III. týždeň ŠKOLA FUTBALU 2018

Začal nám III. týždeň letných kempov ŠKOLY FUTBALU

Prvý a druhý týždeň letných futbalových kempov ŠKOLY FUTBALU sme úspešne ukončili. Už sme otvorili kempy v Stupave, Bratislave, Hlohovci, Korni. V nedeľu 15/07/18 sme úspešne otvorili aj Lučivnú a 16/07/18 Košice.

No a zo všetkých kempov Vám priebežne na našom Facebooku aj na tejto webovej stránke prinášame čerstvé informácie a AKTUALITY ! Tak sledujte nás a svoje deti 🙂


Bratislava – FTVŠ Lafranconi

Deň 1. – 16.07.2018

Už aj FTVŠ Bratislava je lokalita, ktorá spoznala ŠKOLU FUTBALU. Úspešne sme odštartovali I. kemp na FTVŠ Lafranconi, kde nás čakalo nádherné počasie. Deti majú ešte množstvo energie a očakávaní a tak Vám čoskoro prinesieme aj pár foto/video záberov….

– – – – – – – – – – –

Deň 2. – 17.07.2018

Druhý deň na kempe na FTVŠ sme okrem tréningov absolvovali cestu električkou, kúpalisko a nezastavila nás ani menšia búrka !

– – – – – – – – – – –

Deň 3. – 18.07.2018

Aj v Bratislave sa s nami pohralo počasie, ale my sme športovci a tak sme sa len tak ľahko nevzdali a vzdorovali sme mu! Nejaké foto pošleme čoskoro…

– – – – – – – – – – –

Deň 4. – 19.07.2018

Úplne špičkové futbalové počasie okolo 24C nás v Bratislave privítalo vo štvrtok na FTVŠ Lafranconi. Poctivé tréningy boli samozrejmosťou, ale keďže „naše/vaše“ deti sú nezničiteľné, pridali sme si poobede športové poobedie na plážovom ihrisku, kde sme hrali beach soccer a ďalšie iné hry…

 

– – – – – – – – – – –

Deň 5. – 20.07.2018

Takto má vyzerať skutočne DOBRÉ leto a letné prázdniny:) Deti plné energie, množstvo zábavy, chuť si zašportovať a veľa nových priateľov – aj to bol týždeň s 21 deťmi na FTVŠ Lafranconi v Bratislave. Detská – tréneri Vám ďakujúúú za skvelý týždeň !


Nitrianske Rudno

Deň 1. – 15.07.2018

Včera sme zahájili 1. deň kempu v Nitrianskom Rudne. Najprv si chlapci zmerali sily na MS 2018, potom si dali vydatnu večeru a keďže nam počasie vyšlo na 1* stihli sme aj prechadzku okolo priehrady☺. Ďalší deň sme sa zobudili do slnečného rána a chlapci už zarezávajú na 1. tréningu… a to ešte nevedia, čo ich čaka poobede😛.

– – – – – – – – – – –

Deň 2. – 16.07.2018

Pondelok sa v Nitrianskom Rudne niesol samozrejme v duchu futbalu, ale aj iných aktivít. Poobedňajší program nám začal kvízom, aby si chlapci okrem nôh potrápili aj svoje hlavičky makovičky. Potom sme sa presunuli na ihrisko. Našich futbalistov tam čakal turnaj a sútaž v kopaní penált. Aby toho nebolo malo, zahrali sme si aj hru na „zvieratka“, kde bola dôležitá tímova práca. Veď chlapci vedia.  Myslíme si, že program bol pestrý a únavný lebo potom spali ako zabití 🙂

– – – – – – – – – – –

 Deň 3. – 17.07.2018

Včera sme na tréningu v Nitrianskom Rudne zdokonalovali obchádzanie súpera. Kedže sa počasie postupne zhoršovalo, využili sme ho na bazén 🌊. Poobedný program pokračoval pingpongovym turnajom alebo sledovaním filmu. Večer sme sa boli prejsť a deň sme nemohli ukončiť inak ako na ihrisku. 😎

– – – – – – – – – – –

Deň 4. – 18.07.2018

Dnes nás Nitrianske Rudno privítalo zamračeným počasím, no aj napriek predpovedi sme sa vybrali na ihrisko a dosýta si zatrénovali. Po tréningu nasledovala desiata a neskôr aj obed. Po chvíľke oddychu bol v plane orientačný beh, kde mali deťúrence 5 vedomostno-pohybových stanovíšť. Po ich ukončení sme si ešte zahrali WORLD CUP turnaj a vyčerpaní, no najmä hladní, pokračovali na večeru. Potom nasledovalo sledovanie futbaloveho zápasu v TV a pre tých neposedných turnaj v pingpongu. Už sa zasa nevieme dočkať zajtrajška 🙂

– – – – – – – – – – –

Deň 5. – 19.07.2018

V Nitrianskom Rudne sa chalani a tréneri skrátka bláznili. Bola to jedna veľká „šouka“ 🙂 Okrem toho, že na vystrájali na bazéne, nezabudli však ani na oslávenca a pekne mu všetci zaspievali. Skrátka je nám spolu super. Začali sme ranným tréningom zameraným na streľbu. Chlapci súťažili v triafaní brvien a penált. Videli sme ozaj pekne kúsky. 😎 Poobede sme opat využili bazén a za odmenu dostali deťúrence zmrzku. Neskor sme sa presunuli na ihrisko, kde sme pre chlapcov pripravili footgolf. Večer nás už čakali pripravené špekáčky na opekanie.👌

 

– – – – – – – – – – –

Deň 6. – 20.07.2018

V predposledny den v Nitrianskom Rudne nam vyslo suprove pocasie. Chlapci si po obede dohrali footgolf, ktory sa nestihol vo stvrtok a hned potom pokracovali turnajom. Po veceri sme ich zobrali sa vyvetrat na kratku prechadzku. A ak by ste cakali, ze z nej pridu unaveni a padnu hned do posteli, tak prave naopak. Niektori si este chceli zahrat fucik. 

– – – – – – – – – – –

 Deň 7. – 21.07.2018

Aj v Nitrianskom Rudne to bola skvelá rozlúčka s deťmi, ktoré dozaista prežili nezabudnuteľný týždeň na letnom futbalovom kempe ŠKOLY FUTBALU! Tešíme sa na Vás opäť na niektorej ďalšej akcii s nami !
Ďakujemeeeee!


Korňa

Deň 1. – 15.07.2018

Tak sa Vám hlásime opäť z Korne. Dnes sme zahájili II. kemp a veru nastúpilo sem dnes 69 super futbalistov. Ako vždy, sme kemp zahájili turnajom. Keďže dnes končili aj MS 2018 vo futbale, prispôsobili sme program k spokojnosti chlapcov. Po ich príchode sme odohrali zápasy v skupinách a následne sme sa presunuli na pozeranie finálového zápasu. Cez polčas sme sa šli navečerať, aby sme neostali hladní. Nuž a potom sa to tu zase rozbehlo. Ej bolo veru načo pozerať, nasadenie chlapcov bolo neskutočné. Dokonca aj posledný zápas kedy si to víťaz turnaja rozdal s trénermi. Súčasné trénerské družstvo je však nezdolateľné, najmä keď sa dozvedeli, že ak prehrajú budú musieť spraviť 50 kľukov😜.Tento zápas bol napínavý až do poslednej série penalt, nakoľko zápas skončil v riadnom hracom čase nerozhodne 5:5.
Tak sa tu znova stretneme zajtra. Inak chlapci vás všetkých pozdravujú. Teda dúfame 🙂

– – – – – – – – – – –

Deň 2. – 16.07.2018

Ahojte všetci naši priaznivci. Dnes doobeda chlapci absolvovali prvý tréning. Tréning sme zamerali na všetky hráčske činnosti a pravdaže na hru lebo ta ich najviac baví. Po obede sme v rámci voľnočasovej aktivity vykonali súťaž vtipnejší vyhráva. Pravdaže bez obmedzení, veď sme tu samí chlapi,😜 teda čo to táram, veď tu máme medzi nami aj jednu trénerku. Tá je však už odolná 😄. Nuž čo vám poviem prča k prasknutiu🤣. Po tomto žúre sme však znova zarezávali na druhom tréningu. No a po večeri sme dali voľný program v hale. No čo myslíte, čo tie vaše ratolesti robili? No predsa hrali futbal 😄. Nezničiteľní teda zatiaľ. Tak sa tu majte, lebo my sa máme 🙂

– – – – – – – – – – –

Deň 3. – 17.07.2018

Pekný večer všetkým našim skalným fanúšikom. Dnešný deň nám počasie neprialo museli sme zrušiť plánovanú túru a poobedný tréning. Chlapci sa však potešili, lebo doobeda sme im dali súťaž vo foot golfe a poobede si to rozdali v turnaji ligy majstrov. Nuž a keďže im stále nebolo dosť, tak po večeri si všetci chalani naraz zahrali zápas na celé ihrisko proti trénerom, kde tím trénerov ukázal svoje majstrovstvo a s prehľadom vyhral. Dúfam,že zajtra už bude lepšie počasie lebo nás zničia. Tak zase zajtra.

– – – – – – – – – – –

Deň 4. – 18.07.2018

Dnes sme sa v Korni zobudili do upršaného počasia a také bolo celý deň. Ešte, že tu máme halu😉. Doobeda sme absolvovali herný tréning. Poobede sme si to rozdali v kvíze, kde si chalani zopakovali otázky z dejepisu, literatúry, slovenčiny i matematiky.😜😄. Nie srandujem, nebuďte zdesení, bola prča ako stále. Nuž a po večeri sme rozohrali tak dlho chalanmi chcený nočný turnaj. To bolo radosti lebo od začiatku kempu sa na neho stále pýtali 🙂. Mali ste vidieť to nasadenie, ej veru lepšie ak nejaký mužský ligový zápas. 😜👍💪. Dúfame, že objednané počasie sa na zajtra dostaví. Už chceme chalanov previesť aj po okolí. Tak ak máte niekto niekde toho správneho známeho tak to prosím potlače, budeme vďační. 🤣Aaaaahojte zajtra.

– – – – – – – – – – –

Deň 5. – 19.07.2018

Ďakujem tým čo nám vybavili to lepšie počasie.👍. Dnes doobeda sme absolvovali tréning, kde chalani museli zamakať a poobede keďže nepršalo, sme sa vybrali na prechádzku do miestneho obchodu 2km tam a 2 nazad😜. Nuž a po príchode sa chalani prezliekli a presunuli sme sa do haly, kde ich čakala makačka v súťaži SPARTAN RACE KORŇA 2018😉. 💪 Chlapci boli rozdelení do 4 vekových kategórií.To však nebolo všetko, po večeri sme im pripravili nočné športové hry, kde si chalani vyskúšali súťažiť v družstvách. Dúfam, že dnes už budú spať ako batoľatá 😰.Tak to je pre dnes všetko, s pozdravom my všetci z Korne✋.

Ani sme sa nenazdali a je tu posledný večer nášho kempu. Skvelá partia detí aj trénerov, proste bomba kemp, až nám je ľúto, že je koniec. Dokonca nám dnes aj počasie prialo a vyšlo slniečko, tak sme to využili na doobednú túru cca 9km, z toho polovica do kopca. Po návrate ste mali vidieť ako sa zaprášilo po obede. Nuž a keďže sa tu bojovalo na začiatku s virózou, tak sme sa rozhodli, že bazény chalani absolvujú až dnes. Popri tom všetkom chalani stihli aj zápas proti domácemu tímu. Pravdaže ako každý posledný večer kempov sme miesto 2 večere mali opekačku. Ej veru niektorí chalani mali grče za ušami. Čo ich bude čakať v noci to uvidíte zajtra. 🙂

Dnešný posledný deň nášho kempu sme sa zobudili do slnečného rána. Chlapcov večer prepadlo komando a každého si označilo, to bolo kriku a smiechu keď sa ráno zobudiliPo raňajkách sme sa presunuli do haly na odohranie posledného turnaja. Zápasy mali to správne nasadenie a atmosféru. Každý chalan sa chcel pred rodičmi a známymi ukázať v tom najlepšom svetle. Po turnaji nasledovalo vyhodnotenie a rozlúčka s chlapcami. Rodiča máte skvelé deti, užívali sme si každý deň s nimi i keď nám počasie neprialo. Mali sme halu a tu na nás dážď nemohol. Tak sa tu majte a budeme sa na chlapcov tešiť aj na budúci rok 🙂


Lučivná

Deň 1. – 15.07.2018

Okrem finále MS vo Futbale medzi Francúzskom a Chorvátskom bolv nedeľu ešte jeden futbalový sviatok – začiatok letných kempov ŠKOLY FUTBALU v Lučivnej. 32 detí z celého Slovenska prišlo na kempy pod Tatry plní energie a odhodlania. Veríme, že sa im bude počas týždňa páčiť a aj oni Zažijú prázdniy snov!

– – – – – – – – – – –

Deň 2. – 16.07.2018

Tak a máme prvý deň v Lučivnej za sebou. Okrem tréningov decká súťažili v koníčkovaní, kde vyhral Jarko Gomboš s počtom 440 koníčkov. Pecka nie? Večer sme s mladými športovcami zahrali športový kvíz a následne sa pustili do kariet, kde konkrétne hrali “KENG” a ostatní mastili Ping Pong.

– – – – – – – – – – –

Deň 3. – 17.07.2018

Utorok v Lučivnej bol opäť nie len o futbale ale aj spoločných aktivitách. Keďže nám počasie prialo, vybehli sme na lúku kde bol krásny výhľad na Tatry a zahrali sme skupinové súťaže. Družstvo “Kombajn” v ktorom boli: Marek Babin, Tomáš Gallovič, Patrik Škarupa, Miško Šepelák a Jarko Gomboš vyhralo v skupinových hrách a večer bol napínavý Ping Pong, kde nakonie zvíťazil Tomáš Hustý. Všetkým gratulujeme !

– – – – – – – – – – –

Deň 4. – 18.07.2018

Stredu sme mali pôvodne naplánovaný výlet do Tatier, ale keďže na celom Slovensku a zvlášť tu v Tatranskom regióne hlásili zlú predpoveď počasia, presunuli sme výlet na štvrtok a deťom sme dopriali okrem tréningu viacero súťaží a pri zlom počasí na obed rôzne spoločenské hry 🙂 Veríme, že sa počko zlepší a zajtra nám výjde výlet v Tatrách!

– – – – – – – – – – –

 Deň 5. – 19.07.2018

Ani sme sa nenazdali a už tu máme štvrtok. Deti z kempu ŠKOLY FUTBALU v Lučivnej –  pozdravujú zo Štrbského plesa, kde oddychovali po 3 hodinovej túre cez Popradské pleso. Chlapci a dievčatá Vás všetkých pozdravujú. Tatry sú nádherné !

– – – – – – – – – – –

Deň 6. – 20.07.2018

Chlapci a dievčatá majú za sebou aj druhý piatkový tréning. Počas dňa vyhlasovali Ligu Majstrov, kde gratulujeme víťazom Jarkovi, Cibíkovi, Leovi, Filipovi a Aďkovi. Počasie nám cely týždeň celkom praje až na dnešné popoludnie, ale našťastie pršalo mimo tréningových hodín a tak chlapci a dievčatá môžu opäť makať 🙂

– – – – – – – – – – –

Deň 7. – 219.07.2018

Dnes sme uzavreli I. týždeň ŠKOLY FUTBALU v Lučivnej😂
Záverečný turnaj vyhral team s názvom: „Bańany v čokoláde“. Dokopy bolo na I.termíne v Lučivnej 33 detí z toho 2 futbalistky Gabika a Viki. Veríme ze sa deckám páčilo a my sa už teraz na nich tešíme budúci rok! 🤗👍🏼
AHOOOOOJTEEEE 🇸🇰🇸🇰


Košice

Deň 1. – 16.07.2018

A spoznali nás už aj v poslednom meste tohtoročných letných futbalových kempov ŠKOLY FUTBALU – v Košiciach ! Za priam ideálnych futbalových podmienok sa viac ako 30 detí prevažne z Košíc a okolia zúčastnili prvého kempu v metropole východu. Veríme, že sa im kemp bude páčiť a tešíme sa na zážitky s deťmi !

a fotogaléria z poobedia: