II. týždeň ŠKOLA FUTBALU 2018

08.07.2018 sme odštartovali II. týždeň letných kempov ŠKOLY FUTBALU

Prvý týždeň letných futbalových kempov ŠKOLY FUTBALU máme úspešne za sebou v Nitrianskom Rudne a v Bratislave. To je však stále iba začiatok a veľkou rýchlosťou sme vkročili do II. týždňa kempov, ktoré prebiehajú v lokalitách Stupava, Bratislava, Hlohovec a Korňa !

No a zo všetkých kempov Vám priebežne na našom Facebooku aj na tejto webovej stránke prinášame čerstvé informácie a AKTUALITY ! Tak sledujte nás a svoje deti 🙂


Stupava

Deň 1. – 08.07.2018

Úspešne sme otvorili prvý tohtoročný letný futbalový kemp aj v Stupave, kde viac ako 50 detí sa dočkalo a niektorí rodičia nám aj prezradili, že počas školského roku deti o ničom inom nehovorili, iba o tom, ako pôjdu v lete na kempy 🙂

– – – – – – – – – – –

Deň 2. – 09.07.2018

Zobudili sme sa do krásneho rána a dali sme si skvelé raňajky. Nasledoval doobedňajší tréning a športové súťaže. Po obede sme si zašportovali /hrali tenis, futsal, nohejbal či volejbal/ v miestnej športovej hale. A na tréningu sme trénovali ako „Neymar“ 🙂

– – – – – – – – – – –

Deň 3. – 10.07.2018

V Stupave sme sa dnes na rannom tréningu zamerali na rozvoj útočných herných činností jednotlivca, ktoré sme v poobedňajšom tréningu aplikovali formou malých prípravných hier. Poobede sme si užili zaslúženú regeneráciu a večer spoločné pozeranie semifinále MS 2018

– – – – – – – – – – –

Deň 4. – 11.07.2018

Dnes sme v Stupave zažili „pohárovú“ stredu 🏆. Naše deti si zahrali Ligu Majstrov  a víťazom sa stal Bayern Mníchov. Všetky zápasy boli napínavé a preto na finálový zápas boli delegovaní traja licencovaní arbitri . Myslíme si, že viac slov nie je potrebných, fotky hovoria za všetko.

– – – – – – – – – – –

Deň 5. – 12.07.2018

Dnes v Stupave namiesto ranného tréningu krásna túra na neďaleký hrad Pajštún. Následne na nás čakal bazén a poobedný FOOTGOLF. Takže poobede sme v Stupave mali sľúbený oddych v bazéne 🌊 a súťaž v podobe FOOTGOLFu 😎. Večer sme v rámci aktivít hľadali najvtipnejších chlapcov nášho kempu 😂 niektoré „zákusky“ naozaj stáli za to 👌.

– – – – – – – – – – –

Deň 6. – 13.07.2018

Piatkový deň na kempe v Stupave sa niesol v duchu hier. Deti si vyskúšali nie len futbal, ale zahrali si aj badminton či tenis. Na záver dňa sme si posedeli pri opekačke, kde bolo tak dobre, že na mobil a teda prípadne fotky nebol priestor 🙂

 – – – – – – – – – – –

Záverečný deň 7. – 14.07.2018

 Prvý tohtoročný kemp v Stupave sme úspešne ukončili záverečným turnajom Majstrovstiev sveta 🏆, ktorý bol napínavý do samého záveru, keďže finále sa rozhodlo až po penaltovom rozstrele . Deti odchádzali domov unavené, ale za to šťastné, plné zážitkov a vecí, ktoré sa naučili. My veríme, že sa im u nás páčilo a že si každý deň naplno užili. Vidíme sa 😎.

Bratislava – ZŠ Kalinčiakova

Deň 1. – 09.07.2018

Skvelý začiatok mal aj  Kemp č. II. na ZŠ Kalinčiaková,  Ako už „klasicky“, aj v Bratislave bol kemp úspešne ZAHÁJENÝ a 42 nadšených detí a 4 tréneri sa tešia na svoje „Zaži prázdniny snov!“. Po registrácii sme sa dobre napapali a absolvovali prvý tréning, po ktorom sme sa bližšie spoznali. Po chutnom obede sme si dali športový kvíz a nezabudli sme ani na zábavné popoludnie na preliezačkách!

– – – – – – – – – – –

Deň 2. – 10.07.2018

Utorok aj na ZŠ Kalinčiakova prebiehal za priam ideálneho futbalového počasia – cca 25C a polooblačno nám umožnilo trénovať na 100%, pretože chalanom a babám nebolo ani extra teplo a dokázali každý tréning ísť na doraz. O to bolo krajšie poobede, že sa ukázalo aj slniečko a mohli sme ísť na bazén na Tehelné pole, kde sme si to užili. A poobedňajší tréning bol už pre nás „za odmenu“ 🙂

– – – – – – – – – – –

Deň 3. – 11.07.2018

V stredu sa s nami troška zahrávalo počasie, ale zabudlo, že my sme športovci. A športovci sa len tak ľahko nedajú 🙂 A preto sme mu jeho plány prekazili a poctivo sme zamakali – či už na prvom tréningu, kde spadla jedna – dve minikvapky. Poobede sme deťom naordinovali „Olympijský deň“, ktorý sme urobili v telocvični.

– – – – – – – – – – –

Deň 4. – 12.07.2018

Štvrtok nám bolo super, pretože počasie bolo doslova skvelé. Preto po doobedňajšom tréningu sme si dali skvelý obedík a plný elánu a energie sme sa vybrali na prehliadku siene slávy na SFZ. Detská sprevádzal svojimi príbehmi pán Zeman, ktorému aj touto cestou ďakujeme za skvelé príbehy k vystaveným exponátom. No a samozrejme po obede sme si dali ďalší tréning.

– – – – – – – – – – –

Deň 5. – 13.07.2018

Aj na ZŠ Kalinčiakova sme II. tohtoročný kemp zakončili grandiózne – bez vačších zranení a rozlúčkovým turnajom Ligy majstrov. Ďakujeme všetkým za účasť a už teraz sa tešíme na ďalšie kempy!


Hlohovec

Deň 1. – 08.07.2018

Už aj v meste Hlohovec spoznali našu ŠKOLU FUTBALU. Viac ako 30 detí, plní elánu a energie sa prihlásilo vôbec na prvý kemp v tejto lokalite. Privítalo ich aj tam krásne počasie a deti si svoj prvý deň na kempoch veľmi užili.

– – – – – – – – – – –

Deň 2. – 10.07.2018

Druhý deň kempu Školy Futbalu v Hlohovci ⚽. Po rannom tréningu zameranom na zlepšenie hry 1 na 1 sa deti chutne naobedovali a presunuli sa na kúpalisko, kde si okrem kúpania zahrali aj plážový futbal a „kráľa penált“ na piesku. Potom nasledoval ďalší tréning s následným turnajom. Pozrite si fotky ako to dnes v Hlohovci vyzeralo

– – – – – – – – – – –

Deň 3. – 11.07.2018

V Hlohovci si s nami dnes počasie pohrávalo a skúšalo naše „nervy“ 🙂 . Po desiate doobeda sme si dali poctivý tréning, trošku sme sa pohrali a trielili sme na obed. Keďže sa nám poriadne rozpršalo, po obede sme mali „spoločenské aktivity a hry“ vo vnútri. Ale nakoniec sa počasie aspoň trošku umúdrilo a tak sme si poobedný tréning dali na umelke 🙂

– – – – – – – – – – –

Deň 4. – 12.07.2018

V Hlohovci si nás prišla doobeda natočiť miestna televízia, tak sme sa tvárili, že sme pekní a múdri :):):). Následne po kvalitnom tréningu sme sa prichystali na obed a presunuli sme sa na miestne kúpalisko, kde sme si poriadne oddýchli a zregenerovali. Samozrejme aj nejaké tie skoky do bazéna boli, ale aj naháňačky, preliezačky, či plážový futbal. No a poobede sme si dali veľmi obľúbený footgolf 🙂

– – – – – – – – – – –

Deň 5. – 13.07.2018

Včerajšie doobedie v Hlohovci, kedy si všetky deti preverili svoje futbalové zručnosti vo footgolfe. Víťazmi sa stali Benjamín Kováčik, Dávid Černý a Jakub Vnenčák. Aj rozlúčkový piatkový tréning stal za to a už sa tešíme na Vás opäť budúci rok v Hlohovci ! 🙂

V Hlohovci sa skončil vôbec prvý kemp ŠKOLY FUTBALU. Počas týždňa sme mali možnosť sledovať na tréningoch a turnajoch viac ako 30 detí z rôznych vekových kategórií. Sme veľmi radi že sa nám podarilo zorganizovať v Hlohovci kemp ŠKOLY FUTBALU.
Deti si to počas piatich dní skutočne užili, prežili veľmi veľa zábavy na ihrisku a mimo neho. Tréneri boli mimoriadne spokojní, takže veríme že sa o rok vidíme znovu⚽ !

 


Korňa

Deň 1. – 08.07.2018

Tak a dnes sme už aj my v Korni úspešne zahájili kemp. Veľa chlapcov je tu už po 2 alebo dokonca  3 krát čo nás veľmi teší. Prvý deň sme zahájili z ostra a to MS. Chlapci boli rozdelení do 8 družstiev, kedy každé družstvo malo názov krajiny. Myslím, že každý kto sa zostal  pozerať uzná, že každý zápas mal ten správny náboj a chalani si to užívali. Po turnaji sme sa presunuli na večeru po ktorej sme pokračovali v ďalších aktivitách a to v predstavovaní a súťaží o najlepší vtip. Pravdaže vtipy boli bez obmedzení. Tak zase zajtra.

– – – – – – – – – – –

Deň 2. – 09.07.2018

Zdravím všetkých našich priaznivcov, rodičov a obdivovateľov. Dnešný deň sme zobrali zhurta. Do obeda sme absolvovali tréning, kde sa nám chlapci mali možnosť ukázať v rôznych futbalových schopnostiach a zručnostiach. Po obede prebehla súťaž v kopaní penált. Na 3.mieste sa umiestnil Kovalčík Richard, na 2.mieste Nevedel Jakub a na 1.mieste a šampiónom v kopaní penált sa stal Murgaš Ján. Po penaltách chalani absolvovali 2 tréning. Nuž a aby toho nebolo dosť tak po večeri  sme ešte podľa vlastného uváženia športovali v hale. Ej, veru mali ste vidieť ako sa zaprášilo po druhej večeri ktorá bola o 21.00. Myslím, že chalani dnes budú spať ako drevá, teda aspoň si to my tréneri myslím. To je za dnes všetko a tešíme sa na vás zajtra.

– – – – – – – – – – –

Deň 3. – 10.07.2018

Posielame veľký pozdrav z Korne. Dnes sme doobeda absolvovali pešiu túru na Živčákovu. 3 hodinovú prechádzku chalani zvládli bravúrne s následným výdatným obedom. Hodinová prestávka chlapcom padla vhod, nakoľko sme pokračovali s futbalom a to turnajom LIGY MAJSTROV. Na potešenie divákov, šampiónom LM sa stalo mužstvo Ružomberka v zložení: Jakub Polák, Ján Murgaš,Martin Matúš, Lukáš Melek, Marek Ivan, Filip Puckala, Krištof Zbranek, Adam Križan, František Tkáč, Adam Sitár. Inak neradi, ale musíme priznať šampióni vyprášili aj mužstvo trénerov za veľkého aplauzu obecenstva na pokutové kopy. Po večeri sme dali voľný program keďže v telke bežal zápas MS. Tak opäť zajtra.

– – – – – – – – – – –

Deň 4. – 11.07.2018

Len si predstavte, počasie si dnes myslelo, že nám znepríjemní pobyt. Ráno sme sa zobudili do upršaného dňa. My sme však na všetko pripravení. Doobeda sme si dopriali zaberačku na tréningu a poobede sme telu dali odpočinúť. Iba mozočky vašich ratolestí sme prevetrali vedomostným testom. Ej veru zapotili sa chlapci pri papieri s ceruzkou 😄💪👍. Potom sme im už dopriali odpočinok v saune a vírivkách. Sú však nezničiteľní, ani teplá voda s nimi nič nespravila a po večeri znova valia futbal, ping pong a badminton.😭😜.

– – – – – – – – – – –

Deň 5. – 12.07.2018

Zdravíme všetkých z Korne. Dnes doobeda ako klasika tréning zameraný na hru a chalani si vyskúšali cvičenie na TRX⭐.  Poobede sa však tu v Korni konal prvý ročník SPARTAN RACE YONG 2018. Chlapci si siahli na dno svojich síl 😄 a súťažili ako správni Spartani . Médiá ktoré sľúbili účasť a dostali výhradne práva na vysielanie môžu ľutovať svoju neúčasť. Chlapci súťažili v 3 vekových kategóriách. V najstaršej kategórii zvíťazil Šimon Beňo, v strednej Mario Sauer a najmladšej Jakub Majerský. Po náročnej súťaží sme si spravili výlet do neďalekých potravín, aby chalani doplnili zásoby. Mali ste vidieť zdesený pohľad predavačky, keď sme sa tam objavili😜. Nuž a aby toho nebolo dosť po večeri sa v hale pod umelým osvetlením konal večerný turnaj 8 zúčastnených krajín, ktoré uprednostnili turnaj v Korni pred MS v Rusku. Snažili sa ukončiť účasť na MS čo najskôr, len aby mohli prísť sem k nám do Korne. 💪🙂a bolo sa na čo pozerať. To je pre dnes všetko.

– – – – – – – – – – –

Deň 6. – 13.07.2018

Ahojte všetci naši priaznivci. Dnes doobeda si to chalani rozdali v olympijskom turnaji. Nasadenie v zápasoch bolo ako keby sme tu boli ešte len 1 deň. Zdalo sa, že chalani chytili druhý dych. Poobede, keď sme obehli izby a tam bol kľud, sme si to už nemysleli. Chalani boli v posteliach a pospávali, tak sme sa rozhodli zmeniť poobednú činnosť.😜 Z pôvodne naplánovaných olympijských súťaží sme upustili a chalani si to rozdali vo footgolfe. 👍Po večeri bol voľný program a opekačka. Tak sa majte a zajtra sa tešíme, keď vás uvidíme v hľadisku pri poslednom turnaji, ktorý odohrajú chalani v tomto kempe😀.

– – – – – – – – – – –

Záverečný deň 7. – 14.07.2018

Dnes sme sa zobudili do posledného dňa😭. Ten týždeň ubehol veľmi rýchlo, teda aspoň nám trénerom sa to zdá. Určite to bude v tom, že sme sa stretli skvelá partia,myslím chlapcov aj trénerov. Vážení rodiča musím Vám touto cestou povedať, že môžete byť na svoje deti hrdí. Boli všetci fakt super. Budeme sa na nich tešiť aj nabudúce.🙂👍

ZDIEĽAJ NA: