skončil ďalší kemp. Finalisti vyzvali na zápas trénerov, ktorý to znova výsledkovo nezvládli, no veríme, že aspoň pobavili divákov na tribúne 😂. Deti odchádzali domov unavené, ledva po svojich vlastných nohách. Veríme však, že sa im počas celého týždňa všetko páčilo a že si odniesli veľa nových zážitkov😉. Prajeme veľa športových úspechov. Ďakujeme rodičom, ďakujeme deťom 😃.
Do skorého videnia! 😊


Korňa – III. kemp

Deň 1. – 22.07.2018

Tak sa Vám tu hlásime opäť z Korne. Dnes sme tu zahájili 3. a posledný kemp tohto roku. Kemp bol ako tradične naštartovaný turnajom MS. Na základe úvodného turnaja detí rozdelíme do družstiev ako budú trénovať. Je jasné, že počas prvých tréningov budú realizované prestupy😜. Je to z dôvodu, aby medzi deťmi neboli veľké fyzické a iné rozdiely. Nebojte budeme sa snažiť, aby to tu deti bavilo a aby si to užívali. 🙂 Inak po Vašom odchode sme mali večeru po ktorej sa len tak zaprášilo. Kuchárky nechápali, nakoľko prvý večer tomu deti moc nedajú. Po večeri sme mali predstavovačku a už aj prvých spevákov. Nuž a potom sme si to rozdali v ponožkovom futbale. Maminy ak neviete čo to je, tak v sobotu keď budete dávať prať zistíte. Dúfam, že sme ich trocha zničili a budú späť. Tak znova zajtra. 🙂

—————————–

Deň 2. – 23.07.2018

Zdravým všetkých čo nám fandia. Dnes sme začali zhurta, tréningom tak ako sa na riadny futbalový kemp patrí. Chalani dostali do tela,ale sú to riadni chlapi a vydržali. Poobede sme im dali súťaž vo vtipoch a za odmenu ligu majstrov. Po večeri sme im dali voľný program a na druhej večeri sme nestačili natierať chleby. Sú to super jedáci. Len dúfam, že budú spať lebo energie majú stále na rozdávanie. 🙂

 —————————–

Deň 3. – 24.07.2018

Dnes nás zobudilo slniečko, tak sme to využili a po raňajkách sme vyrazili na 10 km výlet. Chalani sa s tým super popasovali. 👍💪 Poobede sa len zaprášilo. Nuž a po obednej prestávke sme pre chalanov pripravili footgolf. Chalani si vyskúšali ako sú na tom s loptou. 😉 A keďže sme už mali dve aktivity organizované, tak po večeri sme chalanom dali ponožkový futbal.To by hrali najradšej stále. 😜 Tak zase zajtra

—————————–

Deň 4. – 25.07.2018

Zdravíme všetkých čo nám fandia z Korne. Dnes sme to ráno rozbehli tréningom, nuž a poobede sme si spravili 6 km túru do obchodu. Pani predavačka už nežila v strese nakoľko po dvoch predchádzajúcich turnusoch sa ostrieľala. Už od dverí nás vítala, že majú všetko doplnené a vraj má aj dosť drobných na výdaj. Po polovici detí už to nebola pravda. Tak chlapci doplnili zásoby. Po večeri nás čakal večerný turnaj na ktorý sa chalani tešili od začiatku kempu. Zápasy mali ešte stále tú správnu šťavu i keď na niektorých je badať únavu. Zajtra im pripravíme zase dáku zábavu.

—————————–

Deň 5. – 26.07.2018

My to tu píšeme a slabý počet palcov hore dostávame, veď nás lajkujte nech nás to povzbudí a vieme, že to niekto číta😭. Dnes doobeda sme chalanom naordinovali herný tréning. Ej veru konečne aj boli unavení, teda aspoň 5 min. 😄 Lebo to im stačí, aby nabili baterky a idú zas ako motorové myši 😰😉. Poobede sme ich rozdelili do skupín, kde potrápili svoje hlavičky v kvíze a neskôr si to rozdali v rôznych súťažiach na ihrisku. Nuž a po večeri sme zase valili ponožkový futbal a rôzne hry podľa výberu chalanov. Inak všetci sa tu držíme teda tréneri sa už podopierajú 😜💪👍. Tak zajtra 

—————————–

Deň 6. – 27.07.2018

Tak a máme tu posledné celodenné hodnotenie kempu v Korni. Všetkým našim priaznivcom chcem poďakovať, za trpezlivosť a lajky 😉👍. Snažili sme sa, aby ste boli včas informovaní o celom dianí tu u nás. My sme si to tu totiž užívali 😰🙂. Dnes sme doobeda dali posledný herný tréning a po obede sme ešte stihli penaltového kráľa strelcov. Potom sme chalanom dopriali regeneráciu vo vírivkách a v saune. 👍🙂 Po večeri sme dali voľný program lebo to chalani mali najradšej a pravdaže sme poopekali špekačky. Nuž a v noci chalanov pravdepodobne prepadnú mimozemšťania, aby si ich označili😄

—————————–

Deň 7. – 28.07.2018

Dnes sme v Korni ukončili tretí a posledný tohtoročný kemp ŠKOLY FUTBALU 😊. Deti si to rozdali v záverečnom turnaji medzi sebou v maximálnom nasadení so silami, ktoré im ešte po celom týždni zostali. 💪 Prajeme všetkým šťastnú cestu domov, veríme, že si to chalani užili a dúfe, že sa vidíme aj ďalší rok 😁👋👍 Rodičom, deťom a celému realizačnému tímu v Korni ďakujeme🤣


Lučivná – II. kemp

Deň 1. – 22.07.2018

Prvý deň druhého týždňa na kempe v Lučivnej sme odštartovali v upršanom počasí. Mladí futbalisti sa po registrácii pripravili na úvodný rozdeľovací zápas, v ktorom svojim rodičom a trénerom predviedli svoje zručnosti. Nasledovala večera a potom sa nám chlapci postupne predstavovali. Tí, ktorí meškali na večerný program, museli predviesť trénerom a svojim spoluhráčom svoje spevácke alebo tanečné zručnosti. 🙂

—————————–

Deň 2. – 23.07.2018

Druhý deň kempu v Lučivnej nám počasie prialo 😁👌👌
Po raňajkách sme začali prvou tréningovou jednotkou, kde nám futbalisti ukázali svoju prácu s loptou a na konci si aj z chuti zahrali.😉. Nasledoval obed a voľnočasové aktivity v prírode.🏕🏡🏝
Po druhom tréningu sme si vychutnali večeru a večer sme zakončili kvízom, kde deti museli preukázať svoje vedomosti nielen v oblasti futbalu.🕜

—————————–

Deň 3. – 24.07.2018

Utorok v Lučivnej bol opäť slnečný. 🌞Futbalisti si ráno opäť zatrénovali a po obede vybehli do prírody na prechádzku. 🍀 Neskôr sa odohral turnaj Ligy Majstrov, Európskej ligy a Fortuna ligy. Turnaj bol plný zvratov a nakoniec sa z víťazstva tešil tím okolo Andreja Maláčeka. 🏆🥇
Večer si deti užili badminton a potom vo futbalovom zápase vyzvali svojich trénerov, ktorých sa im podarilo zdolať. 🏸⚽ Zajtra na nich čaká túra vo Vysokých Tatrách. 

—————————–

Deň 4. – 25.07.2018

Dnes sme začali v Lučivnej gratuláciou nášmu Kubovi k meninám, ktorý rozdal chlapcom sladké odmeny🎁. Potom sme sa vybrali na celodennú túru do Tatier. Futbalisti vyšľapali na Popradské pleso, odkiaľ sa presunuli na Štrbské. 🏞. Po náročnej túre si chlapci a naša Sára užili Wellness a večerným futbalom ukončili dnešný úspešný deň. 🏊🏻‍♂️

—————————–

Deň 5. – 26.07.2018

Štvrtok v Lučivnej futbalisti opäť zarezávali naplno. 💪🏼
Ráno absolvovali tréning a poobede na nich čakal Spartan race. Chlapci a Sára si poriadne zamakali a výsledky boli viac než vyrovnané. 😁
Večer sa uskutočnila súťaž Škola Futbalu má talent, kde takmer všetci predviedli svoje najlepšie schopnosti a pobavili ňou porotu. Účinkujúcim ďakujeme a tešíme sa na posledné 2 dni kempu. 😎

—————————–

Deň 6. – 27.07.2018

Piatok v Lučivnej si naši chlapci a Sara užili naplno! 😄
Ráno absolvovali tréning a poobede hrali zápas, v ktorom podľahli svojim trénerom 2:3. 42 hráčov proti 4 trénerom. 😎
Posledný spoločný večer si deti užívajú a sú smutní, že krásny týždeň v Lučivnej sa pre nich pomaly končí. 🍀

—————————–

Deň 7 – 27807.2018

Posledný deň kempu v Lučivnej si futbalisti zmerali sily medzi sebou a pred svojimi rodičmi nám ukázali svoj talent a schopnosti nadobudnuté z celého týždňa. 💪🏼
Prvenstvo si vybojoval tím Real Madrid.
Všetci tréneri, chlapci a Sara si kemp naozaj užili a veríme, že s mnohými sa uvidíme aj budúce leto. Ďakujeme všetkým z Lučivnej! 

ZDIEĽAJ NA: