Ďakujeme značke BU1 za podporu mladých brankárov!

Značka BU1 podporila brankárov

Slovenský reprezentačný brankár DUŠAN KUCIAK používa brankárske rukavice značky BU1. Nakoľko sa Dušan stal ambasádorom brankárskeho kempu v Žiline, ktorý sme organizovali v spolupráci s MŠK Žilina v Závodí, jeho dodávateľ rukavíc značka BU1 sa rozhodla urobiť pekné gesto a sponzorsky zabezpečila pre každé dieťa jeden pár týchto špičkových rukavíc. Detská si chytanie v týchto rukaviciach extrémne pochvaľovali a boli nadmieru šťastní 🙂

Poďakovanie

Aj touto cestou by sme chceli zástupcom značku BU1 úprimne poďakovať v mene všetkých detí z skvelú podporu mladých talentovaných brankárov. Úprimne si vašu podporu vážime a sme presvedčení, že aj takýto milý darček pre deti v podobe špičkových brankárskych rukavíc tým najtalentovanejším trochu pootvorí dvere do „skutočného“ futbalu.

ĎAKUJEME! 

Fotogaléria