Záver letných futbalových kempov ŠKOLY FUTBALU 2018 bol na akadémii MŠK Žilina + foto z akcie!

Rozlúčili sme sa s futbalovým letom 2018!

Môžeme smelo povedať, že „Rozlúčka s letom ŠKOLY FUTBALU 2018“ dopadla na výbornú!

V stredu 22/08/2018 sme absolvovali „Rozlúčku s letnými futbalovými kempmi ŠKOLY FUTBALU 2018 – tentokrát prebehlo oficiálne ukončenie letných kempov na pôde akadémie MŠK Žilina.

Aj touto formou chceme poďakovať všetkým zúčastneným „TOP deťom“ a rodičom za skvelé športové popoludnie. Samozrejme ďakujeme aj vedeniu MŠK Žilina a mládežníckym trénerom z tohto klubu, ktorí pre deti prichystali skutočne skvelé tréningy a pevne veríme, že niektorí z „našich“ chalanov budú o niekoľko rokov spešní futbalisti, či reprezentanti.

Na záver športového popoludnia s MŠK Žilina všetkých 36 zúčastnených detí obdržali ceny od ŠKOLY FUTBALU a našich partnerov, ktorým aj touto cestou ďakujemeeeee!!!!

Kompletné foto z akcie nájdete uložené tu:    https://1drv.ms/f/s!Am7ZpJC7v6r2aWBer5hY9eTmhN8


Bližšie info o akcii s MŠK Žilina

Ukončenie letných kempov ŠKOLY FUTBALU 2018 už 22.08.2018 v akadémii MŠK Žilina !

Na záver tohto leta 😪 máme pre deti prichystané aj naše 2 sprievodné akcie, o ktorých sme Vás počas tohto leta informovali a na ktoré sme pozvali tých skutočne „TOP“ z takmer 700 detí, ktoré sa v tomto roku zúčastnili letných futbalových kempov ŠKOLY FUTBALU.

V spolupráci s mládežníckymi trénermi MŠK Žilina sme sa spoločne rozlúčili a ocenili „TOP 40 detí“, ktoré boli vybrané trénermi ŠKOLY FUTBALU zo všetkých kempov po celej SR. Veríme, že zažili krásne spoločné popoludnie a rozlúčka s fantastickým letom ŠKOLY FUTBALU 2018 dopadla na výbornú!


TOP 8 detí zo všetkých kempov ŠKOLY FUTBALU 2018 už 29.08.2018 – 01.09.2018 v akadémii 1. FC Norimberg v Nemecku !

PS: Tá druhá akcia, o ktorej sme Vás počas leta informovali – pobyt v akadémii 1. FC Norimberg v Nemecku, ktorý realizujeme aj v spolupráci s Marekom Mintálom a ktorý nám finančne „zatiahli“ slovenskí futbaloví reprezentanti Slovenska z nadácie STARS & FRIENDS sa bude konať od 29.08 – 01.09.2018. Viac info, foto a video z tejto akcie už čoskoro aj na našom Facebooku!

ZDIEĽAJ NA: