DIEVČENSKÝ KEMP STUPAVA 03.07.2017 – 08.07.2017

STUPAVA 03/07/2017 – 08/07/2017 – DIEVČENSKÝ KEMP

Fotogaléria z kempov:

Deň 6 /sobota 08.07.2017/ – ukončenie kempu

Dievčatá v Stupave mali v sobotu – v rozlúčkový deň, pre trénerky prichystané aj prekvapenie. Na začiatku rozlúčkového turnaja, ktorý bol jediným bodom programu v tento deň, si pre rodičov aj trénerky prichystali sprievodný zábavný program v podobe vystúpení.

Dievčatá – bolo to skrátka skvelé a posielame jedno veľké ĎAKUJEMEEEEEE!!!!!

Deň 5 /piatok 07.07.2017/

Dievčatá dnes v svoj predposledný deň mali okrem tréningov, na ktorých len tak mimochodom stále podstivo makali, si na večer prichystali spoločnú opekačku. Okrem dobrej papanice sa zabavili, zasmiali a tiež už pomaly chystajú na svoj rozlúčkový deň, ktorý bude v sobotu.

Deň 3 /streda/

Dievčatá mali v stredu okrem tréningov postarané aj o trochu zábavy, aby mali ich telá možnosť trocha zregenerovať po náročných tréningoch. Pretože kempy nie su iba o „makaní“, ale aj o zábave, tak im trénerky prichystali v neďalekom parku aj niekoľko súťaží, nohejbal, či iné spoločensko – zábavné súťaže. Večer bol opäť  venovaný hrám a zábavným súťažiam.

Deň 2 /utorok 04.07.2017/ 

DIevčatá sa dnes zapotili na tréningoch, ale aj privítali slovenské reprezentantky, konkrétne Dominiku Škorvánkovú, ale aj ďalšie dievčatá z reprezentácie. Tie im venovali slovenské reprezentačné dresy, ktoré dievčatá veľmi potešili. Okrem poctivých tréningov sa troška aj osviežili na bazéne a zaplávali si.

Deň 1 /pondelok 03.07.2017/ – otvorenie kempu

Už aj v Stupave sme spustili letnú porciu futbalových kempov. Konkrétne sme začali DIEVČENSKÝM FUTBALOVÝM KEMPOM, ktorého sa zúčastňuje 44 dievčat, ktoré milujú šport a samozrejme aj futbal. Registrácia a oficiálne otvorenie kempu bolo netradične od 08.00 – 9.30 hod a následne sme po krátkej prechádzke a spoznávaní okolia sa s plnou vážnosťou pustili do prvého tréningu.

Poobede sa dievčatá mohli tešiť na súťaž s partnerom ŠKOLY FUTBALU, konkrétne s FUTBALOVYSEN.SK, ktorí sa spoločne dohodli, že počas 3 týždňov venujú zájazdy v celkovej hodnote viac ako 3000,- € na AUDI CUP 2017. Na každom kempe budeme mať 3 výhercov, ktorí s nami pôjdu do Mníchova ! Včera 03/07/2017 prebehla súťaž na prvom mieste – konkrétne v STUPAVE na dievčenskom kempe o zájazd na AUDI CUP 2017!

Výherkyne zo Stupavy sú:
1. miesto Sofia Čermiaková
2. miesto Viktória Mesárošová
3.miesto /žreb/ Katarína Sýkorová

Náhradníčky:
1. miesto Viktória Šubinová
2. miesto Michaela Krajčírová
3. miesto Nina Kudzerlová

Večer mali dievčatá  spoznávací program.

ZDIEĽAJ NA: