Hľadáme NOVÉ lokality a partnerov

Úspech nás „núti“ nezaspať a rozširovať sa

Obrovský úspech ŠKOLY FUTBALU v podobe neustále rastúceho počtu účastníkov letných futbalových kempov (v roku 2022 účasť 1140 detí !), na ktorých sa zúčastnilo viac ako 130 mládežníckych trénerov a koordinátorov/riek, ako aj výrazne rastúci dopyt zo strany rodičov, detí, či funkcionárov po nových lokalitách nás motivuje vás osloviť a pridať NOVÉ LOKALITY a oslovovať nových PARTNEROV PROJEKTU

…… práve TERAZ je ten správny čas, priniesť ŠKOLU FUTBALU aj do vašej lokality pre rok 2023 !…..


Koho alebo čo hľadáme a ako na to

Ako na to? Je to veľmi jednoduché. Stačí, ak poznáte odpoveď aspoň na jednu z doleuvedených otázok a my sa postaráme o ostatné !

  • poznáte futbalovú lokalitu, ktorá je vhodná na zorganizovanie futbalového kempu ? (vhodné ihrisko, slušné zázemie – šatne, spoločenská miestnosť, možnosť stravovania sa, atď.)

 

  • ste alebo poznáte futbalového funkcionára či „nadšenca“, ktorý chce partnersky spoluorganizovať a priniesť projekt ŠKOLY FUTBALU do vašej lokality ? (máme s takouto spoluprácou bohaté skúsenosti z lokalít v Michalovciach, Lipanoch, Žiline, Trenčíne, Nižnej a mnoho ďalších.)

 

  • ste majiteľ alebo správcom športového (futbalového) klubu alebo športoviska a chcete pritiahnuť  deti k futbalu, vaša lokalita je počas leta k dispozícii a je nevyužitá? (futbalové kluby, kde nemajú skúsenosti, prípadne čas s organizáciou letných kempov, ale majú vhodné podmienky na to)

 

  • máte jednoducho len dobrý nápad alebo tip pre nás, kde cítite potenciál na zorganizovanie futbalového kempu? (sme kreatívni a vždy hľadáme riešenie, ako na to 🙂

 

  • ste futbalový nadšenec/podnikateľ/investor a pod. a podporujete zmysluplný projekt zameraný na deti a mládež a chcete sa stať partnerom a podporovateľom ŠKOLY FUTBALU a tak sa zviditeľniť nie len vo svojom regióne ? (určené pre firmy, investorov – skrátka podporovateľov športu a mládeže, ktorí dokážu finančne alebo nefinančne (materiálovo, marketingovo, službami atď.) podporiť náš projekt v aktuálnych a nových lokalitách)

Kontaktujte nás

Ak máte odpoveď aspoň na 1 horeuvedenú otázku, neváhajte a kontaktujte nás ! Určite skúsime nájsť vhodné riešenie

email: info@skolafutbalu.sk

mobil: 0948 543 236


Poznámka k výzve

… na kvalitnú prípravu lokality a všetkých záležitostí týkajúcich sa organizovania kempu potrebujeme dostatočný časový priestor. Preto TERAZ je ten vhodný čas – neodkladajte to na neskoršie obdobie….

….aby sme už teraz vašu lokalitu vedeli zaradiť do VIII. ročníka ŠKOLY FUTBALU 2023 !