ŠKOLA FUTBALU ocenená SFZ ako GRASSROOTS AKTIVITA ROKA 2018 !

ŠKOLA FUTBALU VYHRALA TITUL „AKTIVITA ROKA 2018“ !

Dňa 24. februára 2019 usporiadal Slovenský futbalový zväz slávnostný „Galavečer Grasroots„, kde sa preberali ocenenia za rok 2018. Ocenenie prevzalo celkovo 22 laureátov v individuálnych kategóriách a vyhodnotený bol tiež najlepší projekt roka, aktivita roka a najlepšia ženská ligová jedenástka.

A práve titulom „AKTIVITA ROKA 2018“ bol Slovenským futbalovým zväzom ocenený projekt ŠKOLA FUTBALU !

AKTIVITA ROKA 2018 - cena
AKTIVITA ROKA 2018 – udelená cena

Cenu bol na galavečeri osobne prevziať predseda občianskeho združenia AKTIVITY PRO – Mgr. Július Sauer, ktorý je zároveň spoluzakladateľom celého projektu.

Mgr. Július Sauer - ocenenie
Mgr. Július Sauer preberá ocenenie z rúk Vladimíra Luptáka, koordinátora grassroots futbalu

Všetkým deťom, ktoré sa zúčastnili na rôznych projektoch ŠKOLY FUTBALU v jej viac ako 3-ročnej  histórii, ale samozrejme aj ich rodičom, zúčastneným trénerom, či obchodným partnerom – skrátka všetkým podporovateľom tohto projektu chceme vyjadriť jedno veľké – ĎAKUJEME !

Sprievodné video ŠKOLY FUTBALU, ktoré sa premietalo aj priamo na galavečeri Grassroots si môžete pozrieť priamo tu:

Aj toto ocenenie je pre nás všetkých, ktorí sú zapojení v projekte ŠKOLA FUTBALU veľká česť, záväzok a dáva nám to ďalší impulz do budúcnosti. Budeme sa čo najviac snažiť, aby sme projekt ŠKOLA FUTBALU neustále zlepšovali a napredoval.

Predseda o.z. AKTIVITY PRO - Mgr Július Sauer s ocenením
Predseda o.z. AKTIVITY PRO – Mgr Július Sauer s ocenením

Kompletný článok s foto-galériou z podujatia si môžete prečítať priamo tu na stránke SFZ: https://www.futbalsfz.sk/vecer-grassroots-futbalu-2017-3

Ak máte záujem si pozrieť celý galavečer, ktorý bol naživo vysielaný z Hotela Senec prostredníctvom FUTBALNET TV, môžete sa pozrieť tu: https://livestream.com/futbalnet/events/8552516

PS: Odovzdanie ceny pre ŠKOLU FUTBALU nájdete na videu v čase 1:06:04

ZDIEĽAJ NA: