AUDI CUP 2017 so ŠKOLOU FUTBALU

Fantastický výlet do Mníchova

A máme za sebou skvelý výlet do Mníchova na AUDI CUP 2017 realizovaný v spolupráci so spol. FUTBALOVYSEN.SK !

Bol to skvelý výlet s 59 účastníkmi ŠKOLY FUTBALU, počas ktorého sme zažili okrem cesty autobusom aj krátku návštevu centra mesta Mníchov a po nej sme už zamierili na oba zápasy do Allianz arény.

Prvý zápas medzi Atleticom Madrid – SSS Neapol sa vo výbornom svetle hlavne v prvom polčase predviedol aj kapitán Marek Hamšík, ale ani on nezabránil nešťastnej /a asi ani nezasluženej/ prehre svojho mužstva 1:2.

O to viac bol strhujúcejší druhý zápas medzi Bayernom Mníchov a FC Liverpool. Veľká časť chlapcov fandila práve liverpoolskym THE REDS a preto ich určite potešilo jednoznačné a zaslúžené víťazstvo 3:0 . Predpokladáme, že tento rok v anglickej Premierleague môžu zamútiť vodu v hre o prestížny titul šampióna.

Každopádne – bol to krásny výlet s množstvom hlbokých zážitkov (napr. mníchovské metro a sardinky v ňom alebo krásna Allianz aréna – všetci ju nemcom môžeme iba tíško závidieť)….

Na zápase sme sa niektorí stihli stretnúť a aj vyfotiť z garantkou „Dievčenských letných kempov ŠKOLY FUTBALU“ a momentálne hráčkou FC Bayerm Mníchov – Dominikou Škorvánkovou….

Veríme, že sa všetkým výlet páčil, naplno ste si ho užili a už teraz sa tešíte na ďalšiu akciu spolu so ŠKOLOU FUTBALU.

ĎAKUJEMMMMEEEE za super spoločnosť

Fotogaléria zo zájazdu:

ZDIEĽAJ NA: