Oficiálne stanovisko organizátorov ŠKOLY FUTBALU k organizácii letných futbalových kempov ŠF2020

Koronavírus – stanovisko vlády SR

Vážení rodičia,

Koronavirus Covid-19 výrazne ovplyvnil nielen športové životy. Aj my v ŠKOLE FUTBALU sme veľmi pozorne sledovali vývoj a čakali na stanovisko vlády SR  k prijatým opatreniam. Na základe stanoviska vlády SR zo dňa 20.05.2020 sme veľmi radi, že sa uvoľnila aj IV. fáza, ktorá nám umožňuje organizovať letné kempy v plnom režime!

Oficiálne opätovné spustenie registrácie na kempy

Môžeme tak oficiálne oznámiť veľmi pozitívnu správu, že:

Letné futbalové kempy ŠKOLY FUTBALU v roku 2020 sa budú môcť konať v pôvodne plánovaných termínoch !

pričom budeme dodržiavať prísnejšie hygienické opatrenia stanovené vládou SR.

Posúvame termín zvýhodnenej ceny

Vzhľadom na situáciu ohľadom Covid-19 sa organizátori ŠKOLY FUTBALU rozhodli, že umožnia rodičom, ktorí nemali možnosť prihlásiť deti za zvýhodnenú „JARNÚ CENU„, tak predlžujeme zvýhodnenú JARNÚ CENU kempov z 30/04/2020 do 31/05/2020!   

Upravený cenník kempov v roku 2020 nájdete TU /Upravený cenník kempov 2020/

Registrácia na kempy

ZDIEĽAJ NA: